איך מממנים שיפוץ בלובי בבאר שבע ?

ובכן, מכיון ומדובר בתהליך הדורש סכום לא מבוטל שהרבה פעמים לא קיים בקופת הועד, נדרש גיוס כספי ספציפי לפרויקט זה. לכן, חשוב להשיג רוב קולות שיסייע בתהליך גיוס הכספים. בדרך כלל הסכום אותו צריך להשקיע נע בין 4,000-7,000 שקלים לדייר, תלוי כמובן בעבודות שרוצים לבצע, בבחירת חומרי הגלם, בכמות הדיירים בבניין וכדומה. מומלץ קודם קל להזמין כמה קבלנים להתרשם מהלובי ולאפשר להם להגיש הצעת מחיר מסודרת. לאחר שמגייסים את הכסף בהתאם לקבלן שבחרנו (לא מומלץ ללכת על ההצעה הזולה ביותר) ניתן יהיה לקבוע לוחות זמנים ולצאת לדרך.

איך בוחרים קבלן לשיפוץ לובי?

  1. זמינות
  2. חומרי העבודה, רמת גימור, התייחסות לעבודות קודמות של אותו קבלן
  3. עבודה לפי אישורים, תקנים, מכשור, כמות העובדים על הפרויקט
  4. ניסיון והמלצות בביצוע עבודות אחזקת מבנים
  5. מחיר

מעוניינים לשמוע עוד מידע על חידוש לובי בבניין שלכם? לא בטוחים מה התהליך כולל, איך אוספים את הכסף, כמה זמן זה אמור לקחת ואיך לעצב את הלובי מחדש מבחינת הסטייל העיצובי שלו? לחברת הכפתור האדום ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים לרבות שיקום מבנים וחידושם.

אנו עובדים עם בעלי המקצוע המובילים ביותר בישראל, אך ורק עם קבלנים הרשומים ברשם הקבלנים במטרה להפוך את הפרויקט שלכם ליפהפה ולא פחות חשוב בטיחותי. דרכנו תוכלו לקצר משמעותית את זמני הפרויקט, להוזיל עלויות ולהנות מלובי חדיש תוך זמן קצר.

לאחר סיום העבודה אנו מתחייבים לשיפור איכות החיים של הדיירים בבניין לצד העלאת ערך הנכסים. אנו עושים שימוש בחומרי העבודה הטובים ביותר, מתחייבים לעמידה בלוח זמנים, סיוע ועזרה לדיירים בזמן הפרויקט והכל במקצועיות ואיכות ללא פשרות. כל התהליך מלווה במהנדס מומחה מטעמנו כאשר במידת הצורך ניתן להרחיב את הפרויקט ולבצע עוד פעולות שיפוץ נוספות על פי הצורך ועל פי התקציב העומד לרשותכם.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קרדיט: freepik
בלוג

מוצרים שטוב שיהיו בבית

גם אם לא משתמשים בכל מוצר טואלטיקה שנמצא בבית, טוב שהוא שם משום שאנחנו לא יודעים מתי נזדקק לזה ואם

בלוג

מסגר באר שבע

מחפשים מסגר הפועל בעיר באר שבע והסביבה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המרכז הישראלי למסגרות עובדים עם המסגרים המובילים, המקצועיים והיסודים

בלוג

עבודות עפר במרכז – מה חשוב לדעת

  תתפלאו אבל דווקא חברות שדואגות לביצוע עבודות עפר הן אלו המחויבות למציאתן של פתרונות יצירתיים, בנוסף לעמידה בלוחות זמנים

בלוג

התקנת מצלמות בבאר שבע

סרטונים רבים מראים לנו בכל יום אירועים שלא תמיד נעים לצפות בהם, אבל בדיוק לשם כך התקנו את המצלמות מלכתחילה,