קרדיט תמונה:pexels.com

5 טיפים לבחירת מגשר

יש מקרים שונים בחיים בהם יכול לעלות הצורך להכניס לתמונה מגשר מוסמך ומקצועי – שייעוד שירותי הוא לפתור מחלוקות בין מספר צדדים.
לא משנה מה המקרה ומהי הסיבה בגינה אתם זקוקים לשירותיו של מגשר, להלן 5 טיפים אשר יסייעו לכם בבחירה:

השכלה רלוונטית

בואו נניח שאתם מחפשים אחר מגשר גירושין. המטרה שלכם תהיה לפנות לאיש מקצוע שמעבר להיותו מגשר מוסמך הוא גם בעל ידע ובקיאות בעולם הגירושין ובהיבטים משפטיים שונים של אותו התחום.
מהסיבה הזאת, כדאי לבדוק מהי ההשכלה של אותו המגשר – לדוגמא, האם מדובר בעורך דין עם תואר שני במשפטים, התמחות בדיני משפחה וכיוצא בזה..
כמובן, שבלי קשר כדאי לוודא שאותו איש מקצוע הוא גם מגשר בעל הסמכה.
דגש על הפרמטרים הללו יאפשר לכם להבטיח שמדובר במגשר מקצועי האוחז בהיכרות מעמיקה וידע נרחב בתחום הגישור הפרטני בגינו פניתם אליו מלכתחילה.

בדקו מהו הניסיון של המגשר

ההמלצה היא להעדיף מגשר מנוסה – כאשר, הניסיון יכול להעיד על הידע והיכולות של המגשר. יש לזכור כי גישור דורש לא מעט ידע וכלים, לבחון את הדברים בהיבטים שונים.
מגשר מנוסה, היה נוכח בלא מעט תהליכים וסיטואציות, מה שגרם לו לצבור עוד ידע, ניסיון ולהתנסות בפתרונות יצירתיים שונים ומגוונים – מה שיכול להעיד במידה רבה גם על מהלך הגישור שלכם.

ערכו היכרות עם המגשר

זה אומנם נכון שההשכלה וההסמכה של המגשר יהוו כפרמטרים משמעותיים ואולי גם מרכזיים בהליך הבחירה.
יחד עם זאת, מכיוון שלעיתים למגשר ולצורה בה הוא יבצע את עבודתו, יכולה להיות השפעה רבה על העתיד שלכם, ההמלצה היא לבדוק פרטים נוספים על המגשר.
כך יוצא שההמלצה היא לערוך היכרות גם עם תפיסת העולם של המגשר ואת טכניקת העבודה שלהם.
אם הנושא הזה מעניין אתכם או שאתם מבקשים להכיר את הצד הזה במגשר, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי שיחה ראשונית אתו – כאשר, תוכלו להפנות שאלות מכוונות ובאמצעות התשובות לנסות ולהבין.
בחלק מהמקרים, תוכלו למצוא את המידע הזה באתר האינטרנט של המגשר – יש מגשרים אשר חולקים את תפיסת העולם שלהם בפרק ה"אודות" באתר שלהם.

חיבור אישי עם המגשר

לחיבור אישי עם המגשר יכולה להיות השפעה גדולה על סיכויי הצלחת הגישור. יש לזכור שבמקרים רבים הליך גישור מוצלח יכול למנוע ממכם את הצורך להיכנס להליך משפטי ארוך, מורכב וכואב. לכן, חשוב שתבחרו מגשר שאתם מתחברים אליו ואתם מרגישים שאתם יכולים לשתף אותו בסודות שלכם ובפרטים רגישים לגבי החיים שלכם.
כמובן, שהתחושה הזאת אמורה להיות משותפת לשני הצדדים אשר מגיעים אל הליך הגישור מכיוון שבשביל שהתהליך יוכתר בהצלחה, שניהם אמורים להרגיש נוח ולהיות פתוחים וכנים.

מענה על הפרטים הטכניים

בהליך בחירת מגשר חשוב לשים דגש גם על פרטים  טכניים שונים אשר יכולה להיות להם השפעה לא קטנה על הבחירה. כמו בחירת מתכנת לפי הרקע הלימודי והניסיון האם יש לו תואר ראשון במדעי המחשב או תעודה מקורס מהנדס תוכנה. ושיקולים נוספים לבחירה.
בין היתר: האם המגשר אכן פנוי וזמין בעבורכם בשעות אשר נוחות לכם (לשני הצדדים).
מה עלות השירות – והאם מדובר בעלות הוגנת אשר תואמת את מחירי השוק.
האם המגשר יקבל אתכם במיקום שנוח לכם להגיע אליו.
באופן כללי, ההמלצה היא להבין את כל הדרישות והציפיות שלכם מאותו המגשר, להעלות אותם על הכתב ולוודא שהמגשר הנבחר אכן עונה עליהם.
כמובן, שיש פרטים טכניים שניתן להתגמש עליהם, בטח אם אותה ההתגמשות תבטיח לכם בחירה במגשר מקצועי ומנוסה – יש לזכור שלעיתים כדאי לעשות הקרבה מסוימת על מנת להעלות את הסיכויים לפתור את המחלוקת בהליך גישור ולא בהליך משפטי.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.

גבר
חקירת ההשפעה של תרבות המזון על בריאות מינית גברית: חקירת הקשר בין תזונה ואימפוטנציה

לתרבות האוכל תפקיד משמעותי בעיצוב הבריאות והרווחה הכללית שלנו. בשנים האחרונות, יש עניין גובר בהבנה כיצד תזונה משפיעה על היבטים שונים בחיינו, כולל בריאות מינית. מאמר זה נועד לחקור את הקשר בין תרבות מזון לבריאות מינית גברית, תוך התמקדות ספציפית בקשר בין תזונה לאימפוטנציה.

התמודדות משפטית עם הוצאת דיברה באינטרנט

הוצאת דיבה באינטרנט היא דאגה הולכת וגוברת, שכן הצהרות שקריות ומזיקות שנכתבות מאחורי המקלדת, יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות על אנשים וארגונים. מאמר זה יסביר מהי הוצאת דיבה, כיצד ניתן לזהות אותה, וכן את דרכי ההתמודדות המשפטית עם התופעה.

טיפול בריפלוקס

מחלת ריפלוקס קיבה-ושט (GERD) היא מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא מתרחשת כאשר חומצת קיבה או, לעתים,

כלב
מחפשים אוכל לכלב? הכירו את NOW Fresh

בתחום הטיפול בחיות המחמד, מציאת התזונה הנכונה עבור בן לוויה הכלב שלך היא דבר חשוב ביותר. מדריך מקיף זה מתעמק במורכבות של מזון לכלבים, עם זרקור על המותג הנודע Now Fresh. בואו נצא למסע כדי להבין מדוע Now Fresh בולט בעולם תזונת הכלבים.