תעשיית תיקוני הסלולר פורחת

תיקוני סלולר הם ענף צומח. שוק התיקונים צמח מ-8 מיליארד דולר ב-2009 ל-20 מיליארד דולר ב-2017.

בתי תיקון ניידים הם הסוג הנפוץ ביותר של עסקים, אך ישנם גם מומחים עצמאיים רבים שעובדים על תיקון טלפונים עבור אנשים בביתם או במשרדיהם.

סוגי התיקונים הנפוצים ביותר כוללים החלפת מסך, החלפת סוללות ותיקוני נזקי מים.

טלפונים סלולריים הם הכרח בעולם של היום, וכאשר הם מתקלקלים או מתקלקלים, זה יכול להוות אי נוחות גדולה. הגורמים השכיחים ביותר לתקלות בסלולר הם נזקי מים, נפילת הטלפון והרטבתו ונזק פיזי למסך.

ככל שהטלפונים הסלולריים ממשיכים להתפתח בתכונות, מספר התקלות גדל גם הוא. עם תכונות מתקדמות יותר מגיעים סיכונים נוספים שעלולים להוביל לכך שהטלפון שלך לא יעבוד כראוי.

ישנם סוגים רבים ושונים של תיקונים לטלפונים סלולריים שאתה יכול לעשות בעצמך או שמישהו אחר יעשה עבורך. לדוגמה, אם המסך שלך שבור או סדוק, אתה יכול להחליף אותו בחדש מחנות מקוונת כמו אמזון או איביי. אם הסוללה שלך לא מחזיקה יותר טעינה אז אתה יכול לרכוש אחת חדשה מכל מוצרי אלקטרוניקה

טלפונים סלולריים הם המכשיר החשוב ביותר בחיינו. הוא מחבר אותנו עם אהובים, מאפשר לנו לעבוד תוך כדי תנועה ומהווה חבל הצלה במצב חירום. ולכן כשזה נשבר, אנחנו צריכים למצוא דרך לתקן את זה.

למרבה המזל, ישנן דרכים רבות ושונות לתקן את הטלפון השבור שלך: אתה יכול לקחת אותו לחנות לתיקון; אתה יכול לשלוח אותו בדואר לתיקון; או שאתה יכול לעשות זאת בעצמך. אבל איזו אפשרות הכי טובה?

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים