קרדיט תמונה: freepik

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט – איך תדעו שבחרתם נכון?

יוצא לך בכל חודש או חודשיים לחפש אחר שירות של רואה חשבון חדש ולהוציא לא מעט כספים על כך? ניסית להגיש דוחות לבד וגילית שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה? היום יש פתרון מקוון בדמות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט והיא מספק את השירות באופן מקצועי ובמחיר מיוחד. מי יכול לעשות בה שימוש ומהם היתרונות שלה? כדאי להמשיך לקרוא. 

אילו עסקים זקוקים לשירות הנהלת חשבונות? 

כמעט כל עסק יזדקק לשירות הנהלת חשבונות בשלב כזה או אחר. עסקים פטורים בדרך כלל יסתפקו בשירות אחת לשנה או שינסו להגיש בעצמם את הדוח כיוון שהוא לא מסובך, עם זאת, עוסק מורשה לעסקים קטנים ובינוניים יהיה זקוק לשירות הנהלת חשבונות אחת לחודשיים במידה והוא לא יכול להגיש את הדוח בעצמו, או אחת לשנה לפחות בעת הגשת הדוח השנתי המורכב יותר. 

מהי הנהלת חשבונות באינטרנט?

אם בעבר אדם היה חייב בידע נרחב בהנהלת חשבונות כדי להגיש דוח שנתי או להגיש אותו דרך הנהלת חשבונות של העסק או דרך משרד רואי חשבון, הרי שכיום ישנן עוד אפשרויות. כיום ניתן להוריד תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט והיא עושה את העבודה ממש כמו הנהלת חשבונות. יש לעשות שימוש בתוכנה לכל ההוצאות וההכנסות, לכל הרכישות ולמידע הפיננסי של העסק, וכך התוכנה יכולה להפיק את הדוח בעת הצורך, אחת לחודש, לחודשיים או אחת לשנה. 

יתרונות הנהלת חשבונות באינטרנט

לש לתוכנת הנהלת החשבונות המקוונת יתרונות רבים, כאשר היתרון הבולט ביניהם היא החיסכון בכסף ובזמן. אנחנו חיים בעידן דיגיטלי בו אנו נדרשים למעבר מקוון כמעט בכל תחום. הלקוחות שלנו מצפים זאת מאתנו ואנחנו מצפים זאת מנותני השירות שלנו, אז מאיזו סיבה בעולם שלא נעשה זאת גם בתחום שהכי משפיע על חיינו? 

הנהלת החשבונות המקוונת מאפשרת לנו לראות בכל זמן נתון את תמונת המצב הפיננסית של העסק. ניתן לראות באמצעות גרפים נוחים את ההכנסות ואת ההוצאות, וכמובן שהתוכנה מבצעת את כל הדוחות באופן מקוון בזמנים הנקובים הנדרשים, וזאת תוך הפקת מסמכים וטפסים שונים על פי הצורך. כל הטפסים הנם נאמנים למקור ומוכרים לצרכי מס. 

איך עושים זאת בפועל? 

מי שרוצה להתנסות בניהול החלק החשבונאי של העסק שלו באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט רק צריך להוריד את התוכנה ולהתחיל לעשות בה שימוש. בהתחלה יהיה צורך הגדיר נושאים שונים כמו שם העסק, תחום העיסוק, מספר העסק וניתן גם להכניס את הלקוחות הקבועים. לאחר מכן יש לעצב את דף בדירות התשלום והקבלות, ניתן להוסיף לוגו לעסק, וחתימה שמוטבעת בכל אחד מהדפים שיוצאים תחת החברה. לאחר מכן ניתן להתחיל להפעיל את התוכנה גם מהמחשב של העסק וגם באמצעות הטלפון הנייד, כאשר כל חשבונית ועסקה נרשמים ונמצאים במעקב של התוכנה. 

לסיכום, בעידן הטכנולוגי של היום עסקים קטנים ובינוניים בכלל לא צריכים שירות של רואה חשבון כיוון שהם יכולים לעשות שימוש באמצעים מקוונים שיספקו להם את אותו השירות במחיר זול בהרבה ובאותה האיכות. בסוף, מדובר על הליך ייעול שמאפשר חיסכון כספי אך גם מעקב תמידי אחר המצב הפיננסי של העסק. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מה זה קריפטו – על מה כולם מדברים?

כלי תקשורת כלכליים שונים מלאים בשנים האחרונות במאמרים, כתבות ודיווחים אודות מטבע קריפטו. מי שמנחשף לתחום מכיר אותו היטב ויכול

בלוג

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את המראה הפיזי של האדם. בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לפרוצדורות קוסמטיות.