קרדיט תמונה: freepik

שמאי מקרקעין – יאיר אלה

שמאי מקרקעין הינו אחד מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר בשוק הנדל"ן הרותח של ימינו. עם ידע מקיף ונרחב בתחום, היכרות מעמיקה עם הנהלים והתהליכים הרלוונטיים לקיומן של עסקאות נדל"ן ועם יכולת ללוות, לייעץ ולתת חוות דעת בכל שלב בתהליך, אין ספק כי סיוע של שמאי מקרקעין מעניק למבצעי עסקאות נדל"ן יתרונות משמעותיים ומגוון שירותים החיוניים לכל אדם פרטי או גוף, העומדים בפני ביצוע עסקת מכירת או קניית נדל"ן.

בבואכם לבצע עסקת נדל"ן, מחובתכם לבחון אותה היטב, על מנת לוודא כי מדובר בעסקה כשרה, שחוקיותה אינה מוטלת בספק וכי הערכת שוויו של הנכס אכן מציאותית ומייצגת ככל האפשר את ערכו האמיתי. כמו כן, עליכם לוודא כי תהליך בדיקת העסקה וכדאיותה מבוצע על ידי נציג מטעמכם, באופן מקצועי ואמין ותוך בחינת תמונת המצב המלאה, לרבות ניתוח כלל העלויות והמשתנים, בדיקת כדאיות עבורכם וליווי אישי ובמידת האפשר.

יאיר אלה הינו שמאי מקרקעין, מוסמך בלימודי משפט (M.A) וכלכלן העוסק בתחום הנדל"ן משנת 2005 ובעליה של חברת יאיר אלה בע"מ – שמאות מקרקעין וייעוץ נדל"ן. החברה מעניקה למגוון לקוחותיה – פרטיים, חברות וארגונים כאחד, מבחר שירותים בתחום הנדל"ן:

  • שמאות מקרקעין והערכת נכסים.
  • ניתוח פרוייקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי) ותמ"א 38.
  • ייעוץ כלכלי ובחינת כדאיות של עסקאות נדל"ן.
  • הפחתת היטלי השבחה, תשלומי מינהל, דמי חכירה, דמי היתר ודמי הסכמה
  • חוות דעת מומחה לצורך הליכים משפטיים.
  • ליווי אישי בעסקאות נדל"ן ועוד.

 

מדוע חשוב לבחור בשמאי מוסמך, ותיק ומנוסה?

בעסקאות נדל"ן מעורבים סכומי כסף גבוהים, משתנים וגורמים רבים וכמו כן גם נתונים מקצועיים הדורשים בדיקת של מומחה בתחום. מעבר לכך, התהליך כולל גם מספר שלבים בהם נדרשת התמודדות עם דיווחים ודוחות, מו"מ, רגולציה ובירוקרטיה, המצריכים ליווי מקצועי.

שירותיו של שמאי מקרקעין מוסמך נועדו בנוסף (ועבור רבים – בעיקר), להעניק למבצע העסקה שקט נפשי וביטחון לאורך התהליך. מכיוון שביצוע עסקת נדל"ן בה הנתונים המסופקים על ידי אחד הצדדים אינם מלאים או במקרה הרע אף מסולפים או שקריים, עלולה להיות בעלת השלכות משמעותיות ומרחיקות לכת עד כדי ריסוק כלכלי והפסד מלא של הקונה, בחינתה של העסקה וכשירותה הינה בגדר חובה.

כמו כן, על מנת להימנע מהוצאות מיותרות אשר עשויות להסתכם בעשרות ואף מאות אלפי שקלים, נדרשת גם בחינה מקצועית של ההיטלים והתשלומים השונים הכרוכים בביצוע העסקה, היכולה להתבצע רק על ידי בעלי ידע והבנה מעמיקה בתחום. שמאי מוסמך עשוי לסייע בחיסכון משמעותי בהוצאות אלה.

שמאי מוסמך הממונה מטעמכם, ילווה אתכם לאורך התהליך, תוך התחייבות לפעול למענכם בלבד! כך, על אף העלויות הנוספות הכרוכות בהזמנת שירותיו של שמאי מקרקעין, ערכם של התועלות והשקט הנפשי המופקים משירותיו עולים על כך עשרות מונים. אי לכך, הפכו בימינו העסקתו וקבלת שירותיו של שמאי מקרקעין לחלק בלתי נפרד וברור מאליו מתהליך ביצוע עסקאות נדל"ן, בדיוק כפי שנתפסים שירותיו של עו"ד בעסקאות מעין אלה.

 

חברת יאיר אלה בע"מ, שמאות מקרקעין וייעוץ נדל"ן, עומדת לרשותכם תוך הבטחה ללוותכם באופן אישי בכל עסקת נדל"ן ולהעניק ייעוץ מקצועי עוד משלב בחינת הכדאיות הכלכלית, דרך ליווי בהליך המשא ומתן, ועד לרגע המיוחל של סגירת העסקה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת מענה לכל שאלה ולהזמינכם לפגישת היכרות ראשונית בכל עת.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
עיצוב בית: התוכנית לאיכות חיים טובה יותר

בית פרטי הוא הרבה יותר מאשר מקום מגורים; זהו מקלט אישי המשקף את אורח החיים והשאיפות של דייריו. בישראל, שבה משפחה ובית הם מרכזיים בחיי היומיום, המשמעות של בית פרטי חורגת מעבר למבנה הפיזי שלו כדי לגלם מרחב של נוחות, ביטחון ושייכות. ערך מהותי זה מדגיש את החשיבות של תכנון ועיצוב קפדניים ביצירת בית שאינו רק עונה על הצרכים הפונקציונליים של יושביו אלא גם משפר את איכות חייהם הכוללת. תכנון נכון ועיצוב מתחשב מבטיחים שהבית אינו רק מקום מגורים, אלא מרחב המקדם רווחה, מתאים לאורח החיים הייחודי של דייריו ועומד כעדות לחלומותיהם והישגיהם. ככל שאנו מעמיקים ביתרונות וההיבטים החיוניים של תכנון ועיצוב בית פרטי, מתברר עד כמה תהליכים אלו קשורים קשר הדוק להשגת איכות חיים גבוהה יותר באמצעות יצירת בית מתחשבת ואישית.

מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.

גבר
חקירת ההשפעה של תרבות המזון על בריאות מינית גברית: חקירת הקשר בין תזונה ואימפוטנציה

לתרבות האוכל תפקיד משמעותי בעיצוב הבריאות והרווחה הכללית שלנו. בשנים האחרונות, יש עניין גובר בהבנה כיצד תזונה משפיעה על היבטים שונים בחיינו, כולל בריאות מינית. מאמר זה נועד לחקור את הקשר בין תרבות מזון לבריאות מינית גברית, תוך התמקדות ספציפית בקשר בין תזונה לאימפוטנציה.

התמודדות משפטית עם הוצאת דיברה באינטרנט

הוצאת דיבה באינטרנט היא דאגה הולכת וגוברת, שכן הצהרות שקריות ומזיקות שנכתבות מאחורי המקלדת, יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות על אנשים וארגונים. מאמר זה יסביר מהי הוצאת דיבה, כיצד ניתן לזהות אותה, וכן את דרכי ההתמודדות המשפטית עם התופעה.