קרדיט תמונה: freepik

שלטים, חותמות ועוד המון דברים מגניבים

תמיד בכל משרד יש את הציוד החשוב שכל עובד חייב להחזיק, כמו למשל שלט כניסה לדלת מעץ או לכניסה למשרד, חותמת עם הגלופה של בעל התפקיד וכן עטים עם הלוגו של החברה. במקום לכתת רגליים ולהשיג כל דבר כזה מחנות אחרת, למה פשוט לא להיכנס לאתר של עדן חותמות ולהשיג את כל המוצרים האיכותיים לבית ולמשרד בקלות וביעילות? באתר הזה תוכלו למצוא מגוון גדול ועצום של ציוד חשוב לעסקים ולצרכים פרטיים מכל מני סוגים – שלטים, חותמות, עטים, תגי שם לחיות מחמד ולעובדים בחברה, עטים עם חריטה, שבלונות ותבניות ציור וסימון, מכתביות ויומנים. הכנסו ותראו בעצמכם!

שלטים לכל מקום ולכל דבר

שלטים מהווים עבורנו סימון של מקומות ראויים לציון בבית ובכל מקום אחר. ללא השלטים לא היינו יכולים להתמצא בצורה ראויה ונאותה ולא היינו נזהרים או מתנהגים בהתאם. שלטים יכולים לספק לנו בהבטה אחת המון אינפורמציה, ומלבד זה גם את הוויבים של המקום. למשל, שלט כניסה לדלת של חדר פרטי לילדים או שלט כניסה לבית משפחה, שונה בתכלית משלט שבא להזהיר מפני סכנה או לסמן איפה נמצאים השירותים והמעלית בקניון. לכל שלט יש את הסיפור הכתוב והמסומן שלו, ואתם הלקוחות בוחרים ומתאימים את הכיתוב, הסמלים ואלמנטים אחרים לצרכים שלכם. באתר אפשר למצוא מגוון שלטים וביניהם שלט לדלת כניסה מעץ, שלטי חניה, שלטים המזהירים מפני כלב בחצר, שלטי "ברוכים הבאים", שלטים לסימון קומות בחדרי מדרגות, שלטי אזהרה, שלטי הוראה ועוד.

חותמות מסוגים שונים

אפשר להסתכל על חותמת בתור האישור הסופי המוענק לטופס או מסמך עם תוקף חוקי. כל בעל תפקיד חשוב מסתובב עם חותמת הנושאת את שמו או שם תפקידו, בדרך כלל שניהם. אפשר להתאים את מה שרשום על גבי החותמת, אם זה רק השם שלכם, התפקיד שלכם, הלוגו של החברה, או כל הדברים האלה ביחד. אפשר גם לבחור לילדים שלכם חותמת גומי מיוחדת שתהיה רק שלהם ויהיה לה דפוס של השם שלהם או מילות עידוד, סמלים אהובים עליהם ועוד והכל בהתאמה אישית.

שבלונות ותבניות כתיבה וציור

שבלונות הן למעשה תבניות שמסייעות לנו לצייר, לכתוב ולמלא בצבע ציורים וכתבים ללא מאמץ לדייק במשיכת מכחול או כתיבה בעט או כלי כתיבה אחר. באמצעות שבלונה אפשר לצבוע על גבי קירות או דפים ללא מאמץ ובמהירות רבה, שכן התבנית נשארת אותה תבנית. באתר עדן חותמות אפשר להשיג מגוון גדול של שבלונות לילדים ומבוגרים – אפשר להשיג אותיות, מספרים, סימנים כלליים, בעלי חיים ועוד מלא דברים נחמדים אחרים.

אז אם אתם צריכים ציוד משרדי מכל סוג, עדן חותמות זה המקום המושלם להשיג את כל זה, ועוד הרבה יותר. הכנסו לאתר והתרשמו בעצמכם מהגלריה ומהמוצרים האיכותיים.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים