שיש דקסטון הוא סוג של אבן גיר מתקופת הקרטיקון

השיש דקסטון הוא סוג שיש שנכרה בארצות הברית. שיש דקסטון מורכב ממינרלים שנמצאים בהרי האפלצ'ים. מינרלים אלה הם אבן גיר וקלציט המשמשים להרכיב את שיש דקסטון.

סוג זה של שיש נקרא על שם העיירה שבה הוא התגלה לראשונה, שהייתה דקסטון, צפון קרוליינה. הוא נקרא גם "דקסטון לבן" או "שיש קרולינה לבן" מכיוון שיש לו צבע בהיר וניתן לחתוך אותו בקלות ללוחות או בלוקים לחומרי בניין.

לשיש דקסטון אין ורידים שעוברים דרכו, ולכן אין צורך לחתוך אותו ללוחות לחומרי בניין. זה מקל על חברות הבנייה לעבוד איתן מכיוון שהן לא צריכות לדאוג לחיתוך ורידים מהבלוקים לפני השימוש בהם באתר פרויקט.

החיסרון היחיד של שיש מסוג זה הוא שהוא עולה יותר מ

זהו סוג של אבן גיר שיש בה ריכוז גבוה של סידן פחמתי.

השיש נמצא בבריטניה וגם באיטליה, צרפת ויוון.

שיש דקסטון נחצב במשך שנים רבות באזור דרבישייר באנגליה.

הוא שימש למבנים רבים בלונדון ובפרבריה.

החציבה של שיש מסוג זה הופסקה בתחילת המאה ה-20 עקב דלדול המשאב.

שיש דקסטון הוא סוג של סלע מטמורפי שניתן למצוא במחצבת דקטון. זוהי צורה של אבן גיר ושימשה בבניינים ומונומנטים רבים כמו הטאג' מאהל, בניין בית המשפט העליון של ארצות הברית והבית הלבן.

המחצבה התגלתה במקרה בשנת 1854 כאשר חקלאי חפר חימר כדי להשתמש באדמותיו. החקלאי שם לב שיש מרבצי שיש גדולים מתחת לאדמתו ולכן החליט להתחיל לכרות אותו.

השיש שנחצב מאתר זה שימש לחומרי בניין, פסלים ופריטים אחרים.

שיש דקסטון הוא סוג שיש שנמצא בעיקר בבריטניה. הוא משמש בעיקר למטרות דקורטיביות והוא נמצא במקור בדבון.

שמו של סוג שיש זה מגיע ממחצבת דקסטון, ששכנה בדבון וסגורה מאז סוף המאה ה-19.

השיש של דקסטון משמש בעיקר למטרות דקורטיביות, מכיוון שהוא אינו קשה במיוחד ועלול להישרט או להינזק בקלות. עם זאת, ניתן ללטש סוג זה של אבן כדי לגרום לה להיראות מושך יותר או אפילו לשמש בפרויקטים של עיצוב פנים.

השיש דקסטון הוא סוג שיש שמקורו במחצבת דקסטון באנגליה. הוא נחצב על ידי החברה בשם "דקסטון סטון". המחצבה פועלת מאז שנות ה-1800.

דקסטון סטון פועל מאז 1837, והם עדיין מתחזקים, כשהמחצבות שלהם פתוחות עד היום. הן אחת החברות הבודדות שנותרו שעדיין חוצבות שיש ממקום באנגליה. מחצבת דקסטון ממוקמת בצד הדרומי של נהר הטיז, והיא הוקמה במקור כמחצבת אבן גיר בשנת 1837 על ידי ג'ון דני דנסון.

שיש דקסטון הוא סוג שיש שזמין בצבעים רבים ושונים. הוא משמש לריצוף, לחיפוי ולמטרות אחרות.

שיש דקסטון שימש למגוון מטרות כגון ריצוף, חיפוי ופרויקטים דקורטיביים אחרים.

שיש Dexton נוסדה בשנת 1992 והפכה להיות אחת מהיצרניות הגדולות ביותר של חומרי אבן טבעית. מטה החברה נמצא במלזיה ויש לה משרדים בסינגפור, תאילנד, אינדונזיה וויאטנם.

שיש דקסטון מציע מגוון רחב של מוצרים לשימוש פנים כגון גרניט, שיש, אבן גיר, אבן חול, קוורציט וצפחה. הם מציעים גם מוצרים חיצוניים כמו אריחי חיפוי ואבני ריצוף.

שיש דקסטון הוא סוג שיש שנחצב בארצות הברית. הוא שימש בבניינים ידועים רבים, כמו הבית הלבן ובניין הקפיטול של ארה"ב.

החברה נוסדה בשנת 1869 על ידי ג'ון דקסטון ואחיו, אשר היגרו לאחרונה לארצות הברית מאנגליה. החברה מפעילה מחצבות בוורמונט, טנסי, ג'ורג'יה וארקנסו.

שיש דקסטון הוא מוצר מאבן טבעית והוא אחד מסוגי השיש הפופולריים בעולם.

שיש דקסטון נחצב בהודו ופקיסטן, עם מגוון גדול של צבעים זמין.

השם "דקסטון" הגיע מהחברה שכרה את האבן במקור, Dexton Marble Ltd. החברה נוסדה בשנת 1894 על ידי ג'ורג' וויליאם דקסטון.

שיש דקסטון הוא סוג של אבן גיר שנחצבה בבריטניה כבר למעלה מ-100 שנה. הוא משמש לרוב כחומר בנייה לחיפוי וריצוף.

החברה נוסדה על ידי ויליאם דקסטון בשנת 1894, שהקים את המחצבה הראשונה על אדמה בבעלותו ליד ביתו בסקלטון, יורקשייר. החברה עדיין פועלת מאתר זה, כאשר הייצור מפוקח כעת על ידי נכדו של וויליאם, ג'רמי דקסטון.

Dexton Marble היא חברה המתמחה במוצרי שיש ואבן כבר למעלה מ-50 שנה. יש להם מגוון רחב של מוצרים לשימוש ביתי ומסחרי כאחד.

Dexton Marble היא הספקית המובילה של מוצרי אבן טבעית בארצות הברית, עם למעלה מ-1,000 עובדים ומשרדי מכירות ב-10 מדינות ברחבי העולם.

שיש דקסטון הוא סוג של אבן גיר שנחצבת באזור יורקשייר, אנגליה. זהו סלע משקע שנוצר לפני יותר מ-360 מיליון שנה.

השימוש הראשון בשיש דקסטון היה בשנת 1820, כאשר הוא שימש לבניית בית המקלט של מחוז יורקשייר, שלימים נודע כבית המשוגעים לרוכב המערב. בבית המקלט שכנו כ-600 חולי נפש והייתה בו קפלה גדולה עם איבר מרשים.

בשנת 1866, בית המקלט נודע בשם מקלט משוגעים מחוז וייקפילד והוא המשיך לשכן חולים חולי נפש עד שנת 1930 כאשר נסגר עקב התקדמות בטיפול הפסיכיאטרי.

כיום, נעשה שימוש בשיש דקסטון למטרות רבות ושונות, כולל חומרי בניין ואבן דקורטיבית.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.