ריח רע מהמזגן

הקיץ אט אט הולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק ואחד הדברים הכי חשובים שיש לעשות לפני שהקיץ מגיע, עוד לפני שהוצאנו את כל הבגדים הקצרים לקדמת הארון, הוא לבדוק את המזגן ולראות שהוא אכן מקרר. בדיקת תקינות למזגן היא חשובה מאוד, במיוחד רגע אחד לפני שהקיץ מגיע. רובנו לא משתמשים במזגן בתקופת החורף, לכן ייתכן מצב בו המזגן לא פעל במשך כמה חודשים טובים. במהלך התקופה הזו המזגן יכול היה לייצר מספר תקלות או פגמים קטנים שישפיעו על עבודתו התקינה במהלך חודשי הקיץ. כידוע, הקיץ הישראלי יכול להיות בלתי נסבל ואנחנו ממש לא רוצים להיות תקועים בשיא החום בלי מזגן שמקרר כפי שצריך.

למעשה, בקיץ הישראלי כולנו צריכים את המזגן עובד ותקין במלוא הכוח על מנת לשרוד את חודשי הקיץ החמים ובדיקה שגרתית עלולה להקדים תרופה למכה שכן אם נגלה תקלה או פגם בתקופת הקיץ ייתכן שיהיה לנו קשה מאוד למצוא טכנאי מזגנים שיבוא לעזור. אחת הבעיות היותר נפוצות היא ריח רע מהמזגן שאנו מריחים פתאום לאחר זמן מה שלא השתמשנו בו.

מה גורם לריח רע מהמזגן

אחד הגורמים הנפוצים ביותר לריח רע מהמזגן הוא עובש כמובן והוא נוצר על ידי הצטברות של נוזלים. ברדיו טור של המזגן מצטברת רטיבות שבסופו של דבר מגיעה אל מגש הניקוז תחתיו, שם הנוזלים נאגרים וכפי שכולנו יודעים כאשר מים עומדים זמן רב עלולים ליצור עובש ומכאן הריח הרע. במקרה כזה לא משנה מה נעשה עם המזגן כאשר הוא יפלוט אויר קר הוא יהיה מלווה בריח הרע שכלוא בתוך המזגן ואי אפשר להיפטר מזה ללא ניקוי הולם של המזגן. עוד סיבה נפוצה להיווצרות עובש היא כאשר מערכת הניקוז אינה מותקנת בצורה מקצועית, כלומר עם שיפועים לא נכונים וכך נאגרים להם מים בתוך תעלות הניקוז של המזגן. במקרה שכזה ככל הנראה שעל הטכנאי המזגן שתזמינו לתיקון להתקין מחדש את מערכת הניקוז אך הפעם כאמור בצורה יעילה יותר שלא תגרום היווצרות עובש.

איך נוכל למנוע ריח רע ממיזוג האוויר

אז בראש ובראשונה נקיון המזגן הוא קריטי ביותר למניעת ריח רע מהמזגן ונוכל לעשות זאת במספר דרכים. ניתן לנקות את הפילטרים של המזגן מידי פעם אך עלינו לדאוג לייבש אותם בצורה טובה שכן החזרתם למזגן בטרם התייבשו בצורה מוחלטת עלולה לגרום שוב לעובש וריח רע. דבר נוסף שיכול בהחלט לעזור לנו למנוע ריח רע מהמזגן הוא הפעלה נכונה של המזגן הביתי שלנו. בתום כל הפעלה של המזגן עליכם להפעיל את המזגן על מצב אוורור למשך זמן של בין שבע לכעשר דקות. ברגע שאנו מפעילים את המזגן על אוורור הוא למעשה פועל ללא המדחס וכך מונע את ההצטברות של הנוזלים בתוכו, פעולה למעשה מונעת מראש את היווצרות העובש בחלקיו השונים של המזגן שלכם.

מתי נזמין טכנאי?

אז מומלץ להזמין טכנאי בכל אחד מהמקרים הללו, שכן טכנאי מזגנים מוסמך ידע בדיוק מהי הסיבה לריח הרע שיוצא מן המזגן שלכם וידע גם בדיוק איך לטפל בבעיה הזו. אם אתם מרגישים שאינם בטוחים מה מקור הריח כנראה שעדיף לא להסב נזק למזגן ולקרוא לטכנאי מזגנים מוסמך. https://drraul.co.il/ המרכז לטכנאי מזגנים

זקוקים לטכנאי מקצועי שיבצע בדיקת תקינות למזגן ויבין מאיפה מגיע הריח הרע? אנחנו במרכז המזגנים נמצאים בקשר מתמיד עם טכנאי המזגנים המובילים בישראל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר ולהוזיל את עלות בתיקון בעשרות אחוזים. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב