קנדידה

קנדידה היא שמרים הגורמים לזיהום בפה, בעור ובנרתיק.

קנדידה היא שמרים הגורמים לזיהום בפה, בעור ובנרתיק. זה ידוע גם בשם קיכלי או קנדידה בפה. שמרים אלו עלולים לגרום לגירוד בנרתיק, לתחושת צריבה במהלך מתן שתן ולהפרשות מהנרתיק. התסמינים השכיחים ביותר של זיהום זה הם כתמים לבנים בפה או על הלשון.

קנדידה נגרמת על ידי מספר גורמים כולל היגיינה לקויה שעלולה להוביל להיגיינת פה לקויה ושימוש יתר באנטיביוטיקה אשר הורגת חיידקים אחרים בגוף שבדרך כלל עוזרים להדוף זיהומי קנדידה.

קנדידה היא שמרים הגורמים לזיהומים בפה ובאזורי הנרתיק.

זה יכול להיגרם על ידי אנטיביוטיקה, סטרואידים, גלולות למניעת הריון וסוכרת.

קנדידה היא שמרים הגורמים לזיהומים בפה ובאזורי הנרתיק. זה יכול להיגרם על ידי אנטיביוטיקה, סטרואידים, גלולות למניעת הריון וסוכרת. לעתים קרובות רושמים אנטיביוטיקה לאנשים שהיו חולים בהצטננות או בשפעת או עברו ניתוח או טיפול בסרטן. סטרואידים ניתנים לעתים קרובות לאנשים הסובלים מאסטמה או אלרגיות או דלקת פרקים. לרוב רושמים גלולות למניעת הריון לנשים שרוצות למנוע הריון. סוכרת מאובחנת לעיתים בילדים וגם במבוגרים

קנדידה היא פטרייה דמוית שמרים שנמצאת בנרתיק של נשים.

פטרייה דמוית שמרים זו ניזונה מסוכרים ופחמימות, הנמצאים בשפע בנרתיק. התוצאה של תהליך זה היא הפרשה דקה, לבנה, דמוית גבינת קוטג', שיכולה להיות קשה להסירה מהבגדים.

קנדידה משפיעה על גברים ונשים כאחד הפעילים מינית או סובלים מסוכרת. זה יכול להשפיע גם על אנשים שנטלו אנטיביוטיקה במשך זמן רב או כאלה שלוקחים סטרואידים עבור מצבם הבריאותי.

התסמינים של קנדידה כוללים גירוד וצריבה בנרתיק, הפרשות עם ריח לא נעים, כאבים במהלך יחסי מין, כאבים בזמן מתן שתן, עלייה ברמות ה-pH בנרתיק (חומציות) וקיום יחסי מין כואבים.

קנדידה היא שמרים הגורמים לצמיחת יתר של תאי שמרים במעי הדק.

ניתן למצוא אותו במעיים של כ-75% מהאנשים עם מערכת חיסון בריאה ואצל כ-50% מהאנשים עם מערכת חיסונית מוחלשת.

קנדידה נמצאת בעיקר במעיים, אך היא יכולה להימצא גם על העור, השיער או חלקים אחרים בגוף. זה גורם למגוון של תסמינים כולל כאבי בטן, שלשולים וירידה במשקל.

מחקר גילה שנשים עם רמות גבוהות של קנדידה היו בסיכון גבוה יותר לפתח סרטן שד מאשר נשים עם רמות נמוכות של קנדידה. ניתן לראות בחברת התמודדות וטיפול בפטריה זיהומית

קנדידה היא שמרים הגורמים לצמיחת יתר בגוף.

זה יכול להיות קיים בפה, בנרתיק או במעיים. זה נמצא לרוב אצל אנשים עם סוכרת ואלו הנוטלים אנטיביוטיקה או סטרואידים.

זיהומי קנדידה מטופלים בדרך כלל בתרופות אנטי פטרייתיות שהורגות את תאי השמרים. הטיפול הנפוץ ביותר בקנדידאזיס הוא נטילת תרופות דרך הפה כגון ניסטטין, המצוי בתרופות רבות ללא מרשם לזיהומים פטרייתיים.

התסמינים השכיחים ביותר של זיהום בקנדידה הם:

-גירוד סביב הפה ואיברי המין

-תחושת צריבה בעת מתן שתן

-הפרשה לבנה עבה מהנרתיק

-יציאות כואבות

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.

גבר
חקירת ההשפעה של תרבות המזון על בריאות מינית גברית: חקירת הקשר בין תזונה ואימפוטנציה

לתרבות האוכל תפקיד משמעותי בעיצוב הבריאות והרווחה הכללית שלנו. בשנים האחרונות, יש עניין גובר בהבנה כיצד תזונה משפיעה על היבטים שונים בחיינו, כולל בריאות מינית. מאמר זה נועד לחקור את הקשר בין תרבות מזון לבריאות מינית גברית, תוך התמקדות ספציפית בקשר בין תזונה לאימפוטנציה.

התמודדות משפטית עם הוצאת דיברה באינטרנט

הוצאת דיבה באינטרנט היא דאגה הולכת וגוברת, שכן הצהרות שקריות ומזיקות שנכתבות מאחורי המקלדת, יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות על אנשים וארגונים. מאמר זה יסביר מהי הוצאת דיבה, כיצד ניתן לזהות אותה, וכן את דרכי ההתמודדות המשפטית עם התופעה.

טיפול בריפלוקס

מחלת ריפלוקס קיבה-ושט (GERD) היא מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא מתרחשת כאשר חומצת קיבה או, לעתים,

כלב
מחפשים אוכל לכלב? הכירו את NOW Fresh

בתחום הטיפול בחיות המחמד, מציאת התזונה הנכונה עבור בן לוויה הכלב שלך היא דבר חשוב ביותר. מדריך מקיף זה מתעמק במורכבות של מזון לכלבים, עם זרקור על המותג הנודע Now Fresh. בואו נצא למסע כדי להבין מדוע Now Fresh בולט בעולם תזונת הכלבים.

אוטובוס
ביטוח אוטובוסים: הבטחת בטיחות בדרכים

בעולם המהיר של ימינו, אוטובוסים הפכו לחלק בלתי נפרד ממערכות התחבורה, מה שמקל על תנועת אנשים וסחורות בין ערים ומדינות. בין אם זה אוטובוס ציבורי, אוטובוס צ'רטר פרטי או מיני-אוטובוס, לכולם תפקיד מכריע בהבטחת נסיעה יעילה ונוחה. עם זאת, עם הגדלת מספר האוטובוסים בכבישים, הצורך בביטוח אוטובוסים הפך חשוב מתמיד. חיבור זה בוחן את המשמעות של ביטוח אוטובוסים, ביטוח משאיות וביטוח מיני-אוטובוס, תוך הדגשת היתרונות שלהם ואת הסיבות לכך שהם חיוניים.