צילום צנרת ביוב בטכנולוגיה מתקדמת

 

בעיות בביוב הן בהחלט לא דבר נעים בלשון המעטה. אם מדובר על בעיות שחוזרות על עצמן,  יש צורך לצלם את קווי הביוב וזאת בכדי לחשוף את מקור הבעיה. צילום קווי הביוב הוא לא תמיד תהליך זול. כיום משתמשים בציוד טכנולוגי מתקדם לצורך צילום קווי ביוב, על אף שלא מדובר על הליך זול, מדובר על הליך חשוב מאוד שעבורו כדאי לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שכן, נדרש ניסיון רב עבור איתור נזילות בצורה מדויקת ואיכותית.

מתי יש צורך בצילום קווי ביוב?

ישנם מספר מקרים שבהם יש צורך בצילום קווי ביוב:

ראשית כך, אם מדי פעם יש לכם סתימה בביוב זה בהחלט הגיוני, אבל אם הסתימות ביוב שלכם חוזרות על עצמן שוב ושוב פנו לחברת דן ביוב המתמחה בצילום צנרת ביוב בבתים פרטיים, ככל הנראה ישנה בעיה מהותית כלשהי שבגינה הסתימות נוצרות. במצב הזה, חשוב מאוד לבחור בשירות צילום צנרת ביוב על מנת לבדוק מה גורם לסתימות להיווצר שוב ושוב ובהתאם לכך לטפל בבעיה

שנית, אם אתם עתידים לרכוש דירה כלשהי, טרם אתם חותמים על החוזה, חשוב מאוד שתוודאו כי צנרת הביוב שלכם תקינה. צנרת ביוב תקולה עלולה לעלות לכם ביוקר ועל כן, יש לוודא כי צנרת הביוב של הדירה תקינה טרם אתם חותמים על חוזה רכישת הדירה.

אם אתם מעוניינים לבנות מבנה שיכיל אנשים כגון: יחידות דיור, בניין ועוד, תצטרכו להוציא טופס 4 שהוא טופס אישור אכלוס. הטופס מהווה אישור לכך שהמבנה יתאים למגורים, כאשר כחלק מהדרישות יש להוכיח כי קו הביוב תקין ולצורך כך יש לצרף דוח של מאתר נזילות עם צילומים של קווי הביוב.

מי עוסק בצילום קווי ביוב?

חשוב מאוד לדעת שלא כל אינסטלטור ולא כל מאתר נזילות מבצעים צילום קווי ביוב. רק מאתר נזילות מקצועי ומנוסה אשר מחזיק סיב אופטי ויודע כיצד לתפעל אותו בצורה המקצועית ביותר ידע כיצד לאתר נזילות בצנרת הביוב בצורה אמינה ומקצועית. על כן, חשוב מאוד לבדוק לאיזה איש מקצוע יש את הציוד הנדרש ולא פחות מכך לאיזה איש מקצוע יש את הניסיון לעסוק בתחום זה.

כל מאתר מקצועי שתבחרו בו יפיק לכם דוח. בכדי שהדוח יהיה קביל בבית המשפט למאתר נזילות צריכה להיות תעודה של חוות דעה מומחה או עד מומחה ועל כן, אם אתם צריכים לצלם את קווי הביוב על מנת להגיש תביעת ביטוח כדאי לוודא את זה מראש.

הכנות לקראת צילום קווי הביוב

אם יש לכם סתימה בביוב, קודם כל צריך לפתוח אותה ורק אז ניתן להכניס את הסיב האופטי. הסיב האופטי מאוד דק ועל כן הכנסתו לקו הביוב לא תפתח סתימות. מאתר נזילות מקצועי אשר רכש סיב אופטי עם מצלמה לא יסכים להכניס את הסיב האופטי שלו לביוב סתום שכן הוא יכול להינזק ועל כן, חשוב מאוד לפתוח את כל הסתימות שיש בביוב טרם מבצעים צילום. במקרה שהביוב מוצף יש צורך לבצע קודם כל שאיבה של קו הביוב אחרת התמונות לא יצאו ברורות וכן אנשי המקצוע לא יסכימו לצלם.

לאחר שהביוב ללא סתימות וללא הצפה כלשהי ניתן להחדיר את המצלמה אשר מראה בשידור ישיר מה יש בתוך קו הביוב וכן חושפת ליקויים שונים בביוב כגון: שורשים שצמחו לתוך קו הביוב, קריסות צנרת ביוב, חפצים שנתקעו, חלודה ועוד.

הפקת דוח עם ממצאים

בשלב האחרון יפיק לכם מאתר הנזילות דוח אשר מפרט את כל הממצאים בביוב וכן את ההמלצות שלו. כדאי לבקש את הדוח גם בעותק קשיח וגם בקובץ דיגיטלי.

 

 

.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מורה פרטי לפיזיקה למתחילים

  קיימות סיבות חשובות לשכירת שירותי מורה פרטי לפיזיקה למתחילים, כמו למשל: חוסר ביטחון עצמי בידע בנושא. כישלון בלימודים כתוצאה

יורוסטייל קבלן מוביל לתריסים

  עולם התריסים התרחב מאוד בשנים האחרונות. קיימים קבלני תריסים רבים, המציעים מגוון של תריסים שונים מחומרים שונים ועיצובים שונים.

בלוג

חיזוק מבנים ישנים

לאחרונה אנו שומעים על מבנים ישנים שקורסים. הדבר גורם לכל אדם שגר במבנה ישן לחשוש שגם הבניין שלו יכול לקרוס