freepik

פינוי גג אסבסט אזורי עבודה

 

על אף שלכל בעל מבנה המקורה באמצעות פינוי גג אסבסט יש את הזכות והיכולת להזמין שירות פינוי גג אסבסט באופן עצמאי, במרבית המקרים תהליכים אלה מבוצעים בצורה קבוצתית על ידי קבוצה של בעלי מבנים המעוניינים כולם להחליף את גג האסבסט שלהם. בהתאם לכך, בתחום של פינוי גג אסבסט אזורי עבודה מרכזיים יכולים לכלול מתחמים שונים באזורי תעשייה ואפילו אזורי תעשייה שלמים ברחבי הארץ, בהם מתבצע פרויקט מרוכז לפינוי והחלפה של כל גגות האסבסט באזור. ברבים מאזורי התעשייה בארץ מוחזקים המבנים ברובם, על ידי גורם מרכז אחד כמו למשל החברה הכלכלית באזור. במקרים רבים, ההחלטה להחליף את גגות האסבסט היא החלטה המתקבלת על ידי אותו גורם וכך נוצר אזור עבודה שלם שבו מוחלפים עשרות ולעיתים גם מאות גגות אסבסט במסגרת אותו פרויקט.

 

למי פונים לצורך פינוי גג אסבסט?

ובכן, פינוי גגות אסבסט על ידי המרכז לפינוי גגות הוא פרויקט שחייב להתבצע על ידי גורם מקצועי שהוסמך והורשה לכך על ידי הרשויות. כאמור, במקרה של פינוי גג אסבסט אזורי עבודה רבים מרכזים כמות משתנה של מבנים בהם מוחלף הגג. בכל אזור ברחבי הארץ תוכלו למצוא גורם מקצועי שיכול לבצע עבורכם את הפינוי והדבר היחיד שאתם צריכים לוודא הוא, שאותו גורם מורשה לבצע את המשימה. כמו כן, אתם לא רוצים להסתפק בבדיקת רישיון הגורם המקצועי, אלא גם רוצים לעגן במסגרת הסכם העבודה את ההתחייבות של אותו גורם לבצע את הפינוי על פי כל הכללים המחייבים בתהליך זה וישנם לא מעט כאלה. חשוב להבין שהסיכון הבריאותי שיוצרים סיבי אסבסט משוחררים הוא קטסטרופלי והוא יכול לפגוע בכם, באנשים בסביבתכם ובאנשים שרחוקים מכם עשרות ומאות קילומטרים וזאת לאור היכולת של הסיבים המיקרוסקופים לעבור מרחקים גדולים כשהם נישאים באוויר.

 

האם כדאי לבצע את הפינוי בפרויקט קבוצתי?

התשובה היא בהחלט כן. כמו בכל תחום אחר בעולם הצרכנות, גם בשירות פינוי גגות אסבסט יש משמעות להיקף הפרויקט כאשר באים לקבוע את המחיר. כך למשל, בהחלפת גג אסבסט אחד של מבנה יחיד, המחיר למטר יהיה מותאם לפרויקט בסדר גודל זה. כאשר מדובר בעשרות מבנים, הפרויקט הופך להיות הרבה יותר אטרקטיבי לכל גורם מקצועי העוסק בנושא ובתחרות לקבלת הפרויקט, המחיר יכול לרדת באחוזים רבים מאוד למ"ר, כך שהעלות לכל מבנה היא נמוכה הרבה יותר. יחד עם זאת, חשוב להבין שפינוי גג אסבסט הוא פרויקט מורכב ולכם עצמכם יש אינטרס שהוא יבוצע בצורה זהירה ואחראית על פי כל הכללים המחייבים. אל תייצרו אצל הגורם המקצועי המבצע את המוטיבציה לעגל פינות ולעשות קיצורי דרך בגלל מחיר נמוך שאותו אתם מוכנים לשלם. בתחום פינוי גג אסבסט אזורי עבודה הכוללים עשרות מבנים, יכול לייצר לכם הנחה מספיק משמעותית מבלי שתצטרכו להתמקח מעבר לכך.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מסע הנפש לדמשק

הכותרת התנכית למחזה מתכוונת למסע הנפש לדמשק ולהמרה\שינוי הנצרות, אבל למעשה המחזה הוא אוטוביוגרפיה של שלב ה"inferno" שליוו אותו בגירושיו

מחזה הראשון של ברכט

השינוי הורגש במחזה הראשון של ברכט 'Baal' (1918),. למרות זאת, נשאר ברמה פואטי, בכוונה תחילה שלל את רעיון שיר הנעורים

אקספרסיוניזם בתיאטרון הגרמני

אידיאולוגית, אקספרסיוניזם בתיאטרון הגרמני, היה תחילה, דרמה של מחאה, מגיב כנגד המלחמה שעוד לא החלה של הרשויות, המשפחה, של הקהילה,

אקספרסיוניזם בתיאטרון

וגנר גם חקר את האופרות שלו, והפרטיטורות(רשימת התווים) שלו כללו אותות משחק שהוא רצה. ב1876 הוא בנה בית בובות כפי

מחזאי אבסורד

ג'ורג' דיוויין: הטקסט של בקט הוא כמו מנגינה, בעלת קצב ומשקל.. בתיאטרון "שילר" בברלין השתמש בקט בקונספט של גוגו ודידי

Styan- Modern Drama vol. 2 – Chapter 16

  THEATRE OF THE ABSURD: BECKETT AND PINTER.   בתום מאחה"ע 2, פריז הפכה מרכז אמנויות במה במערב. תיאטרון צרפתי