קרדיט תמונה: freepik

פטור ממס הכנסה

ככל חודש שעובר אתם משלמים מס הכנסה, בוודאי עלתה בראשכם המחשבה כיצד אתם יכולים לצמצם את תשלום מס ההכנסה שלכם אם בכלל? האם ידעתם שקיימים מצבים בהם תוכלו לקבל פטור ממס הכנסה?

אם גם אתם תוהים כיצד ניתן להשיג פטור ממס הכנסה בישראל, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מוסמכים שיוכלו להסיר כל עננה של אי ודאיות.

 

זיכויים לשנת מס 2022

זיכוי מס הוא ירידה ישירה של חבות המס המחושבת של אזרח במדינת ישראל.

בשיטה הפועלת לפי נקודות אשראי הנקראות גם נקודות זיכוי, א) כל תושב זכאי לנקודות זיכוי (2¼ לזכר; 2¾ לנקבה).

כל נקודת זיכוי עומדת על 2,676 ₪ לשנה (223 ₪ לחודש נכון לשנת 2022). ב) זיכוי  מס ופטור מס על ילדים – להורים מותר בין 1 ל-2.5 נקודות זיכוי לכל ילד בין הגילאים 0-18.

סכומי נקודות הזיכוי משתנים בין האם לאב. ג) עולים חדשים.

 

מס הכנסה בישראל

כבסיס להכנסה, תושבי ישראל מחויבים במס על הכנסתם, בעוד שתושבי חוץ מחויבים במס רק על הכנסתם שמקורה בישראל.

ההכנסה כוללת עבודה, הכנסה עסקית והכנסה פסיבית מהפקדות בנקאיות וחסכונות. מגיש רווק יגיש שומה יחידה, בעוד שזוג נשוי יגיש שומה משותפת.

שנת מס ליחידים היא שנה קלנדרית. מועד הגשה הראשוני הוא 30 באפריל של השנה שלאחר מכן, אלא אם הוא מיוצג על ידי רואה חשבון מוסמך ישראלי ולאחר מכן תינתן לו ארכה.

 

לסיכום

פטור ממס הכנסה הוא לא נושא מורכב כמו שהוא נשמע אך עם זאת אל תשאירו אותו לחובבנים. צרו קשר עם בשביל הזכויות. חברה מתמחה בליווי וייעוץ בנושא אישור פטור ממס הכנסה, שתדאג לעזור לכם למצות את כלל זכויותיכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.

גבר
חקירת ההשפעה של תרבות המזון על בריאות מינית גברית: חקירת הקשר בין תזונה ואימפוטנציה

לתרבות האוכל תפקיד משמעותי בעיצוב הבריאות והרווחה הכללית שלנו. בשנים האחרונות, יש עניין גובר בהבנה כיצד תזונה משפיעה על היבטים שונים בחיינו, כולל בריאות מינית. מאמר זה נועד לחקור את הקשר בין תרבות מזון לבריאות מינית גברית, תוך התמקדות ספציפית בקשר בין תזונה לאימפוטנציה.

התמודדות משפטית עם הוצאת דיברה באינטרנט

הוצאת דיבה באינטרנט היא דאגה הולכת וגוברת, שכן הצהרות שקריות ומזיקות שנכתבות מאחורי המקלדת, יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות על אנשים וארגונים. מאמר זה יסביר מהי הוצאת דיבה, כיצד ניתן לזהות אותה, וכן את דרכי ההתמודדות המשפטית עם התופעה.

טיפול בריפלוקס

מחלת ריפלוקס קיבה-ושט (GERD) היא מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא מתרחשת כאשר חומצת קיבה או, לעתים,

כלב
מחפשים אוכל לכלב? הכירו את NOW Fresh

בתחום הטיפול בחיות המחמד, מציאת התזונה הנכונה עבור בן לוויה הכלב שלך היא דבר חשוב ביותר. מדריך מקיף זה מתעמק במורכבות של מזון לכלבים, עם זרקור על המותג הנודע Now Fresh. בואו נצא למסע כדי להבין מדוע Now Fresh בולט בעולם תזונת הכלבים.

אוטובוס
ביטוח אוטובוסים: הבטחת בטיחות בדרכים

בעולם המהיר של ימינו, אוטובוסים הפכו לחלק בלתי נפרד ממערכות התחבורה, מה שמקל על תנועת אנשים וסחורות בין ערים ומדינות. בין אם זה אוטובוס ציבורי, אוטובוס צ'רטר פרטי או מיני-אוטובוס, לכולם תפקיד מכריע בהבטחת נסיעה יעילה ונוחה. עם זאת, עם הגדלת מספר האוטובוסים בכבישים, הצורך בביטוח אוטובוסים הפך חשוב מתמיד. חיבור זה בוחן את המשמעות של ביטוח אוטובוסים, ביטוח משאיות וביטוח מיני-אוטובוס, תוך הדגשת היתרונות שלהם ואת הסיבות לכך שהם חיוניים.