קרדיט תמונה: freepik

פטור ממס הכנסה

ככל חודש שעובר אתם משלמים מס הכנסה, בוודאי עלתה בראשכם המחשבה כיצד אתם יכולים לצמצם את תשלום מס ההכנסה שלכם אם בכלל? האם ידעתם שקיימים מצבים בהם תוכלו לקבל פטור ממס הכנסה?

אם גם אתם תוהים כיצד ניתן להשיג פטור ממס הכנסה בישראל, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מוסמכים שיוכלו להסיר כל עננה של אי ודאיות.

 

זיכויים לשנת מס 2022

זיכוי מס הוא ירידה ישירה של חבות המס המחושבת של אזרח במדינת ישראל.

בשיטה הפועלת לפי נקודות אשראי הנקראות גם נקודות זיכוי, א) כל תושב זכאי לנקודות זיכוי (2¼ לזכר; 2¾ לנקבה).

כל נקודת זיכוי עומדת על 2,676 ₪ לשנה (223 ₪ לחודש נכון לשנת 2022). ב) זיכוי  מס ופטור מס על ילדים – להורים מותר בין 1 ל-2.5 נקודות זיכוי לכל ילד בין הגילאים 0-18.

סכומי נקודות הזיכוי משתנים בין האם לאב. ג) עולים חדשים.

 

מס הכנסה בישראל

כבסיס להכנסה, תושבי ישראל מחויבים במס על הכנסתם, בעוד שתושבי חוץ מחויבים במס רק על הכנסתם שמקורה בישראל.

ההכנסה כוללת עבודה, הכנסה עסקית והכנסה פסיבית מהפקדות בנקאיות וחסכונות. מגיש רווק יגיש שומה יחידה, בעוד שזוג נשוי יגיש שומה משותפת.

שנת מס ליחידים היא שנה קלנדרית. מועד הגשה הראשוני הוא 30 באפריל של השנה שלאחר מכן, אלא אם הוא מיוצג על ידי רואה חשבון מוסמך ישראלי ולאחר מכן תינתן לו ארכה.

 

לסיכום

פטור ממס הכנסה הוא לא נושא מורכב כמו שהוא נשמע אך עם זאת אל תשאירו אותו לחובבנים. צרו קשר עם בשביל הזכויות. חברה מתמחה בליווי וייעוץ בנושא אישור פטור ממס הכנסה, שתדאג לעזור לכם למצות את כלל זכויותיכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שמירה על עור בריא וצעיר: מדריך לטיפוח עור הפנים

טיפוח עור הפנים חיוני לשמירה על בריאותו ומראהו הצעיר של העור, שהוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם. עור הפנים שלנו חשוף מדי יום לגורמים סביבתיים מזיקים כמו זיהום אוויר, קרינת UV ורדיקלים חופשיים, ולכן דורש טיפול קבוע כדי למנוע בעיות נפוצות כמו קמטים, כתמים ואקנה. שגרת טיפוח פנים מסודרת לא רק מסייעת בהגנה על העור אלא גם בשיפור החיוניות הטבעית שלו. מאמר זה מספק מדריך מקיף לטיפוח עור הפנים, הכולל שגרות בסיסיות, טיפים נוספים ועצות המותאמות לסוגי עור שונים.

עיצוב בית: התוכנית לאיכות חיים טובה יותר

בית פרטי הוא הרבה יותר מאשר מקום מגורים; זהו מקלט אישי המשקף את אורח החיים והשאיפות של דייריו. בישראל, שבה משפחה ובית הם מרכזיים בחיי היומיום, המשמעות של בית פרטי חורגת מעבר למבנה הפיזי שלו כדי לגלם מרחב של נוחות, ביטחון ושייכות. ערך מהותי זה מדגיש את החשיבות של תכנון ועיצוב קפדניים ביצירת בית שאינו רק עונה על הצרכים הפונקציונליים של יושביו אלא גם משפר את איכות חייהם הכוללת. תכנון נכון ועיצוב מתחשב מבטיחים שהבית אינו רק מקום מגורים, אלא מרחב המקדם רווחה, מתאים לאורח החיים הייחודי של דייריו ועומד כעדות לחלומותיהם והישגיהם. ככל שאנו מעמיקים ביתרונות וההיבטים החיוניים של תכנון ועיצוב בית פרטי, מתברר עד כמה תהליכים אלו קשורים קשר הדוק להשגת איכות חיים גבוהה יותר באמצעות יצירת בית מתחשבת ואישית.

מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.