על מנת לקנות רכב צריך להיות מודע לאחוזי הנכות

אם אתם מחפשים מכונית חדשה, זה יכול להיות מפתה לחשוב שככל שאחוז הגישה לנכים גבוה יותר, כך ייטב. עם זאת, לפני שאתם מבצעים את הרכישה, חשוב להבין מה המשמעות של אחוזים אלו וכיצד הם עשויים להשפיע על הצרכים שלכם.

קניית רכב עם אחוזי נכות אינה פשוטה כפי שהיא נראית. האחוז מתייחס לכמות השטח ברכב הנגיש למשתמשים בכיסאות גלגלים ולבעלי מוגבלויות פיזיות אחרות. זה לא מתייחס לכמה קל או קשה לנהוג או לחנות במכונית.

קניית רכב היא החלטה חשובה לכל אדם. זה לא רק על המחיר והתכונות, אלא גם על אחוזי הנכות. זו הסיבה שחשוב לברר כיצד תוכל לחשב אותם וכיצד הם משפיעים על חווית הנהיגה שלך.

ישנם שני אחוזי נכות שונים שכדאי להיות מודעים אליהם: הראשון נקרא משקל עצמי. זה המשקל של המכונית שלך ללא נוסעים או מטען בתוכה. השני נקרא GVWR (דירוג משקל כלי רכב ברוטו). זה המשקל המשולב של הרכב שלך, מיכל הדלק המלא וכל הנוסעים.

כדי לחשב אחוזי נכות, השתמש בנוסחה זו: משקל עצמי / GVWR x 100%.

קניית רכב עם אחוזי נכות היא החלטה חשובה לאדם בעל מוגבלות פיזית. אחוז הנכות יקבע את סוג הרכב שיוכלו להפעיל.

יש אנשים שחושבים שרכישת רכב עם אחוזי נכות היא קשה, אבל זה לא חייב להיות. הרבה אנשים מסוגלים לנהוג במכוניות עם אחוזי נכות כי הם למדו איך לעקוף את המגבלות שלהם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.