סוכרת

סוכרת היא מחלה כרונית הפוגעת במערכת האנדוקרינית.

זה יכול להיות מטופל באמצעות תרופות ושינויים באורח החיים, אבל זה מצב לכל החיים.

עם הגידול במספר האנשים הסובלים מסוכרת, חשוב לרופאים להבין את השפעותיה על הגוף. רופאים צריכים להכיר את הסימנים והתסמינים של סוכרת מכיוון שלעתים קרובות הם מסוגלים לחזות כיצד מישהו יגיב לטיפולים שונים.

סוכרת עלולה לגרום לסיבוכים חמורים במקרים מסוימים ולהוביל למוות אם לא מטופלים כראוי. ידוע שהוא משפיע על אנשים מכל קבוצות הגיל והאתניות מה שמקשה על רופאים ומטופלים כאחד מכיוון שאין הנחיות ספציפיות לטיפול.

סוכרת היא מחלה שניתן לטפל בה באמצעות תזונה, פעילות גופנית ותרופות.

סוכרת היא הפרעה מטבולית כרונית שבה הגוף מתקשה לעבד את הגלוקוז וכתוצאה מכך רמות סוכר גבוהות בדם. הסוג הנפוץ ביותר של סוכרת הוא סוכרת סוג 1. בסוג זה של סוכרת, הלבלב מייצר אינסולין מועט או לא או אינו מייצר מספיק כדי לעמוד בקצב הצורך של הגוף באינסולין. סוכרת מסוג 2 נגרמת מתנגודת לאינסולין שבה התאים אינם מגיבים להורמון כפי שהם אמורים וקשה להם יותר לעבד את הגלוקוז.

סוכרת היא הפרעה כרונית המשפיעה על הלבלב.

זה יכול לגרום לסיבוכים רבים כמו סוכר גבוה בדם, לחץ דם גבוה ונזק עצבי.

סוכרת היא הפרעה כרונית המשפיעה על הלבלב. זה יכול לגרום לסיבוכים רבים כמו סוכר גבוה בדם, לחץ דם גבוה ונזק עצבי. ישנם שני סוגים של סוכרת: סוכרת סוג 1 וסוכרת סוג 2. סוכרת מסוג 1 מתרחשת כאשר מערכת החיסון של הגוף הורסת תאים בלבלב המייצרים אינסולין. בסוג זה של סוכרת, אנשים צריכים להזריק אינסולין כדי לשלוט ברמות הסוכר בדם. סוכרת מסוג 2 נגרמת כתוצאה מתנגודת לאינסולין או מפגיעה ביכולת להשתמש באינסולין כראוי – מצב בו התאים אינם מגיבים לאינסולין כראוי או שאין להם מספיק קולטנים לאינסולין לפעול עליהם

סוכרת היא הפרעה מטבולית כרונית המאופיינת בהיפרגליקמיה ופוליאוריה.

זהו הגורם המוביל למחלת כליות סופנית בארצות הברית והוא גם הגורם העיקרי למחלות לב וכלי דם, שבץ מוחי ומוות.

השכיחות של סוכרת עלתה במהלך העשורים האחרונים עקב גורמים כמו השמנת יתר, אורח חיים בישיבה ושינויים בתזונה. זה משפיע על אנשים מכל הגילאים אבל משפיע בעיקר על אנשים מעל גיל 40.

סוכרת נקשרה עם סיבוכים רבים כגון נוירופתיה, רטינופתיה, נפרופתיה, נוירופתיה, מחלות לב או שבץ מוחי. על מנת למנוע סיבוכים אלו להתרחש, חשוב לטפל בסוכרת בזמן המצריך תכנון תזונה נכונה ומשטר פעילות גופנית.

סוכרת היא מחלה כרונית המשפיעה על יכולת הגוף להשתמש באינסולין ולווסת את רמת הגלוקוז בדם.

זה מאופיין בהיפרגליקמיה וברמות מוגברות של גלוקוז בדם. כמו בחברת המרכז לאבחון וטיפול בסוכרת

סוכרת היא נושא בריאותי חשוב שיש לטפל בו בהקדם האפשרי. ישנן דרכים רבות לניהול סוכרת, אך אחד הצעדים החשובים ביותר הוא שליטה ברמות הסוכר בדם.

ההקדמה תספק סקירה של מהי סוכרת וכיצד היא משפיעה על הגוף שלנו.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים