קרדיט תמונה: freepik

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את המראה הפיזי של האדם. בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לפרוצדורות קוסמטיות.

הסיבה לכך היא שאנשים רוצים להיראות ולהרגיש טוב יותר ממה שהם עשו קודם, תוך שהם לא צריכים להוציא על זה יותר מדי כסף. עם הגידול הזה בביקוש, מנתחים פלסטיים נאלצו להגביר את המשחק שלהם כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלהם.

אחת הדרכים שבהן הם עשו זאת היא על ידי השקעה בכלי בינה מלאכותית שיכולים לעזור להם בכל דבר, החל מיצירת רעיונות תוכן ויצירת הדמיות של איך מטופל עשוי להיראות לאחר הניתוח שלו, כל הדרך עד לתזמון פגישות וחיוב עבור שירותים שניתנו.

השימוש בניתוחים פלסטיים נתפס כדרך לשפר את ההערכה העצמית והביטחון העצמי, אך הוא יכול לשמש גם כפעולה של פגיעה עצמית או כצורה של דיסמורפיה בגוף.

אנשים שעברו ניתוחים פלסטיים נאבקים לעתים קרובות עם האופן שבו החברה תופסת אותם לאחר שעשו את ההליכים שלהם.

ניתוחים פלסטיים קיימים כבר מאות שנים, אך רק במאה ה-20 החלו מנתחים פלסטיים להשתמש בהם ככלי בארסנל הטיפולים שלהם. ככל שהטכנולוגיה השתפרה, כך גם הטכניקות המשמשות בניתוחים פלסטיים השתפרו.

מתיחת בטן – מלכת הניתוחים הפלסטיים

הליך מתיחת בטן הוא הליך כירורגי המשמש להסרת עודפי עור ושומן מאזור הבטן. זה נעשה בדרך כלל בשני שלבים, כאשר השלב הראשון הוא מתיחת בטן עם שאיבת שומן (שאיבת שומן היא הליך כירורגי שמסיר עודפי שומן מחלקים שונים בגוף). השלב השני של מתיחת בטן כולל ניתוח בטן או ניתוח מיני. מתיחת בטן יכולה להיעשות מסיבות רבות, אך הן נעשות בדרך כלל כדי לשפר את צורת הגוף של אדם, לשפר את המראה שלו או לתקן חוסר איזון בצורת גופו.

מתיחת בטן היא הליך כירורגי שמסיר עודפי שומן, עור ושרירים מסביב לקו המותניים שלך. ההליך מבוצע בדרך כלל כדי להפחית את המראה של שומן בטני בולט או כדי לתקן בקע. מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הקוסמטיים הנפוצים ביותר שנעשו באמריקה כיום. הם פופולריים במיוחד בקרב נשים שירדו במשקל או עלו יותר מדי במשקל בשנים האחרונות.

יש מגוון של ניתוחים פלסטיים של מתיחת בטן, כולל מתיחת בטן אנכית, הרמת הישבן הברזילאית ומהפך האמא.

הליך מתיחת בטן אנכי נעשה על ידי הסרת שומן מאזורים סביב הטבור כדי ליצור בטן שטוחה יותר. הליך הרמת הישבן הברזילאי נעשה על ידי הסרת שומן מסביב לירכיים והישבן ופיזור מחדש ליצירת מראה מעוגל יותר. הליך המהפך של אמא נעשה על ידי הסרת עור עודף שעלול לכסות חלקים בגופך.

המאמר נכתב בשיתוף iFlat מומחים מובילים בניתוח מתיחת בטן 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
AI
חוויות אישיות המשנות חיים ותעשיות בבינה מלאכותית וצאט GPT

כשאנחנו חושבים על ההתקדמות בטכנולוגיה, לעתים קרובות קשה להצביע על רגעים שבהם הם באמת השפיעו על חיי היומיום שלנו. עם זאת, עם Chat GPT, משתמשים רבים סיפרו אנקדוטות ושיתפו מקרים משותפים של חוויות אמיתיות ומשנות. מהקלה על פתרונות עסקיים ועד להצעת חברות אישית ושיפור יכולות המחקר, מודל AI זה הוכיח את ערכו הרב-גוני. בואו נתעמק בכמה מהרגעים הנוקבים האלה.

למה חשוב לתרגל פסיכומטרי?

הפסיכומטרי הוא מבחן כניסה למוסדות אקדמאיים שונים. מדובר על מבחן אשר נערך על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה והציון בו