קרדיט תמונה: freepik

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את המראה הפיזי של האדם. בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לפרוצדורות קוסמטיות.

הסיבה לכך היא שאנשים רוצים להיראות ולהרגיש טוב יותר ממה שהם עשו קודם, תוך שהם לא צריכים להוציא על זה יותר מדי כסף. עם הגידול הזה בביקוש, מנתחים פלסטיים נאלצו להגביר את המשחק שלהם כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלהם.

אחת הדרכים שבהן הם עשו זאת היא על ידי השקעה בכלי בינה מלאכותית שיכולים לעזור להם בכל דבר, החל מיצירת רעיונות תוכן ויצירת הדמיות של איך מטופל עשוי להיראות לאחר הניתוח שלו, כל הדרך עד לתזמון פגישות וחיוב עבור שירותים שניתנו.

השימוש בניתוחים פלסטיים נתפס כדרך לשפר את ההערכה העצמית והביטחון העצמי, אך הוא יכול לשמש גם כפעולה של פגיעה עצמית או כצורה של דיסמורפיה בגוף.

אנשים שעברו ניתוחים פלסטיים נאבקים לעתים קרובות עם האופן שבו החברה תופסת אותם לאחר שעשו את ההליכים שלהם.

ניתוחים פלסטיים קיימים כבר מאות שנים, אך רק במאה ה-20 החלו מנתחים פלסטיים להשתמש בהם ככלי בארסנל הטיפולים שלהם. ככל שהטכנולוגיה השתפרה, כך גם הטכניקות המשמשות בניתוחים פלסטיים השתפרו.

מתיחת בטן – מלכת הניתוחים הפלסטיים

הליך מתיחת בטן הוא הליך כירורגי המשמש להסרת עודפי עור ושומן מאזור הבטן. זה נעשה בדרך כלל בשני שלבים, כאשר השלב הראשון הוא מתיחת בטן עם שאיבת שומן (שאיבת שומן היא הליך כירורגי שמסיר עודפי שומן מחלקים שונים בגוף). השלב השני של מתיחת בטן כולל ניתוח בטן או ניתוח מיני. מתיחת בטן יכולה להיעשות מסיבות רבות, אך הן נעשות בדרך כלל כדי לשפר את צורת הגוף של אדם, לשפר את המראה שלו או לתקן חוסר איזון בצורת גופו.

מתיחת בטן היא הליך כירורגי שמסיר עודפי שומן, עור ושרירים מסביב לקו המותניים שלך. ההליך מבוצע בדרך כלל כדי להפחית את המראה של שומן בטני בולט או כדי לתקן בקע. מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הקוסמטיים הנפוצים ביותר שנעשו באמריקה כיום. הם פופולריים במיוחד בקרב נשים שירדו במשקל או עלו יותר מדי במשקל בשנים האחרונות.

יש מגוון של ניתוחים פלסטיים של מתיחת בטן, כולל מתיחת בטן אנכית, הרמת הישבן הברזילאית ומהפך האמא.

הליך מתיחת בטן אנכי נעשה על ידי הסרת שומן מאזורים סביב הטבור כדי ליצור בטן שטוחה יותר. הליך הרמת הישבן הברזילאי נעשה על ידי הסרת שומן מסביב לירכיים והישבן ופיזור מחדש ליצירת מראה מעוגל יותר. הליך המהפך של אמא נעשה על ידי הסרת עור עודף שעלול לכסות חלקים בגופך.

המאמר נכתב בשיתוף iFlat מומחים מובילים בניתוח מתיחת בטן 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.

גבר
חקירת ההשפעה של תרבות המזון על בריאות מינית גברית: חקירת הקשר בין תזונה ואימפוטנציה

לתרבות האוכל תפקיד משמעותי בעיצוב הבריאות והרווחה הכללית שלנו. בשנים האחרונות, יש עניין גובר בהבנה כיצד תזונה משפיעה על היבטים שונים בחיינו, כולל בריאות מינית. מאמר זה נועד לחקור את הקשר בין תרבות מזון לבריאות מינית גברית, תוך התמקדות ספציפית בקשר בין תזונה לאימפוטנציה.

התמודדות משפטית עם הוצאת דיברה באינטרנט

הוצאת דיבה באינטרנט היא דאגה הולכת וגוברת, שכן הצהרות שקריות ומזיקות שנכתבות מאחורי המקלדת, יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות על אנשים וארגונים. מאמר זה יסביר מהי הוצאת דיבה, כיצד ניתן לזהות אותה, וכן את דרכי ההתמודדות המשפטית עם התופעה.

טיפול בריפלוקס

מחלת ריפלוקס קיבה-ושט (GERD) היא מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא מתרחשת כאשר חומצת קיבה או, לעתים,

כלב
מחפשים אוכל לכלב? הכירו את NOW Fresh

בתחום הטיפול בחיות המחמד, מציאת התזונה הנכונה עבור בן לוויה הכלב שלך היא דבר חשוב ביותר. מדריך מקיף זה מתעמק במורכבות של מזון לכלבים, עם זרקור על המותג הנודע Now Fresh. בואו נצא למסע כדי להבין מדוע Now Fresh בולט בעולם תזונת הכלבים.

אוטובוס
ביטוח אוטובוסים: הבטחת בטיחות בדרכים

בעולם המהיר של ימינו, אוטובוסים הפכו לחלק בלתי נפרד ממערכות התחבורה, מה שמקל על תנועת אנשים וסחורות בין ערים ומדינות. בין אם זה אוטובוס ציבורי, אוטובוס צ'רטר פרטי או מיני-אוטובוס, לכולם תפקיד מכריע בהבטחת נסיעה יעילה ונוחה. עם זאת, עם הגדלת מספר האוטובוסים בכבישים, הצורך בביטוח אוטובוסים הפך חשוב מתמיד. חיבור זה בוחן את המשמעות של ביטוח אוטובוסים, ביטוח משאיות וביטוח מיני-אוטובוס, תוך הדגשת היתרונות שלהם ואת הסיבות לכך שהם חיוניים.