ניקוי מאגרי מים בבניין משותף בבאר שבע

לא בכל בניין משותף תוכלו למצוא מאגרי מים, כיום ישנם בניינים משותפים אשר מאגר המים שלהם לא משותף לכל הבניין.

עם זאת קיימים בניינים משותפים רבים בהם מאגרי המים הינם משותפים ויכולים להיות נועדים לשימושים שונים, תוכלו למצוא מאגרי מים המיועדים לכיבוי אש או לשעת חירום, וישנם גם מאגרי מים אשר הם חלק ממערכת לחץ המים, אלו מיועדים לספק את המים לקומות הגבוהות יותר של הבניין.

במידה ובבניין שלכם קיים מאגר מים כזה, ישנם תקנות אשר מחייבות את כלל דיירי הבניין בניקוי מאגרי מים, זאת על מנת ששימוש המים יוכל להיות בבטיחות מרובה.

מדוע יש צורך בניקוי מאגרי מים בבניין משותף?

מאגר מים אשר המים בו עומדים זמן רב ללא שימוש יכול להוות סכנה, יכול להיות שיחדור אל המים משהו היכול לזהם אותו, המזהם יכול לשקוע אל מאגר המים, דבר זה עלול לזהם את המים על בסיס קבוע.

הזיהום שיימצא במים יכול לפגוע בטעם המים אך גרוע מזה יכול לפגוע בבריאות של כל הדיירים המשמשים במים בבניין המשותף, יכולות להיגרם לדיירים מחלות זיהומיות ועוד.

כמובן שגם מאגר מים בו המים נמצאים באופן קבוע בשימוש הדיירים בבניין יכול להיפגע מזיהום.

לכן, מומלץ לבצע ניקוי במאגרי המים, דבר זה אמור להיות מבוצע על ידי כל דיירי הבניין, וכן מי שצריך לדאוג לכך הינו ועד הבית של אותו בניין מגורים.

https://maritime.co.il/ חיטוי צנרת על ידי חברת ימית חיטוי מים

אז מה זה בעצם ניקוי מאגרי מים בבניין משותף?

ישנם בניינים מסוימים בהם ישנה האפשרות כי כל אחת מהדירות בבניין תתנהל בנפרד, כך שלא יהיה קשר בין היחידות השונות בבניין, במקרים כאלו על כל אחד לדאוג לניקוי מאגרי המים שלו.

אך ישנם בניינים אשר אפשר למצוא בהם מערכות משותפות של מאגרי מים אשר משרתים את דיירי הבניין כולו, כמו למשל: מערכת מים לכיבוי אש, מערכת מים להסקה או מערכת מים לשעת חירום.

במקרים בהם ישנם מאגרי מים משותפים לדיירי הבניין כולו, חשוב שכל הדיירים יוכלו להיות בטוחים כי קיים איכות במים בהם הם משתמשים, וכמובן יש לוודא כי המים אשר עומדים במאגרי המים השונים לא מזוהמים.

לבצע ניקוי במאגרי המים יש לבצע באופן שוטף בבניין משותף, אך במידה וקיים חשש כי המים במאגרים הינם מזוהמים יש לבצע ניקוי במאגרי המים באופן מיידי, דבר זה יוכל לעזור לשמור על בריאות כלל הדיירים בבניין המשותף.

כיום, בבנייני מגורים משותפים מוצע שירות לדיירי הבניין כי בברזים זורמים מים איכותיים, במסגרת השירות יעשה חיטוי באופן שוטף על כל מאגרי המים, וזאת בכדי שתהיו בטוחים בשימוש המים בביתכם, בנוסף במידה וקיים חשש כי יש זיהום במים יסופק לכם שירות לשעת חירום.

מי רשאי לבצע ניקוי למאגרי המים בבניין משותף?

שירות ניקוי למאגרי מים יכול להתבצע על ידי חברות מים, וכן על אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בניקוי מאגרי מים בבניין משותף.

הניקוי עצמו מורכב מכמה שלבים ולכן, נדרש ידע ומקצועיות בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי הניקוי יהיה ברמה איכותית מקצועית וכמובן מתאימה.

בעל מקצוע מוסמך יידע לעשות איטום בדיוק במקומות הנכונים לכך, באותן נקודות אשר מהן יכול להיכנס זיהום למאגרי המים, וכן ינקה את דפנות המאגר עם מברשות מיוחדות שבהם נמצאים סיבים קשיחים.

כל אלו יוכלו להבטיח לכם כי לא יוכל לחדור שום זיהום אל מאגרי המים גם בעתיד בבניין המשותף בו אתם מתגוררים.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב