מרפסות הן דרך מצוינת להגדיל את מרחב המחיה בבית

מרפסת היא במה הבולטת מבחוץ של בניין, הנתמכת על ידי עמודים. השימוש בחלל זה משתנה בהתאם למיקום ולתרבות.

המילה מרפסת מקורה באיטלקית: "בלקונה" שמשמעותה "מרפסת מקורה או גלריה, בדרך כלל אחת בקומה עליונה של בית או בניין אחר".

מרפסת יכולה להיות פשוטה כמו שטח רצפה פתוח צמוד לקיר עם מעקה. הוא עשוי להיות ממוקם בקומה הראשונה ומעלה, והוא עשוי לבלוט אל מעבר לרחוב.

ניתן לעצב מרפסות נוספות למגוון מטרות. הם יכולים לשמש כהרחבה למבנה הקיים, כמו גם חלל לגידול צמחים ועשבי תיבול. בנוסף, הם יכולים לשמש כמקום ישיבה בחוץ והנאה מהנופים היפים.

בעת תכנון בניין חדש, אדריכלים מתמודדים לא פעם עם האתגר למצוא מקום למרפסות נוספות. לפעמים לא ניתן לתכנן בניין חדש עם יותר מרפסות בגלל העלות והזמן שלוקח לבניית המבנה החדש.

במקרים אלו, אדריכלים יכולים לבחור להוסיף מרפסת נוספת למבנה קיים. זה נעשה בדרך כלל על ידי שינוי המרפסת המקורית או הוספת מרפסת חדשה על גבי קיימת. הוספת מרפסת נוספת עשויה להיות יקרה יותר מתכנון בניין חדש לגמרי עם יותר מרפסות אך היא גם מהירה יותר ופחות מפריעה לדיירים בבניין.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.