צילום:freepik

מרפאה פרטית או מרפאת קופות חולים?

כל אחד מאיתנו יגיע לשלב שבו הוא נדרש לקבל טיפול רפואי כזה או אחר, ולכן חשוב מאוד שתדעו מראש לאיזה מרפאה אתם יכולים לפנות. אחת מהבחירות החשובות ביותר שלכם תהיה הבחירה בין מרפאה פרטית ובין מרפאת קופת חולים – כאשר לכל אחת מהאפשרויות האלה יש את היתרונות ואת החסרונות שלה.

אז איך תוכלו לבחור? למען האמת כל אחד יעשה את הבחירה שאיתה הוא מרגיש הכי שלם בהתאם לנקודת הזמן שבה הוא נמצא. יש כאלה שיעדיפו לבחור מרפאות פרטיות ויש כאלה שבאופן אוטומטי ילכו על מרפאות קופת החולים. אנו נסייע לכם להבין את כל הנקודות החשובות, רוצים לקבל עוד מידע? לחץ כאן על מנת שתוכל לשמוע עם טיפים חשובים וחיוניים.

 

מקצועיות הרופאים? בכל מרפאה רופאים מעולים!

אם הנושא של מקצועיות הרופאים הוא הנושא הקריטי ביותר מבחינתכם, חשוב שתבינו כי גם במרפאה פרטית וגם במרפאת קופת חולים תמצאו צוות מעולה. כמובן שלא בכל מרפאה תוכלו לקבל רופאים טובים, אך אם תעשו מעט בדיקות – תמיד תוכלו למצוא רופאים מקצועיים מהשורה הראשונה. כך שאם זה הנושא הכי חשוב מבחינתכם, זה לא באמת משנה באיזה סוג של מרפאה אתם תבחרו – כי התמורה תהיה כמעט זהה.

 

זמינות התורים? במרפאות פרטיות תקבלו טיפול מהיר יותר!

אם אתם נמצאים במצב שבו הדבר העיקרי שמעסיק אתכם הוא הזמינות של התורים, כאן ניתן להגיד באופן חד משמעי כי למרפאות פרטיות יש יתרון. בעוד בחלק מהמקרים אתם עשויים לחכות שבועות או אפילו חודשים לתור במרפאת קופת חולים, במרפאות פרטיות התורים הם בתוך מספר ימים בלבד. לא משנה באיזה תחום מדובר, אתם תקבלו את התור המהיר ביותר – וכך גם את הטיפול האפקטיבי ביותר.

 

עלות הטיפול? מרפאות קופת חולים הן זולות באופן משמעותי!

אם אתם לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו אתם צריכים לשלם ביוקר על הטיפול הרפואי, הבחירה הכי נכונה מבחינתכם תהיה לבחור במרפאת קופת חולים. ישנן מרפאות פרטיות שאינן מסובסדות על ידי חברות הביטוח, ולכן ההוצאה הכספית על הטיפול כולו תהיה מוטלת עליכם. מרפאות קופות החולים מסובסדות בהתאם לביטוח הרפואי שיש לכם, ולכן אתם לא תצטרכו לשלם ביוקר על הטיפול.

 

מגוון הטיפולים? גם כאן מדובר על תיקו!

אם בעבר היה ניתן להגיד כי מרפאות של קופת החולים מציעות מגוון רחב יותר של טיפולים, כיום אפשר להודיע כי גם המרפאות הפרטיות מציעות את כל סוגי הטיפולים. כך שאם אתם צריכים לקבל טיפולים מגוונים, אתם תוכלו לקבל אותם בכל מרפאה שבה תבחרו. אתם יכולים לבחור בנחת במרפאת קופת חולים או במרפאה פרטית, כי כל אחת מהן תציע לכם מנעד רחב של טיפולים שיאפשרו לכם להיות עם כמה שפחות כאבי ראש.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך מוצאים היתר בניה?

  היתר בניה הוא למעשה אישור לבנות מבנה או לשנות מבנה קיים. כל מי שבנה בית חדש, הוסיף מרפסת או

טיפים לקבלת החזר מס

  החזר מס זו פרוצדורה שרבים מאיתנו נמנעים ממנה מכיוון שדורשת הגשת טפסים והתעסקות בבירוקרטיה. יחד עם זאת, יחד עם

טיפים למציאת עבודה בחול

  מרגישים שקצת מיציתם כאן? רוצים לשנות? לגוון? לחוות משהו אחר? אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא לעבור לחו“ל. זה יכול