צילום:freepik

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

 

מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון יכול לבצע עבורכם את המשימה וכל רואה חשבון גם אמור להיות מסוגל לנהל לכם את תיק החברה מול רשויות המס. יחד עם זאת, ישנם רואי חשבון שבוחרים שלא להיכנס לעולם החברות ולהישאר יותר בזירה של עוסק זעיר ועוסק מורשה. מדוע ומה זה אומר מבחינתכם בתהליך של מציאת רואה חשבון לחברה בעמ? על כך בשורות הבאות.

ניהול חשבונות של חברה בע"מ – השיטה הכפולה

חברה בע"מ  היא צורת התנגדות ייחודית באופייה. בצורת התאגדות זו החברה הופכת למעשה לישות משפטית בפני עצמה, ממש כמו אזרח מן השורה. בעלי החברה מחזיקים בחברה באמצעות מניותיה וברמה מסוימת ישנה הפרדה בינם ובין החברה. בתנאים אלה, מבקשות רשויות המס להבטיח ניהול מדויק ומהימן יותר של חשבונות החברה על בסיס קבוע על מנת למנוע מצבים של הונאה, רמאות או סתם רשלנות. לשם כך, נקבע כי כל חברה בע"מ תהיה מחויבת בהנהלת חשבונות כפולה, כלומר כל חשבונית וכל קבלה שמוגשת לצרכי מס, חייבת לקבל ביטוי גם בחשבון הבנק של החברה. דרישה פשוטה זו לכאורה, הופכת את תהליך הנהלת החשבונות למורכבת הרבה יותר. אבל מעבר לכך, חברה בע"מ נדרשת גם לפעולות הנהלת חשבונות מורכבות יותר כמו יצירת מאזנים, ניהול נכסים והתחייבויות, הפקת דו"ח שנתי מורכב המפרט את מניות החברה, הלוואות בעלים, הוצאות מימון ועוד שורה ארוכה של אלמנטים שאינם קיימים בזירת העוסק המורשה. ישנם רואי חשבון שמסיבות אישיות, מקצועיות או עסקיות בוחרים פשוט לא להיכנס לזירה הזאת ואלו לא יוכלו לסייע לכם.

 

מצאו רואה חשבון שמתמחה בחברות בע"מ

אבל ההעדפות של רואי החשבון הן ממש לא מה שאמור לעניין אתכם. מה שכן אמור לעניין אתכם הוא האינטרס שלכם בעניין והאינטרס שלכם אומר שאתם רוצים לצדכם רואה חשבון בעל ניסיון מקצועי רב בניהול החשבונאות של חברות בע"מ. היכרות מקצועית זו תאפשר לרואה החשבון לנהל את החשבונות שלכם בצורה יעילה יותר, ללא תקלות שעליהן הרשויות לא תהיינה סלחניות וללא התנהלות שיכולה לייצר לכם זרם בלתי פוסק של "הפתעות" לא נעימות או מכתבים זועמים מרשות המיסים. כל זה מעבר כמובן, ליכולת הפרקטית לנהל את החשבונות בשיטה הכפולה באופן שוטף ובסוף כל שנה גם להגיש דו"ח שנתי מפורט כנדרש בדיני החברות. רואה חשבון המתמחה בעבודה עם חברות בע"מ ידע גם לחבר אתכם עם אנשי מקצוע שאתם עשויים להזדקק להם כמו למשל עורך דין בתחום דיני החברות והתחום המסחרי וכן יכיר בדרך כלל את העבודה סביב מיסים ייחודיים כמו מכס, מס קנייה, בלו, מס חברות וכדומה, שמעטים העוסקים המורשים שבכלל עוסקים בהם.

בשיתוף המרכז לרואי חשבון

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מסע הנפש לדמשק

הכותרת התנכית למחזה מתכוונת למסע הנפש לדמשק ולהמרה\שינוי הנצרות, אבל למעשה המחזה הוא אוטוביוגרפיה של שלב ה"inferno" שליוו אותו בגירושיו

מחזה הראשון של ברכט

השינוי הורגש במחזה הראשון של ברכט 'Baal' (1918),. למרות זאת, נשאר ברמה פואטי, בכוונה תחילה שלל את רעיון שיר הנעורים

אקספרסיוניזם בתיאטרון הגרמני

אידיאולוגית, אקספרסיוניזם בתיאטרון הגרמני, היה תחילה, דרמה של מחאה, מגיב כנגד המלחמה שעוד לא החלה של הרשויות, המשפחה, של הקהילה,

אקספרסיוניזם בתיאטרון

וגנר גם חקר את האופרות שלו, והפרטיטורות(רשימת התווים) שלו כללו אותות משחק שהוא רצה. ב1876 הוא בנה בית בובות כפי

מחזאי אבסורד

ג'ורג' דיוויין: הטקסט של בקט הוא כמו מנגינה, בעלת קצב ומשקל.. בתיאטרון "שילר" בברלין השתמש בקט בקונספט של גוגו ודידי

Styan- Modern Drama vol. 2 – Chapter 16

  THEATRE OF THE ABSURD: BECKETT AND PINTER.   בתום מאחה"ע 2, פריז הפכה מרכז אמנויות במה במערב. תיאטרון צרפתי