צילוםfreepik

מעוניינים לעשות פולש? זה הזמן לקריסטל

חושבים לעשות פוליש בבית? אז אם אתם מתלבטים גבי סוג הפוליש, הגיע הזמן שתכירו את פוליש הקריסטל. אז מה זה פוליש קריסטל, איך חברת ניקיון בתים מקצועית תעשה את הפוליש וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

 

פולש קריסטל – מה זה בכלל?

במהלך עבודת הפוליש בעל המקצוע ישתמש במכונה מיוחדת שתפקידה להחדיר לשכבה העליונה של הריצוף חומר הברקה שנחשב קריסטל. בניגוד לסוגי פוליש אחרים, לפוליש הקריסטל יש מספר יתרונות בולטים.

 

ראשית, מדובר בחומר עמיד לאורך זמן, כזה שייתן לכם שקט לשנים רבות. בנוסף, מדובר בשיטה שמחדירה את החומר לשכבה העליונה, מה שגם מגביר את אפקט הברק וגם הופל את הפוליש הזה לחלק בלתי נפרד של ממש מהריצוף.

 

יתרון נוסף ומשמעותי של הפוליש הזה בא לידי ביטוי בעובדה שהוא מהווה שכבת הגנה נוספת מפני שריטות ופגיעות. כך שאם אתם נוהגים לגרור חפצים או רהיטים כבדים על הרצפה, זה בדיוק סוג הפוליש המתאים לכם.

 

פוליש קריסטל – כך עושים זאת נכון

לפני שמבצעים את העבודה יש לוודא שהרצפה יבשה לגמרי, אחרת חומר ההברקה לא יוכל להיאחז בה כמו שצריך וסביר להניח שגם האפקטיביות שלו תיפגע. במידה ואתם יודעים שיש לכם תקלות צנרת בבית, במיוחד תקלות בצנרת האינסטלציה הסמויה שמתחת לרצפה, מומלץ לתקן את התקלות לפני שממהרים לעשות את הפוליש.

 

חשוב לציין – מדובר בעבודה לא פשוטה שכוללת הכנה מקדימה וגימור. לכן, קחו בחשבון שהפוליש עשוי לקחת בערך שמונה שעות. במידה ובעל המקצוע סיים את העבודה מהר מהצפוי, ודאו שהוא אכן ביצע עבודה מקצועית ולא חיפף פה ושם.

 

והמחיר, מה איתו?

בעלי המקצוע לא אוהבים לעבוד על שטח קטן, מפני שלא תמיד זה משתלם להם. לכן, ככל ששטח הדירה שלכם יהיה גדול יותר, כך המחיר שתקבלו למטר יהיה נמוך יותר. לא כל בעלי המקצוע נוהגים כך, לכן עליכם לוודא מה המדיניות שלהם בנושא.

 

בכל מקרה, אל תשאירו שום דבר ליד הגורל. ידע זה כוח וככל שיהיה לכם יותר ממנו, כך תוכלו להתנהל נכון מול בעל המקצוע ולהבטיח שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

דרשו מבעל המקצוע להגיע אליכם הביתה לסיור מקדים, רק כך הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מסודרת. בנוסף, באמצעות הסיור המקדים יוכל בעל המקצוע לבחון את סוג המרצפות שלכם ולקבוע האם הן מתאימות לסוג כזה של פוליש או לא.

 

לפני שאתם מזמינים שירותי ניקיון בתים לביצוע פוליש, אנו ממליצים לכם לוודא אם יש אחריות על העבודה ובמידה וכן, מה היא כוללת ואיפה מתחבאות האותיות הקטנות. שמרו את שם חברת הניקיון ואת מספר הטלפון שלה, על מנת שתוכלו לפנות אליה במידה ותגלו כשלים בעבודת הפוליש ובמידה ואתם לא שבעי רצון באופן כללי.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בריאות

פינוי גג אסבסט אזורי עבודה

  על אף שלכל בעל מבנה המקורה באמצעות פינוי גג אסבסט יש את הזכות והיכולת להזמין שירות פינוי גג אסבסט

בריאות

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

בריאות

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב

בריאות

השתלות שיער בישראל: כיצד זה מתבצע?

  Hairpower היא החברה המובילה להשתלות שיער בישראל. בחרו באופציה הנוחה גאוגרפית והטובה ביותר מבחינה מקצועית. Hairpower לשיער מלא ושופע.