צילוםfreepik

מעוניינים לעשות פולש? זה הזמן לקריסטל

חושבים לעשות פוליש בבית? אז אם אתם מתלבטים גבי סוג הפוליש, הגיע הזמן שתכירו את פוליש הקריסטל. אז מה זה פוליש קריסטל, איך חברת ניקיון בתים מקצועית תעשה את הפוליש וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

 

פולש קריסטל – מה זה בכלל?

במהלך עבודת הפוליש בעל המקצוע ישתמש במכונה מיוחדת שתפקידה להחדיר לשכבה העליונה של הריצוף חומר הברקה שנחשב קריסטל. בניגוד לסוגי פוליש אחרים, לפוליש הקריסטל יש מספר יתרונות בולטים.

 

ראשית, מדובר בחומר עמיד לאורך זמן, כזה שייתן לכם שקט לשנים רבות. בנוסף, מדובר בשיטה שמחדירה את החומר לשכבה העליונה, מה שגם מגביר את אפקט הברק וגם הופל את הפוליש הזה לחלק בלתי נפרד של ממש מהריצוף.

 

יתרון נוסף ומשמעותי של הפוליש הזה בא לידי ביטוי בעובדה שהוא מהווה שכבת הגנה נוספת מפני שריטות ופגיעות. כך שאם אתם נוהגים לגרור חפצים או רהיטים כבדים על הרצפה, זה בדיוק סוג הפוליש המתאים לכם.

 

פוליש קריסטל – כך עושים זאת נכון

לפני שמבצעים את העבודה יש לוודא שהרצפה יבשה לגמרי, אחרת חומר ההברקה לא יוכל להיאחז בה כמו שצריך וסביר להניח שגם האפקטיביות שלו תיפגע. במידה ואתם יודעים שיש לכם תקלות צנרת בבית, במיוחד תקלות בצנרת האינסטלציה הסמויה שמתחת לרצפה, מומלץ לתקן את התקלות לפני שממהרים לעשות את הפוליש.

 

חשוב לציין – מדובר בעבודה לא פשוטה שכוללת הכנה מקדימה וגימור. לכן, קחו בחשבון שהפוליש עשוי לקחת בערך שמונה שעות. במידה ובעל המקצוע סיים את העבודה מהר מהצפוי, ודאו שהוא אכן ביצע עבודה מקצועית ולא חיפף פה ושם.

 

והמחיר, מה איתו?

בעלי המקצוע לא אוהבים לעבוד על שטח קטן, מפני שלא תמיד זה משתלם להם. לכן, ככל ששטח הדירה שלכם יהיה גדול יותר, כך המחיר שתקבלו למטר יהיה נמוך יותר. לא כל בעלי המקצוע נוהגים כך, לכן עליכם לוודא מה המדיניות שלהם בנושא.

 

בכל מקרה, אל תשאירו שום דבר ליד הגורל. ידע זה כוח וככל שיהיה לכם יותר ממנו, כך תוכלו להתנהל נכון מול בעל המקצוע ולהבטיח שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

דרשו מבעל המקצוע להגיע אליכם הביתה לסיור מקדים, רק כך הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מסודרת. בנוסף, באמצעות הסיור המקדים יוכל בעל המקצוע לבחון את סוג המרצפות שלכם ולקבוע האם הן מתאימות לסוג כזה של פוליש או לא.

 

לפני שאתם מזמינים שירותי ניקיון בתים לביצוע פוליש, אנו ממליצים לכם לוודא אם יש אחריות על העבודה ובמידה וכן, מה היא כוללת ואיפה מתחבאות האותיות הקטנות. שמרו את שם חברת הניקיון ואת מספר הטלפון שלה, על מנת שתוכלו לפנות אליה במידה ותגלו כשלים בעבודת הפוליש ובמידה ואתם לא שבעי רצון באופן כללי.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.