מעבדת פלאפון היא מרכז מחקר ופיתוח המעניק תמיכה לקבוצת פלאפון

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר המתמקדת בעתיד הטכנולוגיות הניידות.

מעבדת המחקר הוקמה בשנת 2008, והיא פועלת לפיתוח טכנולוגיות חדשות לתעשיית המובייל. מעבדת פלאפון התמקדה בפיתוח דרכים חדשות לחיבור בין אנשים, דרכים חדשות לחדש ודרכים חדשות להקל על אנשים.

פלאפון לאב היא חברת סטארט-אפ שנוסדה בשנת 2012. היא החברה הראשונה בישראל שמתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל לסמארטפונים.

החברה פיתחה מספר אפליקציות, בהן פלאפון TV, המאפשרת למשתמשיה לצפות בערוצי טלוויזיה חיים בסמארטפונים שלהם. החברה גם פיתחה אפליקציה בשם פלאפון מיוזיק, המאפשרת למשתמשים להוריד ולהאזין למוזיקה בסמארטפונים שלהם.

בנוסף לפיתוח אפליקציות מובייל משלה, מעבדת פלאפון מספקת גם שירותי ייעוץ לחברות אחרות המעוניינות לפתח אפליקציות מובייל משלהן.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר המוקדשת ליצירת טכנולוגיות חדשות. הם עובדים על פיתוח הדור הבא של טכנולוגיות, כמו AI ובלוקצ'יין.

מעבדת פלאפון עבדה על פיתוח כותבי AI במטרה להקל על חייהם של קופירייטרים. כותבי בינה מלאכותית אלו אינם תחליפים לקופירייטרים אנושיים, אך במקום זאת הם מספקים סיוע לכותבי תוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר העוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשות וקניין רוחני. כרגע הם עובדים על פרויקט בשם "סופר AI". פרויקט זה פותח על מנת להפוך את תהליך יצירת התוכן לאוטומטי.

כותב AI זה משתמש ברשת עצבית מלאכותית כדי ליצור תוכן באופן אוטומטי. זה יכול לייצר טקסטים בסגנונות שונים, כגון חדשות, פוסטים בבלוג, ביקורות או מאמרים.

פלאפון מעבדה היא מעבדה שנוצרה על ידי פלאפון, חברת טלפונים סלולריים בצרפת. המעבדה מתמקדת בחקר בינה מלאכותית ויישומיה בתעשיית הטלפונים הניידים.

למעבדה שתי חטיבות עיקריות:

1) AI עבור תקשורת ניידת

2) למידת מכונה לתקשורת ניידת

החטיבה הראשונה מתמקדת בשימוש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לפתור בעיות יומיומיות בחיינו. דוגמה אחת לכך היא תוכנת זיהוי קולי שניתן להשתמש בה כדי לוודא שאתה משלם רק על מה שאתה אומר בעת ביצוע שיחת טלפון. החטיבה השנייה מתמקדת בשימוש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לשפר את חווית הלקוח בתעשיית הטלפונים הניידים. לדוגמה, הם בוחנים דרכים להקל על הלקוחות למצוא את דרכם באתר האינטרנט של פלאפון או כיצד הם יכולים לשפר את שירות הלקוחות שלהם על ידי ניתוח נתונים ממיילים שנשלחו על ידי לקוחות ומענה אוטומטי.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר המתמקדת בשיפור חווית המשתמש במכשירים ניידים.

המעבדה הוקמה בשנת 2008 על ידי פלאפון, חברת תקשורת שבסיסה בישראל. מטרת המעבדה היא לפתח אפליקציות מובייל חדשות וחדשניות עבור לקוחות החברה.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר המתמקדת בעתיד הרשתות הסלולריות. הם בוחנים את האפשרויות של 5G, AI ו-IoT. המעבדה ממוקמת בתל אביב, ישראל ונוסדה בשנת 2017 על ידי פלאפון תקשורת.

למעבדה שלושה תחומי מיקוד עיקריים:

1) 5G – מעבדת פלאפון חוקרת מה 5G יכול לעשות למען עתיד הרשתות הסלולריות וכיצד הוא ישנה את חיינו.

2) AI – מעבדת פלאפון חוקרת כיצד ניתן להשתמש בבינה מלאכותית כדי לשפר את ביצועי הרשת וליצור שירותים חדשים.

3) IoT – מעבדת פלאפון בוחנת כיצד ניתן ליישם את ה-IoT כדי לשפר את ביצועי הרשת, חווית הלקוח והיעילות התפעולית.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר באוניברסיטת תל אביב המתמקדת בראייה ממוחשבת, למידת מכונה ואינטראקציה בין אדם למחשב.

המעבדה הוקמה בשנת 2013 על ידי פרופ' נחום דרשוביץ ופרופ' אלי שכטמן כמיזם משותף של אוניברסיטת תל אביב ופלאפון תקשורת בע"מ.

מעבדה זו מתמקדת בתחומים הבאים:

– ראיית מחשב: המטרה של תחום זה היא לאפשר למחשבים לראות את העולם סביבם באותו אופן שבו רואים בני אדם. אחד הפרויקטים שלהם מתמקד במיפוי סביבות פנים מצילומי וידאו שצולמו במצלמה המחוברת לטלפון נייד או מחשב טאבלט.

– למידת מכונה: תחום זה חוקר כיצד מכונות יכולות ללמוד בעצמן על ידי ניתוח נתונים, כגון תמונות המוזנות לתוכם, מבלי להיות מתוכנתים במפורש למשימות ספציפיות.

– אינטראקציה עם מחשבים אנושיים: תחום זה חוקר כיצד אנשים מקיימים אינטראקציה עם מחשבים וכיצד ניתן לעצב מחשבים כך שיגיבו טוב יותר לאינטראקציות אלו.

פלאפון מעבדה היא חברה המתמקדת בטכנולוגיות בינה מלאכותית ולמידת מכונה לצורך יצירת תוכן.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר המתמקדת בפיתוח של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. הוא מתמקד בעיקר בהיבטים החברתיים והכלכליים של AI.

למעבדת פלאפון יש צוות של מדענים, מהנדסים וכלכלנים שפועלים יחד לפיתוח טכנולוגיות חדשות על מנת להבין כיצד הן יכולות לשפר את חייהם של אנשים.

המעבדה הוקמה על ידי פלאפון במרץ 2016 במטרה לפתח פתרונות מבוססי בינה מלאכותית לבעיות יומיומיות.

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר המתמקדת בצומת של אמנות למידת מכונה. המעבדה ממוקמת בפריז, צרפת ונוסדה על ידי ד"ר לאונרד פייג'ס.

מעבדת פלאפון קיימת כבר קצת יותר משנה, אבל היא כבר תרמה כמה תרומות משמעותיות לתחום למידת מכונה וחקר בינה מלאכותית. אחד הפרויקטים הבולטים שלהם הוא "DeepPaint" שיכול להפוך כל תמונה ליצירת אמנות באמצעות רשתות עצביות עמוקות. עוד אחד מהפרויקטים שלהם הוא "Pixelator" שיכול להפוך כל תמונה לגרסה מפוקסלת של עצמה בלחיצת כפתור.

המעבדה גם הוציאה לאחרונה קליפ מוזיקה שנוצר בינה מלאכותית עם הזמרת והיוצרת ליזו בשם "Good As Hell". הסרטון הזה נוצר על ידי הזנת מילים לאלגוריתם WaveNet של DeepMind, שיצר את רצועת האודיו המלאה יחד עם תמונות חזותיות נלווים תוך 20 דקות בלבד!

מעבדת פלאפון היא מעבדת מחקר שהוקמה על ידי פלאפון, מפעילת סלולר בישראל. המעבדה מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות ושירותים חדשים לשוק המובייל.

מעבדת פלאפון פיתחה לאחרונה כלי כתיבת תוכן מבוסס בינה מלאכותית, שנועד לייצר תוכן בקנה מידה. הכלי יכול לשמש חברות כאשר הן צריכות לייצר תוכן לנושא או נישה ספציפיים. סוכנויות דיגיטליות משתמשות בו גם כדי לייצר כל מיני תוכן עבור הלקוחות שלהם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.