קרדיט תמונה: freepik

מילים לשירים

מילות השיר הופכות יותר ויותר פופולריות כצורת ביטוי. יש הרבה ז'אנרים שונים של מוזיקה שיש להם סגנונות משלהם של מילים, אבל לכולם יש דבר אחד במשותף: הם נכתבים בדרך כלל על ידי אדם. עם זאת, עם עליית הבינה המלאכותית, ייתכן שזה לא יהיה כך להרבה זמן.

בינה מלאכותית משמשת לכתיבת שירים כבר זמן מה; בעיקר על ידי Jukedeck ו-Amper Music, אבל השירים האלה נוצרו באמצעות מלודיות והתקדמות אקורדים קיימים, מה שאומר שהם יכולים להיחשב לרמיקסים ולא יצירות מקוריות. השיר המקורי לחלוטין שנכתב על ידי AI שוחרר בשנת 2017 כאשר Amper Music

מילים יכולות להיות מסווגות כשירה, מילות שיר או ראפ

הם כתובים כדי להישיר ומכילים בדרך כלל פסוק ומקהלה.

מילות השיר נכתבות לרוב על ידי המבצע או על ידי מישהו בשיתוף פעולה עם המבצע, כגון כותב שירים. במוזיקת פופ, המילים לשיר מגיעות בדרך כלל מכותב שירים שיוצר אותן עבור אמנים שונים.

כמה מילים לשירים הפופולריים ביותר בעולם עוסקים באהבה. כשזה מגיע לאהבה, אין דבר חזק יותר משיר.

המילים של שיר יכולות לגרום לנו להרגיש שמחים או עצובים, תלוי במצב הרוח שבו אנחנו נמצאים

כשזה מגיע לאהבה, אין דרך טובה יותר לבטא את מה שאנחנו מרגישים מאשר דרך מוזיקה. בין אם זה המילים או רק המנגינה, שירים מסוימים יכולים לגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו מרחפים באוויר בעוד שאחרים יכולים להפוך את הלב שלנו לחתיכות ולפרק אותם לחלקים קטנים.

דוגמה טובה לכך היא "I Will Always Love You" מאת וויטני יוסטון. השיר נכתב על ידי דולי פרטון והוא כוסה על ידי אמנים רבים ושונים מאז יציאתו ב-1974, אבל הגרסה של וויטני היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר.

שיר הוא צורת אמנות שכל אחד יכול ליהנות ממנה. יש לו את היכולת לגרום לאנשים להרגיש רגשות ולחשוב על דברים באור חדש. המילים של שיר יכולות לספר סיפור או לפרט חוויה שעברה מישהו. הם יכולים גם לספק השראה למישהו שנאבק במשהו בחייו.

מילים חשובות גם כי הן עוזרות לנו להבין את המשמעות של השיר

זו אחת הסיבות לכך שאנשים נהנים מהן כל כך. מילים הן מה שהופך את השירים לייחודיים ושונים זה מזה, לכן חשוב לשים לב אליהם בעת האזנה למוזיקה.

אנשים מורידים שירים ברשת כבר הרבה זמן. למעשה, זו אחת הדרכים הפופולריות ביותר להוריד מוזיקה. עם זאת, עם המצאת שירותי סטרימינג כמו Spotify ופנדורה, אנשים לא צריכים להוריד שירים יותר כי הם יכולים להזרים אותם מהמכשירים שלהם.

המצאת שירותי הסטרימינג הביאה לירידה במכירות תקליטורים וצורות פיזיות אחרות של מוזיקה. הסיבה לכך היא שאנשים כבר לא מוכנים לשלם עבור מוזיקה כשהם יכולים להזרים אותה בחינם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים