קרדיט תמונה: משה נחומוביץ'

מיכל רפאל בז'אנר חדש – לא מה שציפיתם ממנה

כל אותם האנשים שמכירים את מיכל רפאל משיריה הקודמים, מוכרחים לשמוע את הסיגל שיצא בזמן הקרוב. הסינגל מביא מיכל שונה, כזאת שמתמקדת בז'אנר חדש לגמרי. זה קצת שונה ממה שאתם המאזינים מכירים, אך מדובר על שינוי מרענן שבוודאי יעשה לכם טוב. כל מי שכבר יצא לו לשמוע מוזיקה ישראלית מיכל רפאל בוודאי מחכה בקוצר רוח לסינגל שרוקם לו עור וגידים מאחורי הקלעים.

קרדיט תמונה: משה נחומוביץ'

אך האם אתם מכירים מספיק טוב את סיפורה של מיכל רפאל? למראית עין היא נראית כמו זמרת מצליחה שעלתה על דרך המלך. אך מאחורי הקלעים ישנו סיפור מרתק, כזה שמראה שאסור אף פעם לוותר על החלומות. כל מי שחולם חלום קטן צריך לעשות כל מה שאפשר על מנת להגשים אותו והפיכתו למציאות.

קרדיט תמונה: אהוד שגב

ההתמודדות של מיכל רפאל מתחילה עוד בגיל בית הספר היסודי שם חוותה חרמות ונידויים מצד החברים לספסל הלימודים. כתוצאה מכך הביטחון העצמי של מיכל נפגע מאוד, היא לא האמינה כי היא תהיה מסוגלת להגשים את חלומה. עד לגיל 15 היא לא העזה לשיר בגלל שהיא חששה מהתגובות של האנשים שקרובים אליה.

נקודת המפנה הראשונה התחילה בגיל 15 כאשר מיכל החליטה להקליט שיר ליום הולדתו של אביה. אך מכיוון שהיא הייתה עדיין מצולקת מכל החוויה בבית הספר היא לא הוציאה את השיר לאור. לאחר מכן היא הספיקה לגנוז עוד שני שירים מעולים שהיו יכולים לפרוץ לה את הדרך בגיל צעיר. אז מה גרם לכך שמיכל תהיה היום זמרת מצליחה בפני עצמה?

פאר טסי שאותו מיכל העריצה מגיל צעיר הזמין אותה להופיע יחד איתו באירוע הקיץ בשדרות. מה שגרם למיכל לראות את אהבת הקהל אליה ולדרך שבה היא שרה. מיד לאחר מכן הכירה מיכל את רוז, שהפכה להיות הסוכנת שלה, האישה היחידה שבאמת האמינה בה. יחד עם רוז הצליחה מיכל לעלות על דרך המלך ולהקליט לא מעט שירים שונים.

מיד לאחר ההופעה עם פאר טסי התחילה מיכל להקליט שירים שונים שכבדו את רשימות ההשמעה. "סרט" שהיה הסינגל הראשון שלה" וגם "מגדלור" שזכה לאהדה רבה. michal rafael – מיכל רפאל מהפך מראה כי בסופו של יום כל אחד צריך להאמין בעצמו, ולנסות לראות את הטוב בכל דבר. זה מה שהפך את מיכל להיות מה שהיא היום, זמרת ויוצרת שלא מפסיקה לחדש.

קרדיט תמונה: אהוד שגב

מה לגבי הז'אנר החדש שעליו מיכל עובדת בימים אלה? אנו כמובן מדברים על הסינגל החדש שאמור לראות אור ממש בזמן הקרוב. הסינגל נקרא "הולכת מכאן", השיר הולחן והופק ע"י ליאור אברמוב. שווה לכם לחכות איך מיכל מביאה את עצמה לשיר הזה בצורה שונה מכל מה שהתרגלתם לשמוע ממנה עד כה.

לאינסטגרם של מיכל רפאל

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים