קרדיט: freepik

מוצרים שטוב שיהיו בבית

גם אם לא משתמשים בכל מוצר טואלטיקה שנמצא בבית, טוב שהוא שם משום שאנחנו לא יודעים מתי נזדקק לזה ואם תהיה חנות פתוחה כדי לקנות זאת בדיוק באותו זמן. אם יש משהו שהקורונה לימדה אותנו זה בדיוק זה – להיות זהירים ולהבטיח את עצמנו מכל הבחינות, דאוג לכך שכל האספקה הנחוצה לנו תהיה בהישג יד כדי שלא
נהיה תלויים באף שירות. כשמוצאים חנות טובה כזאת שאפשר להצטייד בה במחירים נוחים, ממלאים את הבית במה שצריך.

קרדיט: freepik

קרדיט : freepik

מוצרי קורונה

מוצרים קורונה הם המוצרים שכולם צריכים שיהיו בבית, והם למעשה מוצרים רגילים שאנחנו יכולים למצוא בימים רגילים לצרכים אחרים. כעת, כשהוכח שהם הפכו להיות חיוניים ויעילים גם במצב חירום כמו מחלת הקורונה, אין סיכוי שתחשפו את עצמכם ואת בני ביתכם לסיכון כזה. אתם יכולים למצוא באתר יוקאר פארם את המוצרים המגוונים שמסייעים לכם לשמור על היגיינה בכל מקום, כמו מסיכות לרחוב, ערכות ניקוי וחיטוי אישי לאם ולילד, מוצר חיוני לכל הדעות. להם נוספות מטליות ניקוי וחיטוי נוחות

 

חומרי ניקוי שחובה לקנות

חומרי הניקוי שאנחנו משתמשים בהם נגמרים מהר מאוד ותמיד כדאי שיהיה מלאי מספיק בבית כדי שלא ניתקע בלעדיהם. מיכל נוזל למכונת הכביסה, מארז מגבות נייר, מגבונים לניקוי כללי כשאין לכם תרסיס ניקוי בהישג יד והן תמיד זמינות ונגישות לכם לטפל בלכלוך. האותה הזדמנות, קנו גם חבילת מגבוני חיטוי לאסלה שיהיו בתיק שלכם למקרה שתצאו מהבית ותצטרכו זאת. חבילה של כפפות חד פעמיות תשמש אתכם גם לניקוי וגם למקרה שתצאו בזמן הקורונה מהבית. חשוב מכל – תרסיס ניקוי וחיטוי שמתמודד עם 99.9% מהחיידקים בכל יום.

טואלטיקה לגבר ולאישה

קרה שרציתם להתקלח ונגמר הסבון או שהשמפו כבר אינו מספיק? זה הזמן להצטייד בכמות שתספיק לכם כרזרבה עד שתקנו את המוצרים הנוספים, כך לא תיתקעו לעולם ללא מוצרי טיפוח ומקלחת. בכלל, כדאי להחזיק תמיד שפופרת נוספת של משחת שיניים ומברשת שיניים רזרבית. כך לא תצטרכו למהר ולצאת לקניות ברגע שזה נגמר, ולא תצטרכו לחכות לשליח של חנות הפארמה אונליין.

היגיינה נשית ומוצרי ספיגה, חשוב שלא יחסר

את אף פעם לא יודעת מתי זה יקרה ולכן מוצרי היגיינה נשית הם חובה בכל בית בכל גיל. יש מוצרי היגיינה נשית לנערות כמו טמפונים ותחבושות, ויש מוצרי היגיינה נשית שמתאימים גם למבוגרות במיוחד, כאשר יש כבר בעיות שליטה בסוגרים. זה נכון, אגב, למצבים שבהם יש מקרים סיעודיים בבית ולכן מומלץ להצטייד גם במוצרי ספיגה.

מוצרי תינוקות

אלה המוצרים שפשוט אסור להיתפס בלעדיהם, מחיתולים ומוצצים ועד פורמולה לתינוק. מוצרי הטואלטיקה שתינוק צריך חייבים להיות שונים משל מבוגר בגלל הרגישות שלו ולכן מומלץ שתמיד יהיו בבית הסבון והשמפו וקרם ההחתלה הנכון. אלה מוצרים שתמיד צריכים להיות מוכנים בהישג יד שלכם.

ניתן להשיג מוצרים אלו באתר יוקאר פארם ומוצרים רבים נוספים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך מוצאים היתר בניה?

  היתר בניה הוא למעשה אישור לבנות מבנה או לשנות מבנה קיים. כל מי שבנה בית חדש, הוסיף מרפסת או

טיפים לקבלת החזר מס

  החזר מס זו פרוצדורה שרבים מאיתנו נמנעים ממנה מכיוון שדורשת הגשת טפסים והתעסקות בבירוקרטיה. יחד עם זאת, יחד עם

טיפים למציאת עבודה בחול

  מרגישים שקצת מיציתם כאן? רוצים לשנות? לגוון? לחוות משהו אחר? אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא לעבור לחו“ל. זה יכול