מה צריך לבדוק כשמזמינים ציוד להשכרה

חתונה, בר מצווה, יום גיבוש, אלו רק חלק מהסיבות לחפש אחר ציוד להשכרה. חברת השכרה מקצועית תוכל להעמיד לרשותנו כמעט כל דבר שנוכל לחשוב עליו. משולחנות וכיסאות ועד אוהלים וציוד הגברה. מדוכני מזון ועד גנרטורים ופתרונות חימום וקירור.

רגע לפני שנרים את הטלפון ונזמין את הציוד הנדרש, כדאי שנבחן מה באמת אנחנו צריכים מכל מה שמוצע לנו ונערוך רשימה מסודרת של הציוד. משסיימנו לעשות זאת, נוכל להתחיל לבחון את חברת ההשכרה על פי הקריטריונים המוצגים בכתבה.

הציוד הזמין

לפני שנצא לדרך ונשוחח עם חברת השכרת הציוד כדאי שנדע כי היא יכולה לתת לנו מענה לכל הצרכים שלנו. בין אם אנחנו מקיימים אירוע ובין אם ארוחת ערב משפחתית מיוחדת, אנחנו רוצים לצמצם את מספר הגורמים שאנחנו מתקשרים איתם. חברה אחת שמציעה מגוון רחב של ציוד תקל עלינו לפני, במהלך ואחרי האירוע. היום אפשר לראות באתר האינטרנט של החברה איזה ציוד היא מציעה, לקבל מידע על כל ציוד ולוודא כי הגענו למקום הנכון, אפילו לפני השיחה הראשונה.

האחריות של החברה

יש לשים לב כי חברת ההשכרה מתחייבת להביא לנו ציוד איכותי, נקי ושנבדק לפני שהוא מגיע אלינו (או לפני שנאסוף אותו). חשוב לשאול את חברת השכרת הציוד לאירועים כיצד היא מבטיחה ציוד איכותי ותקין, לבדוק כיצד היא מגבה את ההתחייבויות שלה והאם היא מחזיקה בביטוח (וחשוב גם לבדוק מה הביטוח מכסה בדיוק). כל שאלה רלוונטית ולא כדאי להגיע לרגע האחרון ולשאול שאלות כשאפשר לסגור את כל הפינות מראש.

אופן תפעול הציוד

ציוד להשכרה הוא מגוון, לעתים מדובר בציוד שלא צריך להפעיל אותו כמו כיסאות ושולחנות, אך לעתים יש צורך בידע מסוים. אם אנחנו מתכננים לשכור ציוד תאורה והגברה, גנרטור ואפילו משחקי קונסולה, חשוב שנקבל הסבר מפורט כיצד לתפעל אותו ולוודא (לפני האירוע) שאנחנו יודעים בדיוק מה לעשות. כדאי לוודא מול החברה עם מי ניתן ליצור קשר במקרה של שאלות שיעלו ברגע האחרון.

סוג ואיכות הציוד

האירוע שלנו הוא חד פעמי ואמנם בדרך כלל לא נצטרך ציוד מתוחכם, אך כן נצטרך שהוא יהיה איכותי מאד, מחברה טובה וכזה שנשמר היטב. אפשר לשמוע מהחברה איזה ציוד יש ברשותה, לאילו אירועים הוא מתאים וכמובן להתאים בין הצרכים האישיים שלנו לבין הציוד הנדרש. דוגמה לכך יכולה להיות כשעלינו לחמם את האזור ונוכל לעשות זאת באמצעות פטריות או תנורי חימום. כדאי לבדוק מול החברה איזו אפשרות הכי טובה לנו מבחינת התפעול וכיסוי המרחב.

עלויות

כל אירוע, גדול או קטן, יכול בקלות לחרוג מהתקציב שתכננו עבורו. לפני שאנחנו מזמינים ציוד להשכרה חשוב שנבדוק מהן העלויות ולוודא האם ישנן "אותיות קטנות" שעלולות לצוץ ברגע האחרון. חברה מקצועית תציע לנו את כל האפשרויות שעומדות מולנו מראש ותיתן לנו הצעת מחיר מסודרת. חברה שכזו גם תציג את המחירים באתר ולצידם תאפשר לנו להתייעץ ולברר שאנחנו באמת מקבלים את ההצעה הטובה ביותר. כמובן, מחיר אטרקטיבי לא יכול לבוא על חשבון איכות הציוד או השירות.

שירות והובלה

בהתאם לסוג האירוע והיכולות שלנו נקבע האם נחוצה לנו הובלה או שירות נוסף מיוחד. במקרים מסוימים כמו הקמת אוהלים גדולים, יגיע למקום צוות מקצועי לצורך הרכבה ובסיום האירוע לצורך פירוק האוהל. במקרים בהם יש צורך בציוד מועט וקטן, יכול להיות שנרצה לאסוף את הציוד בעצמנו. ביצירת קשר עם החברה המשכירה יש לבדוק אילו שירותים היא יכולה להעמיד לרשותנו, האם היא יכולה להציע שירות הובלה ובאיזה מחיר.

התאמה לשטח

אחד הדברים שכדאי לבדוק לפני שמזמינים ציוד השכרה הוא השטח. במידה והשטח של האירוע מסודר ושטוח, אין כל בעיה להזמין ציוד. עם זאת, לא פעם אירועים מתקיימים בשטח שלא מיועד מלכתחילה לאירוע ואז יש לבדוק שלא תהיה כל בעיה להציב את הציוד, לוודא כי ישנה גישה לחשמל (או במקום לדאוג לשכור גנרטור) ורצוי להתייעץ עם חברת ההשכרה בנוגע ליכולת להביא ולהפעיל את הציוד במקום.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
צילום בר מצווה בשבת והשלכותיו

כל אירוע משפחתי או אישי ולמעשה כיום בכל הזדמנות אנו אוהבים להנציח כמובן כל אירוע והתרחשות, ולכן הצילום הופך למרכזי

מה זה הום סטיילינג לבית

לא מעט אנשים חולמים על שינוי מרענן בביתם. חשוב לדעת כי ניתן להשיג את השינוי הנכסף באמצעות תהליך הום סטיילינג