קרדיט תמונה: freepik

מה זה הום סטיילינג לבית

לא מעט אנשים חולמים על שינוי מרענן בביתם. חשוב לדעת כי ניתן להשיג את השינוי הנכסף באמצעות תהליך הום סטיילינג לבית ואין תמיד צורך להתחיל תהליך שיפוץ מסיבי ויקר בכדי לחולל שינויים. הום סטיילניג הוא ענף בעיצוב פנים הרלוונטי לצורך עיצוב פנים חלל הבית באמצעות הוספת אלמנטים דקורטיביים שונים. המטרה של התהליך היא ליצור אווירה בחדרים ובחלל הפנים של הבית, באמצעות בחירת אביזרי עיצוב שונים ובהתאמתם לסגנון העיצוב המבוקש.

הום סטיילינג הוא בעצם תהליך של הלבשת הבית. הוא מאפשר לכל בית לנצל את מלוא הפוטנציאל שגלום בו, להבליט את היתרונות שלו ולהעניק פתרונות יצירתיים שונים לחסרונות. בתהליך זה כל בית יקבל תוך זמן קצר מראה הרמוני רענן ונעים שמתאים בדיוק לאופי הדיירים שלו. לכל אדם מגיע שהבית שלו יהיה המקום הכי מדויק לו, המקום שבו הוא ירגיש הכי נעים, טוב ונוח ועל כן, תהליך עיצוב מעין זה יכול לסייע במימוש המטרות הללו, כאשר הוא משדרג את הקיים ומשלב אותו ביצירתיות עם החדש.

 

מה חשוב לדעת על הום סטיילינג?

חשוב לזכור כי לכל חדר בבית יש פונקציה משלו: ישנם חדרים הרלוונטיים עבור עבודה, ישנם חדרי שינה, ישנו חדר סלון הרלוונטי לשהייה נעימה ונינוחה בו של כל דייר בבית או של כל המשפחה יחד.. הפונקציונליות של החדר אמנם צריכה להשפיע על אופן עיצוב החלל, אך יחד עם זאת, חשוב שתהליך הום סטיילינג ישלב בו מקוריות ויצירתיות. בתהליך הום סטיילינג ניתן להשתמש במגוון חומרי גלם שונים הרלוונטיים עבור עיצוב פנים החל מחומרים טבעיים ומסורתיים יותר כגון: מתכת, זכוכית, טקסטיל, עץ ועוד וכלה בחומרי גלם מודרניים כגון: אלומיניום, נירוסטה או פלסטיק. בהתאם להכרת המרקמים והמרכיבים השונים של כל חומר, ניתן לדעת היכן וכיצד אפשר לשלב אותו עם חומרי גלם אחרים.

 

הום סטיילינג בהתאמה אישית

כיום ניתן למצוא סגנונות עיצוב מוכרים כגון: סגנון אתני, סגנון מודרני, סגנון כפרי ועוד. יחד עם זאת, בתהליך הום סטיילינג כל אדם יכול לבחור כיצד להתאים את הסגנון המבוקש לו בדיוק לביתו. כלומר, אין צורך להיצמד לסגנון עיצוב קיים ובהתאם אליו לעצב את הבית כולו, אלא אפשר לבחור בסגנון אקלקטי המשלב עירוב של סגנונות שונים. אנשי מקצוע העוסקים בתחום עיצוב פנים בצורה מקצועית ומנוסה, ידעו כיצד להתאים את תהליך העיצוב המדובר בדיוק בהתאם לרצון, להעדפות ולטעם האישי של דיירי הבית. המטרה תהיה שהתהליך יתבצע על בסיס התאמה אישית של דיירי הבית..

 

מה תפקידה של מעצבת הום סטיילינג

עבור תהליך הום סטיילינג שיסב את התוצאות הטובות ביותר בסופו, יש לבחור מעצבת הום סטיילינג. תפקידה של המעצבת ראשית כל הוא לשוחח עם דיירי הבית ולהבין מהם הציפיות שלהם מהתהליך, כיצד הם רואים את ביתם בסופו ועוד. עליה לבחון את הבית ולהבין מהם היתרונות שבו שיש להדגיש ומנגד, מהם החסרונות וכיצד ניתן לשדרג אותם. מעצבת פנים היא זו שתבחר את האקססוריז המתאימים בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר, את הצבעים עבור הבית וכן, היא זאת שתמצא פריטי נוחות שונים, אביזרים מיוחדים שיבחרו על ידה למטרות העיצוב ועוד. את כל העבודה היא תבצע כמובן בהתאם לתקציב העומד על הפרק ומתוך ניסיון מקצועי ויצירתיות.

 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
צילום בר מצווה בשבת והשלכותיו

כל אירוע משפחתי או אישי ולמעשה כיום בכל הזדמנות אנו אוהבים להנציח כמובן כל אירוע והתרחשות, ולכן הצילום הופך למרכזי