כיצד לבחור מאמן קריירה מקצועי

כיצד לבחור מאמן קריירה מקצועי

מאמן קריירה מקצועי יכול לעזור לך לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא. אבל עם כל כך הרבה מאמנים בחוץ, איך אתה יודע איזה מהם מתאים לך?

להלן ארבעה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת קואצ'רית מקצועית לקריירה .

 

1. מה הכישורים שלהם?

כשאתה מחפש מאמן, אתה רוצה לוודא שיש לו את הכישורים המתאימים. מקום טוב להתחיל בו הוא לבדוק אם יש להם אישורים מארגונים בעלי מוניטין, כמו הפדרציה הבינלאומית למאמנים או ICF. כדאי גם לראות אם יש להם תארים או ניסיון בתחום האימון. ככל שיש להם יותר ניסיון ותעודות, כך ייטב.

 

2. מה הגישה שלהם?

אימון קריירה אינו חד-משמעי, לכן אתה רוצה לוודא שלמאמן שאתה בוחר יש גישה שמתאימה לצרכים שלך. לדוגמה, מאמנים מסוימים עשויים להתמקד בסיוע לך לזהות את עבודת החלומות שלך, בעוד שאחרים עשויים להתמקד בסיוע לך לפתח מערך מיומנויות ספציפי. הקפד לשאול על הגישה שלהם לפני קבלת החלטה.

 

3. מה הם גובים?

שכר הטרחה עבור אימון קריירה יכול להשתנות מאוד, ולכן חשוב למצוא מאמן שמתאים לתקציב שלך. מאמנים מסוימים עשויים לגבות לפי שעה, בעוד שאחרים עשויים לגבות תשלום חודשי או שנתי. הקפד לשאול על העמלות שלהם מראש כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך הדרך.

 

4. איך העדויות שלהם?

דרך מצוינת לקבל מושג איך זה לעבוד עם מאמן מסוים היא לקרוא את ההמלצות שלו. אלה יכולים לתת לך תובנות לגבי מה חשבו לקוחות קודמים על הניסיון שלהם בעבודה עם המאמן. אם למאמן יש בעיקר ביקורות חיוביות, זה סימן טוב ששווה לשקול אותן.

 

מי צריך מאמן קריירה מקצועי?

כל מי שרוצה לקחת את הקריירה שלו לשלב הבא יכול להרוויח מעבודה עם מאמן מקצועי. אם אינך בטוח מה אתה רוצה לעשות בהמשך הקריירה שלך, או אם אתה מחפש דרכים לשפר את כישורי חיפוש העבודה או הראיון שלך, מאמן יכול להיות משאב רב ערך.

בנוסף, אלה שנאבקים באיזון בין עבודה לחיים או בעיות אחרות המשפיעות על הקריירה שלהם עשויים גם להפיק תועלת מעבודה עם מאמן. אם אתה מרגיש תקוע בקריירה שלך, מאמן יכול לעזור לך להבין אילו צעדים לנקוט כדי להתקדם.

 

למה להשתמש במאמן קריירה מקצועי?

ישנן סיבות רבות להשתמש במאמן קריירה מקצועי. מאמן יכול לעזור לך להבין מה אתה רוצה לעשות עם הקריירה שלך, לפתח תוכנית להשגת המטרות שלך ולספק תמיכה ואחריות לאורך הדרך. מאמן יכול גם לעזור לך לשפר את כישורי חיפוש העבודה שלך ולוודא שקורות החיים והמכתב המקדים שלך עומדים בקנה אחד. אם אתה שוקל לבצע שינוי בקריירה, עבודה עם מאמן יכולה לעזור לך להבין אילו צעדים לנקוט וכיצד לבצע את המעבר בהצלחה.

בנוסף, מאמן יכול לעזור לך לשפר את כישורי הראיון שלך ולתת לך את הביטחון שאתה צריך כדי להצליח בראיון עבודה. אם אתה נאבק באיזון בין עבודה לחיים או מתמודד עם בעיות אחרות שמשפיעות על הקריירה שלך, מאמן יכול לעזור לך למצוא פתרונות. בסופו של דבר, מאמן קריירה מקצועי יכול להיות שותף חשוב בסיוע לך להשיג את יעדי הקריירה שלך.

 

סיכום:

מאמן קריירה מקצועי יכול להיות נכס יקר ערך כשמגיע הזמן לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא. אבל עם כל כך הרבה מאמנים בחוץ, איך אתה יודע איזה מהם מתאים לך? לקביעת סדנה אצל מאמנת מקצועית לחץ על הקישור.

על ידי התחשבות בכישורים, הגישה, העמלות והעדויות שלהם, אתה יכול לצמצם את האפשרויות שלך ולמצוא את המאמן המושלם עבורך.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מה זה קריפטו – על מה כולם מדברים?

כלי תקשורת כלכליים שונים מלאים בשנים האחרונות במאמרים, כתבות ודיווחים אודות מטבע קריפטו. מי שמנחשף לתחום מכיר אותו היטב ויכול

בלוג

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את המראה הפיזי של האדם. בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לפרוצדורות קוסמטיות.