יורוסטייל קבלן מוביל לתריסים

 

עולם התריסים התרחב מאוד בשנים האחרונות. קיימים קבלני תריסים רבים, המציעים מגוון של תריסים שונים מחומרים שונים ועיצובים שונים. אז איך בוחרים תריס ואיך בוחרים קבלן תריסים? יורוסטייל קבלן מוביל לתריסים מציע תריסים איכותיים ומיוחדים במחירים נוחים.

 

יורוסטייל קבלן מוביל לתריסים- איך בוחרים תריס?

על מנת לבחור תריס יש תחילה להבין מה הצורך שלכם. אם אתם גרים בבית פרטי וחוששים מפריצות, אתם תרצו לבחור בתריס מתאים וכבד שיהיה קשה לפתיחה מבחוץ. בדרך כלל הבחירה תהיה בתריס חשמלי מאלומיניום. דבר נוסף שתצטרכו לדעת הוא האם יש מגבלה על חזית הבית? בבניינים משותפים, הדיירים מחויבים לחזית דומה. לכן, במקרה כזה תצטרכו לבחור בתריס המתאים לחזית הבניין ומתכתב עם שאר הדירות.

 

יורוסטייל קבלן מוביל לתריסים- מה סוגי התריסים?

על מנת להבין באופן הטוב ביותר איך לבחור תריס, יש להכיר את סוגי התריסים הקיימים בשוק.

  • תריס גלילה ידני- בתריס גלילה ידני הפתיחה והסגירה מתבצעות על ידי הרמה של סרט, חבל או רצועה. פתיחת וסגירת תריס זה הן יחסית מסורבלות ומצריכות מאמץ פיזי. המאמץ הפיזי המופעל עלול לגרום לקריעת החבל, לכן, הבלאי של תריס זה נחשב למהיר.
  • תריס גלילה חשמלי- תריס חשמלי נחשב לתריס הנוח ביותר בשוק מהסיבה שהוא נפתח ונסגר על ידי מנוע חשמלי המחובר למפסק, שלט או אפליקציה מתאימה. כל אחד יכול לפתוח אותו ללא מאמץ. הוא כבד מאוד וכמעט בלתי אפשרי לפתוח אותו ללא שימוש במנוע ולכן הוא מספק הגנה. כמו כן, בעידן הטכנולוגי של היום אנשים רבים הופכים את ביתם לבית חכם. תריס זה הוא היחיד שניתן לחבר לבית החכם.
  • תריס נגרר- תריס נגרר הוא למעשה תריס פשוט היושב על מסילה ונפתח בהזזה כנף על כנף או לתוך כיס. ניתן לסגור אותו בקלות אך הפתיחה והסגירה שלו לא הכי יעילות.

לאחר שהכרנו את סוגי התריסים המרכזיים, נכיר את סוגי השלבים השונים הקיימים בשוק.

  • V.Cשלבים אלה, הם השלבים הפשוטים והזולים ביותר בשוק ואינם נחשבים לאיכותיים במיוחד. תריסים אלה לא עמידים ועלולים להתפרק בקלות. כמו כן, העיצוב של שלבים אלה מוגבל לצבעים ספציפיים.
  • אלומיניום משוך- שלבים איכותיים ועמידים במיוחד. החיסרון המרכזי של שלבים אלה הוא שאינם מבודדים טמפרטורה ורעש והם יחסית יקרים.
  • אלומיניום מכופף- תכונות האלומיניום המכופף דומות יחסית לאלומיניום המשוך, אך שלב הייצור שלהם הוא שונה. היתרון של אלומיניום מכופף הוא שניתן לבודד אותו על ידי חומר מוקצף.

 

קבלן מוביל לתריסים- אז איך נבחר קבלן תריסים?

כאשר מחפשים קבלן תריסים, בדקו מי קבלן התריסים שמספק לכם מענה עבור כלל הצרכים שלכם. מי מציע את סוג התריס הנבחר, בעיצוב המתאים, עם השלבים המתאימים מחומר הגלם המתאים ומציע לכם מחיר אטרקטיבי. כיוון שיש תחרות גדולה בשוק אל תתפשרו ובדקו מי מספק לכם את התריסים המתאימים לכם ביותר.

יורוסטייל קבלן מוביל לתריסים מציע מגוון רחב של תריסים איכותיים במחירים נוחים. צרו איתנו קשר לעוד פרטים.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים