חיפוי שיש בבאר שבע

חיפוי שיש הוא אחד מסוגי החיפוי השכיחים ביותר, בעיקר עבור חיפוי חוץ. בחיפוי פנים נהוג יותר לעשות שימוש בקרמיקה, אם כי בבתי יוקרה ובעת האחרונה גם בבתים "רגילים" שעוברים תהליך מייקאובר, הופך חיפוי השיש לאופציה יותר ויותר שכיחה. יחד עם זאת, לא כל חיפוי שנקרא חיפוי שיש הוא באמת חיפוי שעשוי מאבן שיש. זה לא אומר שזה בהכרח פחות טוב, אבל זה כן אומר שאתם צריכים לדעת מזה, שאתם צריכים לדעת בדיוק על מה אתם משלמים ושהאבן עוברת תהליך זהה לזה שעובר שיש בכדי להעניק לה את רמת האיטום הנדרשת.

חיפוי חוץ

חיפוי שיש MODLE-HOME https://modelhome.co.il/ שכיח במיוחד כחיפוי של קירות חיצוניים של מבנים. חיפוי זה מבוצע באמצעות אריחים, בדרך כלל באורך של 20-40 ס"מ ורוחב 15-20 ס"מ. השיקול המרכזי בבחירת חיפוי שיש לקירות חוץ הוא שיקול אסתטי והתאמה לאופי הסביבה כפי שנקבע על ידי הרשות המקומית. כך למשל, בירושלים חייב כל חיפוי חוץ להיות מבוסס על אבן ירושלמית. בישובים אחרים נעשה שימוש באבן שיש, אך כל הבתים באותו ישוב יחופו באותו סוג של אבן שיש. חשוב לשים לב, שחיפוי חוץ שזוכה לטייטל של חיפוי שיש הוא לא תמיד באמת חיפוי שעשוי מאבן שיש על פי הקריטריונים הבינלאומיים. במקרים רבים מדובר באבן בעלת מאפיינים אסתטיים ומבניים דומים לאבן שיש.

חיפוי פנים

בניגוד לחיפוי חוץ שבמסגרתו האבן עוברת עיבוד מאוד בסיסי וראשוני, חיפוי שיש לחללי פנים הוא חיפוי מושקע מאוד שנבנה בדרך כלל באמצעות אבן שיש ייחודית ויקרה, בין היתר על מנת ליצור מראה יוקרתי. חיפוי שיש פנימי יתבסס על אריחים שעברו עיבוד יסודי לרבות מריחת האבן בדבק שיש וליטוש האבן לכדי ברק בוהק. יחד עם זאת, ניתן להזמין חיפוי פנים עשוי שיש גם בגימור מט, גימור טבעי או כל גימור אחר שתבחרו. חיפוי זה מחליף בדרך כלל את חיפוי הקרמיקה השכיח, אם כי בפועל חיפוי פנים באמצעות שיש הוא שכיח הרבה פחות משכיחותו בחיפוי חוץ.

בחירת חיפוי

בחירת החיפוי צריכה להתבסס בראש ובראשונה על התוצאה האסתטית שאותה אתם רוצים להשיג ועל שילוב החיפוי בעיצוב הכולל. בנוסף, יש להתאים את החיפוי לסביבה בה הוא מותקן, וכך למשל חיפוי לחדר הסלון יהיה שונה בדרך כלל מחיפוי לחדר האמבטיה. בכל מקרה, את החיפוי מומלץ להזמין מגורם מקצועי שמתמחה בשיש ויכול לתת לכם את כל המידע אודות האבן שממנה מיוצר החיפוי שהזמנתם. במידה ולא מדובר באבן שיש אותנטית, זה עדיין לא אומר שזה פחות טוב. ישנן אבנים שיודעות לספק מענה לכל הצרכים שלשמם אנו מחפים בכלל קירות, ואם אפשר לעשות בהן שימוש במחיר זול הרבה יותר מבלי להתפשר על המראה והחוזק המבני, אז למה לא.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב