יחצ

השכרת אוהלים לאירועים שונים

ישנן שלל סיבות לחפש אחר השכרת אוהלים. הצורך ברור והפתרון ישנו וזמין. חברה מקצועית תוכל לסייע לכם לא רק בהשכרה אלא גם בבחירת האוהל הנכון, התקנתו ופירוק. בין אם אתם מתכננים אירוע בחוץ ובין אם יש לכם צורך באוהל אבלים, אתם צריכים למצוא פתרון יעיל, איכותי ושיעמוד לרשותכם צוות שירותי ואיכותי.

כל אירוע ומפגש שמתקיים בחוץ צריך להתבצע תוך חשיבה שלכם על האנשים שיגיעו למקום. האוהלים והצליות נותנים מענה ויכולים להיות בשטחים שונים ומגוונים. צוות מקצועי יגיע עם כל הציוד הנדרש כל מנת למקם את האוהל וכך אתם תוכלו להתרכז במה שחשוב באמת.

יחצ

לשכור אוהל בנסיבות שונות

ישנן סיבות שונות לשכור אוהלים. אחת מהן היא בשמחות, כאשר אתם רוצים לחגוג אירוע, גדול או קטן במרחב החיצוני. האירוע יכול להיות בחצר, בטבע ואפילו בחוף הים. כך תוכלו ליצור מרחב סגור והאורחים שלכם יוכלו ליהנות מהסביבה. זהו פתרון אידאלי לאירועים שמתקיימים בימים שאינם נעימים לעמידה בחוץ ולתיחום מקום האירוע.

סיבה נוספת לחפש שירות השכרת אוהלים היא לצורך יצירת סוכת אבלים. דווקא בזמנים קשים יש צורך בחברה שיודעת לתת מענה מהיר ולעמוד לרשותכם. חשוב לבדוק כי החברה מביאה את האוהל בגודל שמתאים למקום, שהיא תרכיב ותפרק אותו כך שאתם לא תצטרכו להתאמץ ולהתעסק בדברים שאינם קשורים באבל הפרטי שלכם.

שאלות נפוצות על השכרת אוהלים

לפני האירוע יכולות להיות לכם שאלות רבות. הצוות שלנו תמיד מוכן לענות ולעזור בבחירות השונות ולאורך כל הדרך. בנוסף, ניתן לשער שלפחות חלק מהשאלות הבאות מעסיקות אתכם בשלב זה:

מהו הגודל של האוהלים?

הגודל של האוהלים משתנה וניתן להתאים את האחד הנכון לאירוע, לשטח ולמספר האנשים שצפויים להיות בו. אפשר לבחור באוהל המתאים לכחמישים אנשים עבור אירועים קטנים או כאוהל אבלים ואפשר למצוא אוהלים שיכולים להתאים גם למאה איש. אחד הדברים שכדאי לדעת מראש הוא כמה אנשים אמורים להיות באוהל ובהתאם לבחור את האחד הנכון.

האם אפשר לשבת באוהל גם כשיש גשם?

השכרת אוהלים נותנת פתרון לאירועים ומפגשים בכל מזג אוויר. הם אטומים לחלוטין לכניסת גשם או חדירה של קרני השמש מלמעלה. כדי לא לתת תחושה קלסטרופובית ישנם חלונות שמאפשרים ליהנות מהמרחב החיצוני, אך הם אטומים לחלוטין ולכן אין כל בעיה לתכנן אירוע גם בעונת החורף.

איך אפשר לקרר את האוהל?

תמיד כדאי לחשוב על פתרון אוורור וקירור בתוך האוהל. ניתן לבחור במצננים או מזגנים כאשר מספרם תלוי בגודל האוהל. כל אלו מתחברים בצורה פשוטה יחסית ואין צורך בפעולות תפעול מורכבות. האוהל יוצר מבנה שקל להתנהל בתוכו. לתכנון נכון של האוהל ואמצעי האוורור, ניתן להתייעץ איתנו.

האם ניתן להציב אוהלים בכל שטח?

התקנת אוהלים נראית פתרון מעולה, אך היא דורשת שהמקום יתאים לכך. חשוב שיהיה אפשר לעלות לגובה של לפחות 3.5 מטרים כיוון שזהו הגובה של תקרת האוהלים. כמו כן, חשוב שיהיה מרחב פנוי מסביר לאוהל ולא פחות מ-70 ס"מ. כמו כן, האוהל צריך להיות מונח על משטח חלק ולא משופע. במקרים כמו חוף הים ואירועים בטבע, כדאי לשקול לשכור צלייה גדולה ומרהיבה.

כמה עולה השכרת אוהלים?

מחיר ההשכרה משתנה בהתאם לצורך כשזה מתייחס לא רק לאוהל עצמו אלא לשירות ולציוד הנלווה הנדרש. באופן כללי, טווח המחירים של ההשכרה מתחיל מ-700 שקלים ויכול להגיע עד 3000 שקלים. מרכיבים שיכולים להשפיע על המחיר יהיו: מרחק ההובלה, גודל האוהל, תקופת ההשכרה והציוד הנלווה שנדרש כמו מצננים, כיסאות, שולחנות ועוד.

כיצד ניתן להאיר את החלל בתוך האוהל?

האוהל חייב תאורה ולכן האוהלים שלנו מגיעים עם תאורת לד לבנה וכל זאת ללא תוספת תשלום. אפשר לבקש בנוסף בקשות מיוחדות ולהתאים ציוד על פי דרישה, אך גם בלי כל תוספת לא תהיה כל בעיית תאורה.

המקום הנכון להשכרת ציוד לאירועים

SoundShine הפקות והשכרת ציוד לאירועים, מתמחים במתן פתרונות לאירועים מגוונים. כאן ניתן למצוא ציוד מגוון להשכרה ולמכירה. בנוסף, הצוות שלנו עומד לרשותכם, בכל שלב ובכל שאלה. מרגע בניית החלום לאירוע המושלם ועד לסיום האירוע, אנחנו והציוד האיכותי שלנו, נמצאים כאן בשבילכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב