הרינגטון הוא צליל, בדרך כלל מנגינה או מנגינה, שמתנגן כאשר הטלפון של מישהו מצלצל

רינגטונים הם סוג של התראה בטלפון נייד שמשתמש המכשיר יכול להגדיר. הם יכולים להיות כל דבר משיר ועד אפקט קול קצר. הטלפון יצלצל עם צליל זה כאשר המכשיר מצלצל, או כאשר מישהו שולח הודעת SMS או הודעת MMS.

הרינגטונים הפופולריים ביותר הם לעתים קרובות אלה שמגיעים מותקנים מראש בטלפון, אשר עשויים להיבחר על ידי היצרן, המפיץ או הספק. ניתן להוריד רינגטונים אחרים מאתרים או מקורות אחרים.

רינגטון הוא צליל או סדרה של צלילים, בדרך כלל בצורה של מנגינה או מנגינה, המושמעים דרך טלפון כאינדיקציה לכך ששיחה נכנסת מתקבלת.

בעבר, הרינגטונים נוצרו בעיקר מקובץ קול מוקלט (בדרך כלל עם שם זהה לזה של המתקשר), אך כיום הם עשויים גם מתוכנות טקסט לדיבור ושיטות סינתזת אודיו אחרות. רינגטונים מודרניים נוצרים לעתים קרובות עם סינתיסייזרים ותחנות עבודה אודיו דיגיטליות.

רינגטון הפך לאחד החלקים החשובים ביותר של תרבות הטלפון הנייד.

הטלפון מצלצל כאשר הוא מקבל התראה על שיחה נכנסת או הודעה וניתן להגדיר אותו לצלילים שונים עבור כל איש קשר כך שתדע מי מתקשר מבלי להסתכל על מסך הטלפון שלך.

המצאת הטלפון בסוף המאה ה-19 הובילה לדרך חדשה של תקשורת. רינגטון הטלפון הומצא כדי להתקשר למישהו ולהודיע לו שהגיע הזמן להרים את הטלפון. זוהי המצאה פשוטה מאוד שקיימת כבר למעלה מ-100 שנה, אך היא לא השתנתה הרבה מאז הקמתה.

רינגטונים הופכים פופולריים יותר ויותר כדרך להתאים אישית את הטלפון שלך. הם יכולים לשמש כדי לייצג דברים שונים, כמו מצב הרוח שלך או מה שאתה מרגיש בכל רגע נתון בזמן. ישנם רינגטונים רבים ושונים זמינים, אך לכולם דבר אחד משותף – כולם נשמעים כמו צפצופים וצלצולים מעצבנים!

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איפה קונים קמגרה מקורית?

הקמגרה היא תחליף ויאגרה אידיאלי שצבר תאוצה בישראל ובכל העולם. עם זאת יש כאלה שרוצים לדעת מהיכן הם יכולים לרכוש