הרבה אנשים עם מוגבלות אינם מסוגלים לנהוג

קניית רכב נכה היא משימה קשה ומרתיעה. יש כל כך הרבה צרכים שיש לקחת בחשבון, כגון סוג המכונית, גודל הרכב, ואילו תכונות נחוצות עבור המוגבלות שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקבוע איזה סוג של מוגבלות יש לך. אם יש לך לקות ראייה, אז תרצה לחפש רכב עם תכונות כמו מערכת נהיגה אדפטיבית שיכולה לזהות מדרכות ורמזורים. אם יש לך ליקויי ניידות, אז תרצה לחפש כלי רכב עם הגה כוח או בלמים כוח.

גודל הרכב שלך יהיה חשוב גם בקביעת סוג הרכב המתאים ביותר עבורך. אם יש מספר אנשים במשפחה שלך עם מוגבלות, אז אולי עדיף לקנות משהו גדול יותר כמו רכב שטח

תהליך רכישת רכב נכה יכול להיות קשה. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, וזה יכול לקחת הרבה זמן ומאמץ כדי למצוא את המתאים. אז מה כדאי לכם לחפש כאשר אתם קונים רכב נכה?

ראשית, חשוב על סוג המוגבלות שיש לך.

אם יש לך מוגבלות פיזית, אז תצטרך לחפש מכוניות עם תכונות כמו בקרת יד או בקרת יציבות אלקטרונית. אם המוגבלות שלך היא נפשית או קוגניטיבית במהותה, אז ההימור הטוב ביותר שלך הוא כנראה מערכת נהיגה אדפטיבית כמו אלה שמציעות מרצדס בנץ וב.מ.וו. מערכות אלו מאפשרות לנהגים עם מוגבלות קוגניטיבית להשתמש בפקודות קוליות על מנת לבצע דברים כמו להחליף הילוך או להדליק את הפנסים.

לאחר מכן, חשבו כמה מקום אתם צריכים במכונית שלכם. אם אתה

רכב נכה הוא רכב אשר מותאם כך שיתאים לאדם עם מוגבלות. שינויים אלה יכולים לכלול תוספת של בקרות ידיים, רמפות לכסא גלגלים ותכונות אחרות המאפשרות לאדם עם מוגבלות להפעיל את הרכב.

ישנם שיקולים רבים בעת רכישת רכב נכה. תצטרך להחליט על סוג הרכב שאתה רוצה והאם אתה רוצה חדש או משומש. תצטרך גם לשקול אם עדיף לך לשכור או לקנות את המכונית שלך וכמה כסף אתה יכול להרשות לעצמך עבור תשלומים חודשיים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מה זה קריפטו – על מה כולם מדברים?

כלי תקשורת כלכליים שונים מלאים בשנים האחרונות במאמרים, כתבות ודיווחים אודות מטבע קריפטו. מי שמנחשף לתחום מכיר אותו היטב ויכול

בלוג

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את המראה הפיזי של האדם. בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לפרוצדורות קוסמטיות.