המזגן הוא חלק חשוב ממערכת ה-HVAC

עובש הוא סוג של פטרייה שגדלה על חומרים אורגניים כמו מזון, בגדים או ספרים. ניתן למצוא אותו במקומות עם רמות לחות גבוהות, כמו חדרי אמבטיה או מרתפים. הוא בדרך כלל בצבע ירוק או שחור וניתן לראות אותו בעין בלתי מזוינת.

חלק מהאנשים רגישים לעובש ועלולים לחוות תגובות אלרגיות כאשר הם באים איתו במגע. תגובות אלו עשויות לכלול שיעול, צפצופים, התעטשות, נזלת ובעיות בסינוסים. אנשים מסוימים עשויים לחוות גם תגובות עור כגון פריחות או כוורות.

על מנת למנוע היווצרות עובש בתוך המזגן שלכם כדאי לנקות את הסלילים לפחות פעם בשנה כדי להסיר את האבק שמצטבר עם הזמן. אתה צריך גם לנקות את להבי המאוורר לפני הפעלת AC עבור

ריח העובש מהמזגן הוא בעיה נפוצה. העובש גדל בחום והלחות שהמזגן יוצר. וכאשר זה לא מתוחזק כראוי, זה יכול להיות מסוכן לבריאות שלך.

הצעד הראשון להיפטר מבעיה זו הוא להבין עם איזה סוג של עובש אתה מתמודד. ישנם שלושה סוגים: Penicillium, Aspergillus ו- Cladosporium. פניציליום ניתן למצוא על מזונות כמו גבינה, אך הוא גדל גם באזורים לחים כמו שטיחים או טפטים. אספרגילוס גדל בסביבות לחות כמו חדרי אמבטיה ומקלחות, בעוד קלדוספוריום אוהב משטחים יבשים כמו בגדי עץ או כותנה.

אם יש לך בעיה עם פניציליום, עליך לנקות את כל משטחי המזון

המזגן הוא מכונה שעוזרת לווסת את הטמפרטורה של החדר. זה יכול גם להסיר אוויר לח ולייצר אוויר קריר. למזגן יש פתחי אוורור המשחררים את האוויר הקריר הזה לחדר. פתחי האוורור משחררים את האוויר הקריר הזה על ידי נשיפה שלו על סליל שיש בו מים קרים. סליל זה נקרא מאייד והוא ממוקם בתוך המכונה.

עובש יכול לצמוח על סלילים אלה כאשר יש להם רמות לחות גבוהות, מה שיגרום לבית שלך להריח כמו עובש. זה יכול להיות מאוד לא נעים לאנשים שרגישים לריחות, או אפילו לאנשים שפשוט לא רוצים שהבית שלהם יריח רע כל הזמן. אם אתה מבחין בעובש גדל על הסלילים שלך, עליך לנקות אותם בהקדם האפשרי כדי למנוע עוד

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.