קרדיט תמונה: freepik

המדריך המלא לקניית טבעות יהלומים, אבני חן וגולדפילד

חשוב לנו שתהנו מהרכישות שלכם ושתניו שלמים איתן. לכן כתבנו בעבורכם מדריך לרכישת טבעות שיסייעו לכם לבחור בטבעת המושלמת ולקבל תמורה טובה לכספכם. במדריך נסביר על כל הפרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים את הטבעת.  

 

המגוון מבלבל אתכם? בחירת הטבעת המושלמת!

בחנות של עדיא תכשיטים יש מגוון כל כך עצום של טבעות שאין לנו ספק שגברים ונשים רבים מבלים מול המבחר ונאבדים לחלוטין. טבעות שמשלבות בתוכן קריסטלים, סברובסקי, פנינים ואבני חן נוספות יהיו מחווה מהממת לבת הזוג, חברה טובה, אמא, אחות או כל אישה אחרת שאתם אוהבים ומעריכים. 

במדריך הבא נציין כמה פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון בזמן בחירת הטבעת וזה נכון גם לגבי טבעות אירוסין וגם לגבי כל טבעת באופן כללי. 

 

הפרמטר הראשון והחשוב – תקציב:

לכל קנייה, גדולה או קטנה, אנחנו ממליצים לכם להגיע עם תקציב קבוע מראש. לפעמים המבחר כל כך מבלבל אותנו ואנחנו כבר לא בטוחים אם להוסיף עוד 500 שקלים או לקנות את הטבעת מהתקציב שלנו כי השיקולים מתבלבלים לנו לגמרי. מחיר משתווה לנו ליוקרה או שווי. עכשיו שלא תטעו, זה לגמרי נכון, בטח בעולם התכשיטים. טבעת סברובסקי לא תעלה כמו טבעת פנינה או אבנים אחרות, אבל לפעמים הטעם ותחושת הבטן שלנו קובעת יותר טוב מהמחיר ואת זה חשוב לזכור. 

 

עיצוב, צבע וסגנון 

הרבה פעמים גברים בוחרים לנשים תכשיטים שהן לא אוהבות והן מגיעות להחליף. זה קורה בגלל שהם נמצאים בחנות וכבר לא זוכרים מה האישה שאליה מיועד התכשיט עונדת בכלל, כסף או אולי זהב, תכשיטים עדינים או כאלה עם נוכחות וגלאם. אנחנו ממליצים להסתכל על האישה לרגע, להבין מה יתאים לה, מה היא בדרך כלל עונדת. גם אם היא מאוד ורסטילית ומחליפה ומשלבת בין סגנונות יש לה איזשהו קו שאליו אפשר להגיע. ומקסימום לא הצלחנו? אפשר להחליף. לא סוף העולם. 

באתי לעזרת חבר

טיפ שהוא זהב, תרתי משמע, הוא לשאול אנשים שמכירים אותה. חברות, אמא, אחות כל אישה שקרובה אליה ויכולה לתת את דעתה גם. להתייעץ זו לא בושה ההפך זה מראה על חשיבה והשקעה ועל רצון טוב. אל תתביישו להתייעץ ולשאול. אפילו את המוכרת! המוכרת ברוב הפעמים בעלת הרבה ניסיון, ראתה הרבה נשים וגברים ונשים שבאות להחליף והיא יודעת להדריך ולייעץ בצורה מעולה ומקצועית. 

 

לסיכום 

אנחנו לא חושבים שיש דבר יותר ממלא ונעים מלתת מתנה לאישה שאנחנו אוהבים. המאמר הזה בא לתת לכם כלים לבצע בחירה נכונה, אבל בסך הכל אנחנו בטוחים שכל אישה תשמח לקבל כל תכשיט. זה ירגש אותה וישמח אותה. וגם אם היא תחליט אתם לא צריכים להתבאס. העיקר שהיא מאושרת לא?

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים