קרדיט תמונה: freepik

הכנת צלצולים

חלק זה עוסק כיצד ליצור רינגטון בטלפון שלך.

  1. פתח את אפליקציית ההגדרות באייפון או באייפד שלך.
  2. הקש על צלילים, ולאחר מכן הקש על צלצול ובחר את הטון שבו ברצונך להשתמש כרינגטון שלך.
  3. הקש על שם הצלצול שבו ברצונך להשתמש כצלצול שלך, ולאחר מכן הקש על הגדר כצלצול בחלק העליון של המסך ואשר באמצעות כן כאשר תתבקש.

הרינגטונים הם לא רק דרך לגרום לטלפון להישמע מעניין יותר. זו גם דרך להתבטא. האדם שמשמיע את הצלצול יכול לבחור לגרום לו להישמע כמו שהוא רוצה שהוא יישמע, וזה יכול להיות כל דבר, החל משיר שהוא אוהב, או הקריאה של החיה האהובה עליהם.

תהליך הכנת רינגטון הוא למעשה די פשוט

אתה רק צריך לחלץ את השמע משיר ולהפוך אותו לקובץ MP3.

יש הרבה תוכנות שיכולות לעשות זאת, אבל לכולן יש יתרונות וחסרונות משלהן.

חלק מהתוכניות קלות מאוד לשימוש, אך הן לא תמיד מייצרות קבצי MP3 באיכות גבוהה או שהן אינן מאפשרות לך לערוך את השמע ככל שתרצה. אחרים עשויים להיות קשים לשימוש, אבל הם נותנים לך שליטה מלאה על צליל הרינגטון שלך ויכולים להפיק קבצי MP3 באיכות גבוהה בקלות.

חלק זה ידבר על איך ליצור רינגטונים

הכנת צלצולים הוא תהליך שניתן לעשות בעזרת מחשב. אחת הדרכים הפופולריות ביותר ליצור רינגטונים היא באמצעות תוכנת עריכת סאונד כגון Audacity או GarageBand.

ניתן להשתמש בתוכנה לעריכת סאונד כדי לערוך שיר קיים, או ליצור שיר חדש מאפס. אם משתמש רוצה לערוך שיר קיים, הוא יכול לגזור את החלק שהוא רוצה להשתמש בו כצלצול ולשמור אותו כקובץ mp3 במחשב שלו. לאחר מכן הם יכולים להעביר אותו לטלפון שלהם ולהגדיר אותו כצלצול שלהם. אם הם רוצים ליצור שיר חדש מאפס, הם יכולים להתחיל בהקלטת עצמם שרים או מנגנים בכלי, ואז לשמור את ההקלטה

זוהי דרך מצוינת להתאים אישית את הטלפון שלך ולגרום לו להרגיש שלך.

ג'ינגל לעסק בהזמנה

זה האחד שאנחנו מחפשים.

אנחנו רוצים שתעצבו ג'ינגל,

ותגרום לזה להישמע כל כך מתוק.

אנחנו צריכים את זה מהר, ואנחנו צריכים את זה עכשיו,

אז בבקשה מהרו ועשו את שלכם.

ג'ינגל לעסק בהזמנה הוא לחן קצר וקליט עם מילים המפרסמות מוצר, שירות או ארגון. ג'ינגלים משמשים לעתים קרובות בפרסומות בטלוויזיה וברדיו, אך ניתן להשתמש בהם גם לקידום מוצרים או שירותים ללא כל סוג של פרסומת אודיו או וידאו.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים