קרדיט תמונה: freepik

הכנת צלצולים

חלק זה עוסק כיצד ליצור רינגטון בטלפון שלך.

  1. פתח את אפליקציית ההגדרות באייפון או באייפד שלך.
  2. הקש על צלילים, ולאחר מכן הקש על צלצול ובחר את הטון שבו ברצונך להשתמש כרינגטון שלך.
  3. הקש על שם הצלצול שבו ברצונך להשתמש כצלצול שלך, ולאחר מכן הקש על הגדר כצלצול בחלק העליון של המסך ואשר באמצעות כן כאשר תתבקש.

הרינגטונים הם לא רק דרך לגרום לטלפון להישמע מעניין יותר. זו גם דרך להתבטא. האדם שמשמיע את הצלצול יכול לבחור לגרום לו להישמע כמו שהוא רוצה שהוא יישמע, וזה יכול להיות כל דבר, החל משיר שהוא אוהב, או הקריאה של החיה האהובה עליהם.

תהליך הכנת רינגטון הוא למעשה די פשוט

אתה רק צריך לחלץ את השמע משיר ולהפוך אותו לקובץ MP3.

יש הרבה תוכנות שיכולות לעשות זאת, אבל לכולן יש יתרונות וחסרונות משלהן.

חלק מהתוכניות קלות מאוד לשימוש, אך הן לא תמיד מייצרות קבצי MP3 באיכות גבוהה או שהן אינן מאפשרות לך לערוך את השמע ככל שתרצה. אחרים עשויים להיות קשים לשימוש, אבל הם נותנים לך שליטה מלאה על צליל הרינגטון שלך ויכולים להפיק קבצי MP3 באיכות גבוהה בקלות.

חלק זה ידבר על איך ליצור רינגטונים

הכנת צלצולים הוא תהליך שניתן לעשות בעזרת מחשב. אחת הדרכים הפופולריות ביותר ליצור רינגטונים היא באמצעות תוכנת עריכת סאונד כגון Audacity או GarageBand.

ניתן להשתמש בתוכנה לעריכת סאונד כדי לערוך שיר קיים, או ליצור שיר חדש מאפס. אם משתמש רוצה לערוך שיר קיים, הוא יכול לגזור את החלק שהוא רוצה להשתמש בו כצלצול ולשמור אותו כקובץ mp3 במחשב שלו. לאחר מכן הם יכולים להעביר אותו לטלפון שלהם ולהגדיר אותו כצלצול שלהם. אם הם רוצים ליצור שיר חדש מאפס, הם יכולים להתחיל בהקלטת עצמם שרים או מנגנים בכלי, ואז לשמור את ההקלטה

זוהי דרך מצוינת להתאים אישית את הטלפון שלך ולגרום לו להרגיש שלך.

ג'ינגל לעסק בהזמנה

זה האחד שאנחנו מחפשים.

אנחנו רוצים שתעצבו ג'ינגל,

ותגרום לזה להישמע כל כך מתוק.

אנחנו צריכים את זה מהר, ואנחנו צריכים את זה עכשיו,

אז בבקשה מהרו ועשו את שלכם.

ג'ינגל לעסק בהזמנה הוא לחן קצר וקליט עם מילים המפרסמות מוצר, שירות או ארגון. ג'ינגלים משמשים לעתים קרובות בפרסומות בטלוויזיה וברדיו, אך ניתן להשתמש בהם גם לקידום מוצרים או שירותים ללא כל סוג של פרסומת אודיו או וידאו.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מכונות הידראולי
אביזרי הידראוליקה כיצד לבחור, להתקין ולתחזק לביצועים מקסימליים

בבלט המורכב של המכונות, אביזרים הידראוליים ממלאים תפקיד מרכזי, ומבטיחים שכל תנועה תבוצע בדיוק של שרביט מאסטרו. הם הגיבורים האלמונים מאחורי הכוח הגולמי והשליטה העדינה של הסימפוניה התעשייתית שלנו. עם זאת, הדרך להרמוניה אינה נטולת אתגרים. אבטחת המלווים הנכונים, תזמור התקנתם וביצוע תחזוקה שוטפת הם אמצעים קריטיים למניעת הידרדרות ההופעה לכאוס.

גבר
חקירת ההשפעה של תרבות המזון על בריאות מינית גברית: חקירת הקשר בין תזונה ואימפוטנציה

לתרבות האוכל תפקיד משמעותי בעיצוב הבריאות והרווחה הכללית שלנו. בשנים האחרונות, יש עניין גובר בהבנה כיצד תזונה משפיעה על היבטים שונים בחיינו, כולל בריאות מינית. מאמר זה נועד לחקור את הקשר בין תרבות מזון לבריאות מינית גברית, תוך התמקדות ספציפית בקשר בין תזונה לאימפוטנציה.

התמודדות משפטית עם הוצאת דיברה באינטרנט

הוצאת דיבה באינטרנט היא דאגה הולכת וגוברת, שכן הצהרות שקריות ומזיקות שנכתבות מאחורי המקלדת, יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות על אנשים וארגונים. מאמר זה יסביר מהי הוצאת דיבה, כיצד ניתן לזהות אותה, וכן את דרכי ההתמודדות המשפטית עם התופעה.

טיפול בריפלוקס

מחלת ריפלוקס קיבה-ושט (GERD) היא מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא מתרחשת כאשר חומצת קיבה או, לעתים,

כלב
מחפשים אוכל לכלב? הכירו את NOW Fresh

בתחום הטיפול בחיות המחמד, מציאת התזונה הנכונה עבור בן לוויה הכלב שלך היא דבר חשוב ביותר. מדריך מקיף זה מתעמק במורכבות של מזון לכלבים, עם זרקור על המותג הנודע Now Fresh. בואו נצא למסע כדי להבין מדוע Now Fresh בולט בעולם תזונת הכלבים.

אוטובוס
ביטוח אוטובוסים: הבטחת בטיחות בדרכים

בעולם המהיר של ימינו, אוטובוסים הפכו לחלק בלתי נפרד ממערכות התחבורה, מה שמקל על תנועת אנשים וסחורות בין ערים ומדינות. בין אם זה אוטובוס ציבורי, אוטובוס צ'רטר פרטי או מיני-אוטובוס, לכולם תפקיד מכריע בהבטחת נסיעה יעילה ונוחה. עם זאת, עם הגדלת מספר האוטובוסים בכבישים, הצורך בביטוח אוטובוסים הפך חשוב מתמיד. חיבור זה בוחן את המשמעות של ביטוח אוטובוסים, ביטוח משאיות וביטוח מיני-אוטובוס, תוך הדגשת היתרונות שלהם ואת הסיבות לכך שהם חיוניים.