הידרופוניקה

כל מה שרציתם לדעת על הידרופוניקה

יותר ויותר ישראלים מגלים את היופי בגידול ההידרופוני, איך עושים זאת נכון? כל התשובות פה

 

אז מה היא בכלל הידרופוניקה?

הידרופוניקה היא שיטת גידול צמחים ללא צורך באדמה או בכל מצע גידול מוצק אחר.

בימנו משתמשים במילה זו כתיאור לגידול צמחים ביתי, אך למעשה מילה זו באה לתאר גידולי צמחים על בסיס מים.

חומרי ההזנה כגון הדשנים והמינרלים נשפכים ישירות למים ובכך שורשי הצמחים הממוקמים במים, סופגים את כל האלמנטים להם הם זקוקים מבלי להסתבך עם אדניות, עציצים והשקיה.

 

האם ניתן להשיג את אביזרים הנדרשים לגידול ביתי במשתלות?

התשובה היא חלקית, ישנם אביזרי גידול החופפים גם בגידול צמחים בגינה ובגינון התעשייתי כדוגמת חומרי הדברה למזיקים בצמחים, תמיסות דישון מסוימות המתאימות גם למצע הגידול אדמה וכן עציצים וטפטפות.

 

אך ישנם אביזרי גידול שניתן למצוא בחנויות ההידרו בלבד ונפרט מדוע

נורות לד לגידול צמחים – את נורות הלד תמצאו רק בחנות הידרו מהסיבה שרק מגדלי צמחים המגדלים בחדר בבית או בחלל גידול ייעודי יזדקקו לתחליף לאור השמש. כידוע אור השמש חשוב במיוחד לגדילת הצמח בצורה תקינה. ללא אור שמש או לחלופין נורות גידול, הצמח לא יעבור את תהליך הפוטוסינתזה הכל כך הכרחי להתפתחותו.

משנק – המשנק אחראי על הפעלת נורת הגידול ולכן לא ניתן להסתדר בלעדיו, חנות הידרו תאפשר לכם להכיר את סוגי המשנקים השונים ויתרונותיהם.

רפלקטור – פעם ראשונה שאתם שומעים את המילה הזו!? כנראה שלא התנסיתם בגידול צמחים ביתי, כל מגדל ביתי יודע שללא רפלקטור, כל עסק הגידול פשוט לא יעבוד.

מדוע? את נורת הגידול ממקמים ברפלקטור והוא אחראי על פיזור האור בצורה שווה על כל הצמחים. לא זו בלבד אלא שהוא אחראי בנוסף גם על הורדת הטמפרטורה בקרב הצמחים ע"י פיזור האור. טמפרטורה גבוהה מדי בקרב הצמחים עלולה לגרום לייבוש הצמח.

מחוללי / סופחי לחות – לחות היא פרמטר חשוב שיש לתת עליו את הדעת בחלל הגידול.

עודף לחות או לחלופין מחסור בלחות באזור הצמחים, עלול לפגוע בצמחים ולהזיק בהתפתחותם התקינה ולכן רק בחנויות הידרו תוכלו למצוא את האביזרים הנדרשים לבקרה וייצוב הלחות בחלל הגידול.

ישנם עוד אביזרים רבים כדוגמת, אוהלי גידול, כלי מדידה, אביזרי אוורור וכן מערכות המיועדות לשימוש בגידול הביתי ההידרופוני, את כל אביזרי הגידול הביתי ניתן למצוא אצלנו, בהידרוסטאר.

 

היכן מומלץ לרכוש את אביזרי הגידול? והאם רצוי להגיע לסניף?

מלבד החנות האינטרנטית המספקת את כל האביזרים הנ"ל ומשלוח עד בית הלקוח, ניתן להגיע אלינו גם פיזית ולבקר באחד הסניפים שלנו בפריסה ארצית.

תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון – וכמובן סניף מזמין גדול ומרווח גם בבאר שבע.

הסניף בבאר שבע הוא החדש ביותר והרעיון לפתוח אותו הגיע מהצורך של כלל תושבי הדרום לקבל הדרכות מפורטות והסברים על אביזרי הגידול השונים, לקבל טיפים וייעוץ פרונטלי על דרכי הרכבת המוצרים ובחירה מדויקת בהתאם לצרכי הלקוחות.

אז סניף הידרו סטאר באר שבע פתוח פה לקראתכם, רק תגיעו ????

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אילוף כלבים בבית הלקוח

כשזה מגיע לאילוף כלבים, כל בעל חיית מחמד חפץ בחוויה חלקה המטפחת את הפוטנציאל של בן לוויה הפרוותי ומטפחת קשר

שומרים על באר שבע: הבנת התפקיד המכריע של אבטחת סייבר

כשמדובר בהגנה על העולם הדיגיטלי שלנו, אבטחת סייבר ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על המידע והתשתית הרגישים שלנו. בבאר שבע, ישראל, חשיבות זו מועצמת בשל נוכחותה המשמעותית של העיר בתעשיית הסייבר. עם איומי הסייבר שהולכים ומתוחכמים, הכרחי לבאר שבע לתת עדיפות לאבטחת סייבר כדי להבטיח את המשך הבטיחות והיציבות של הנוף הדיגיטלי שלה.

מיזוג אוויר בבאר שבע: הכרח במדבר

באר שבע, הממוקמת במדבר הנגב בדרום הארץ, חווה טמפרטורות יוקדות בחודשי הקיץ. עם ממוצע שנתי העומד על קצת למעלה מ- 3 מעלות צלזיוס בשנים האחרונות, הצורך במיזוג אוויר בעיר זו אינו רק מותרות אלא הכרח.