קרדיט תמונה: freepik

הדרכת כיבוי אש – הכינו את עצמכם לכל תרחיש

בתור בעל עסק האחריות המוטלת עלייך היא אחריות גדולה במיוחד. לצד ההצלחה העסקית תצטרך לדאוג בין היתר גם לביטחון העובדים והלקוחות. המשמעות היא שאחריותך הבלעדית תהיה להכין את העסק לכל מצבי החירום האפשריים. כל מצב חירום אמור להיות כזה שבסופו של יום יקבל את המענה ההולם ביותר. באמצעות הדרכת כיבוי אש תוכלו לדעת כי ברשותכם הכלים השונים להיות ערוכים לכל תרחיש. גם מצבי חירום שלא דמיינתם אותם יהיו כאלה שתוכלו להיות ערוכים לקראתם.

 

התאמת ההדרכה לפעילות העסק

כל עסק מביא איתו את הסיכונים שלו ואת מצבי החירום המזוהים איתו. הדרכה מקצועית בתחום כיבוי האש תהיה כזאת שמתאימה לפעילות העסק. כלומר ההדרכה צריכה להיות מותאמת כמו כפפה ליד לפעילות העסקית שאותה אתם מבצעים. כך יהיה אפשר לקבל את כל הפתרונות השונים שיהיו בהישג יד. לאחר מכן במקרה חירום כזה או אחר כל אחד יבין בדיוק כיצד הוא אמור לפעול. זה מה שהופך הדרכה פשוטה להדרכה שניתן יהיה לקצור ממנה פירות בסופו של יום.

 

הדרכת אש תהיה משתלמת לכם

יש כאלה שמסתכלים על הכדאיות הכלכלית בדבר הדרכת כבאות אש. אך בפועל עליכם לזכור כי שריפה או כל מקרה חירום אחר שכולל בתוכו אש עלול להיות הרסני. לא מעט בעלי עסקים איבדו את העסק שלהם רק בגלל שריפה שיצאה מכלל שליטה. לכן אנו מציעים לכם לחשוב על העתיד ולא רק על ההווה. כאשר כל העובדים יהיו מוכשרים להתמודדות עם שריפה תוכלו לחסוך נזק רב והוצאות כספיות גבוהות.

 

חיי אדם נמצאים כאן על הפרק

החוק מחייב אתכם להכין תיק שטח ועוד ציוד שונה למקרה שבו יתרחש מקרה חירום. אך בפועל ההדרכה עם כל הדגשים החשובים היא זאת שיכולה להציל חיי אדם. בכל רגע נתון בכל העסק עשויים להימצא לקוחות, עובדים ואולי אפילו ספקים. לא תרצו לדעת כי תחת המשמרת שלכם התרחש אסון כל כך משמעותי. כזה שאולי לא תצליחו להתאושש ממנו, ויהיה לכם קשה מאוד להחזיר את עצמכם למסלול הרצוי.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מאיפה אפשר לרכוש ביטקוין?

מטבעות דיגיטליים הם סוג של מטבע וירטואלי שנוצר ומאוחסן באופן אלקטרוני. הם לרוב מבוזרים, מה שאומר שאף ממשלה או בנק

בלוג

שמאי מקרקעין – יאיר אלה

שמאי מקרקעין הינו אחד מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר בשוק הנדל"ן הרותח של ימינו. עם ידע מקיף ונרחב בתחום, היכרות מעמיקה

בלוג

טיפול בבעיות אין אונות

האם אתם יודעים כי אחד מכל שלושה גברים סובל מבעיות אין אונות? זה שכולם מנסים לצייר את המציאות מושלמת לא

בלוג

פרסום צו קיום צוואה בעיתון

בכל מקרה של צוואה, לפני שניתן אישור רשמי וסופי ליורשים לקבל את המגיע להם במסגרת הצוואה, יש צורך לפרסם צו

בלוג

מדוע ניקוי רצפות חשוב

זה לא סוד שחשוב לשמור על ניקיון הרצפות שלך. זה לא רק גורם לבית או למשרד שלך להיראות יפה יותר,