קרדיט תמונה: freepik

דירות למכירה בעיר ימים

בחירת דירה למגורים עבורנו ועבור המשפחה שלנו אינה דבר של מה בכך. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו טעויות או בחירות לא מושכלות. אנחנו מבקשים לרכוש דירה שגם תהיה איכותית, מעוצבת, מותאמת לנו, ומפנקת, בין 4 קירותיה וגם שתהיה באזור, שיהיה כיף לחיות בו ולגדל את המשפחה.

כזו היא שכונת 'עיר ימים בנתניה' מעטים האזורים בארץ, אשר ניתן למצוא בהם שכונה המנקזת לתוכה את כל מה שחולמים עליו. השכונה הניצבת בדרומה של נתניה, בין שמורות טבע ובסמוך לקו הים, נחשבת לאחת האטרקטיביות והנחשקות בישראל עבור משפחות צעירות, משפחות מבוססות וכאלו הרוצים למצוא איכות חיים מקסימלית. אף על פי שמדובר בשכונה חדשה יחסית, בעזרת מתווך מיומן ומקצועי, המכיר את השכונה על בוריה, ניתן למצוא דירות חדשות בעיר ימים למכירה. דורון כץ, הבעלים של תיווך 'עיר ימים', מספר לנו עוד על השכונה שכולם רוצים לבוא לגור בה.

האוכלוסיה

הנה אני הולך להפתיע אתכם. אני לא אדבר בהתחלה על התשתיות המדהימות, מוסדות הציבור המפוארים, הכבישים הרחבים והפארקים המורקים. זה כמובן חשוב אבל מבחינתי, חשובה עוד יותר האוכלוסייה שבקרבה אתם הולכים לחיות בעתיד הקרוב והרחוק. זוהי אוכלוסייה הנחשבת לאיכותית ביותר והיא כוללת משפרי דיור מאזור השרון, הרצליה ואפילו תל אביב, שרצו לקבל עוד מהשכונה שלהם. להרגיש את הטבע באמצע העיר. האוכלוסייה עצמה מגוונת מאוד וכוללת בעיקר משפחות עם ילדים צעירים בגילאי הגן, כמו גם נוער ואפילו ילדים אחרי צבא. זהו מרקם ייחודי, המייצר חיי תרבות וחברה אדירים ותוססים, לבני כל הגילאים וגם להורים. מי שעוד נהנים מכך, הם דווקא אוכלוסייה מבוגרת יותר, שעזבה את המרכזים הצפופים וההומים ומבקשת שלווה ורוגע, בשכונה הסמוכה לים.

מוסדות הציבור והשירותים

חשוב לא פחות הוא המכלול והמעטת הניתנת לכם בתוך השכונה. עיר ימים, למרות היותה שכונה חדשה מאוד מתאפיינת במוסדות ציבור, שירותים ותרבות לכל הגילאים. מוסדות חינוך, מרכזים מסחריים, פארק גדול מרכזי, מגרשים לכל סוגי הספורט, גני ילדים, מרכז קהילתי ואפילו קניון חדיש וגדול.

נגישות

דירות למכירה בעיר ימים נמצאות במיקום אידיאלי.  השכונה עצמה במרכז הארץ, רק  15 דקות מתל אביב ובסמוך לצירי התנועה הראשיים כמו כביש החוף, כביש 4 ועוד. ממערב נמצא הים התיכון, עם חוף משגע במרחק הליכה והיא מוקפת בשמורת טבע. כדי לשמור על אופי המקום, תכננו אדריכלי השכונה רשת כבישים רחבה ומפותחת שאינה פוגעת בסביבה אך מקנה נגישות מרבית, גם בשעות העמוסות ביותר.   הקרבה גם לעיר נתניה ולמוסדות הנמצאים בה כמו גם לשכונות יוקרתיות ומבוססות אחרות, כמו רמת פולג, מוסיפים גם הם, כמו גם הקרבה למרכזי הקניות הענקיים באזור איקאה, יכין, רמת פולג ועוד.

דירות למכירה בעיר ימים

בעיר ימים דירות למכירה מסוגים שונים וגדלים שונים. אפיון השכונה הוא של בניית רבי קומות ומגדלים מפוארים ויוקרתיים לרווחת הדיירים, ביניהם משובצים שבילים ופארקים ושטחים ירוקים. מכיוון שהשכונה צעירה מאוד, גם הדירות כאלו ולכן מאופיינות בסטנדרט בניה מתקדם ואיכות בניה יוצאת מן הכלל ומודרנית במהותה. החוכמה, תהיה למצוא את הדירה המיוחדת עבורכם, תוף שימת דגש ונתינת מענה לצרכים הייחודיים שלכם.

דירות למכירה בעיר ימים, ניתן למצוא גם לבד. דירות שהן עם ערך מוסף עבורכם, מוצאים רק עם דורון כץ מ'תיווך עיר ימים'.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
צילום בר מצווה בשבת והשלכותיו

כל אירוע משפחתי או אישי ולמעשה כיום בכל הזדמנות אנו אוהבים להנציח כמובן כל אירוע והתרחשות, ולכן הצילום הופך למרכזי