freepik

בניית אתרים

אנחנו כל כך רגילים להיכנס לאתרי אינטרנט לצרכים שלנו שאנחנו כבר לא שמים לב לצורתם, למבנה שלהם ולדרך שבה הם עובדים, אלא אם כן אנחנו נתקלים בבעיה כלשהי. בניית אתרים  הפכה להיות נפוצה מאוד וכל מי שנזקק לאתר כזה בשביל עצמו בוודאי מתחיל לשים לב לכל המאפיינים של האתרים שבהם גלש עד כה, כדי לנסות לקבל השראה ולהבין מעתה מה הוא עצמו צריך. את כל התובנות האלה כדאי להביא למי שמקים את האתר שלכם, כדי שיידע טוב יותר מה אתם רוצים.

freepik

מה חשוב באתר שלכם?

האתר שלכם צריך לא רק לבטא את מי שאתם ואת המסרים שלכם, הוא צריך להיות מובן וקל לשימוש ולהבנה ללקוחות שלכם או לקוראים. אפשר להקים אתר מעוצב ויצירתי, כמובן, אבל היום חשוב לזכור את עקרון הפשטות שמנחה את רוב בוני האתרים. כמה שפחות לסבך את הגולשים ולתסכל אותם כדי שירצו להישאר ולחזור אליכם שוב ושוב. זה הכי חשוב וזה מה שהופך אתכם לפופולריים גם במנועי החיפוש כמו גוגל.

עיצוב האתר נכון

האם אתם אוהבים אתרים צבעוניים מאוד שמציעים אין ספור אפשרויות לגולשים? זכרו שגם השפע והעושר עלולים להיות עמוסים מאוד אם לא מניחים אותם נכון בתפריט לגולש. בניית אתר וורדפרס נכונה לוקחת בחשבון את הנתונים שמוכרים לנו על גלישה והעדפה של אנשים כיצד אתרים צריכים להיראות, ומתרגמת הכל לבנייה נכונה, עיצוב ואפיון אתר לפי הדרישות שלכם אבל גם בהתאמה לקהל היעד שלכם.

תכנים ושיווק

תכנים שמוזנים לאתר צריכים להיות מזמינים ושיווקיים אבל גם אינפורמטיביים. אתם רוצים אתר שייתן לגולש שלכם את כל מה שהוא רוצה לדעת מבלי שיברח לאתר אחר שיספק לו יותר מידע. זה תפקיד התוכן ואתר שבנוי נכון גם יידע לשלב אותו בדפים הנכונים ובאלמנטים העיצוביים שאתם צריכים. שיווק נכון עובד גם במנועי חיפוש אבל גם בפלטפורמות אחרות כמו המדיה החברתית, ולכן האתר חייב להיות טוב ויעיל כדי למשוך כמה שיותר אנשים.

שירותי בוני אתרים

בוני אתרים רבים נבדלים לא רק במחירים שהם גובים אלא גם בכישורים ובידע שלהם. כשיש לכם חברה ותיקה שעובדת כבר שנים ויש לה תיק עבודות מגוון אתם יכולים למצוא בה הרבה יותר מיומנות של בניית אתרים. הגישה של כל חברה צריכה לעזור לכם להחליט ולא רק המחיר. המחיר עצמו נקבע גם לפי סל השירותים שתזמינו אבל בעיקר לפי היקף העבודה והזמן שמושקע בה והאם התבנית שתשתמשו בה תהיה ייחודית לכם ולפי הצרכים שלכם.

אל תהססו לשאול

אל תשכחו לשאול את החברה שבונה לכם אתר כיצד אתם אמורים להפעיל ולתחזק אותו אחר כך. בדרך כלל, מלמדים אתכם כיצד להזין תכנים ולהיכנס למערכת ניהול התוכן והלקוחות שלכם. כמובן שתוכלו גם להיעזר בשירותיהם להבא, אבל תמיד טוב ללמוד לנהל את האתר לבד.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך מוצאים היתר בניה?

  היתר בניה הוא למעשה אישור לבנות מבנה או לשנות מבנה קיים. כל מי שבנה בית חדש, הוסיף מרפסת או

טיפים לקבלת החזר מס

  החזר מס זו פרוצדורה שרבים מאיתנו נמנעים ממנה מכיוון שדורשת הגשת טפסים והתעסקות בבירוקרטיה. יחד עם זאת, יחד עם

טיפים למציאת עבודה בחול

  מרגישים שקצת מיציתם כאן? רוצים לשנות? לגוון? לחוות משהו אחר? אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא לעבור לחו“ל. זה יכול