קרדיט תמונה: freepik

בית למכירה בפרדס חנה – איך מתווכים יכולים לעזור לנו?

כשאנחנו מתכוונים למכור נכס מסוים ובפרט בית מגורים, אזי שעומדים לרשותנו אופציות שונות כיצד לפעול. אנחנו יכולים לפרסם את הנכס בלוחות מכירה בעיתונות הכתובה או באתרי אינטרנט ולקחת אחריות על כל התהליך בעצמנו, וכן אנחנו יכולים לפנות אל גורמים מקצועיים שיתעסקו בתהליך ויבצעו עבורנו את כל העבודה. קרי, מתווכים.

האופציה השנייה, באופן טבעי, היא הרבה יותר טובה, יעילה ונוחה. אין זה משנה אם אנחנו רוצים להציע בית פרטי למכירה ובין אם אנחנו רוצים להציע דירה בבניין מגורים. במאמר זה נסביר מדוע משתלם לעבוד עם מתווכים וכיצד הם יכולים לעזור לנו. הדוגמא בה נשתמש היא אקטואלית, בית פרטי למכירה ביישוב פרדס חנה.

הסיבה שהאופציה של בית למכירה בפרדס חנה היא אקטואלית, נובעת מהעובדה שמדובר ביישוב מאוד מבוקש על ידי צעירים ומבוגרים המחפשים נכס לרכישה, ובמקביל אפשר למצוא בו לא מעט בעלי בתים פרטיים אשר מוכרים את המבנה שברשותם, בין אם זה מתוך כוונה לרכוש נכס אחר ביישוב ובין אם זה במטרה לעבור ולהתגורר ביישוב אחר. פרדס חנה הוא יישוב שגדל וצומח מאוד בשנים האחרונות, זה בא לידי ביטוי גם בגידול אוכלוסייה וגם בשינוי שלה, כניסה של כוחות חדשים ליישוב.

כאמור, אנחנו יכולים לבצע את התהליך בעצמנו, אך אם אנחנו מבקשים להציע בית למכירה בפרדס חנה הרי שיש לנו אפשרות לעשות זאת בצורה פשוטה וקלה בעזרת מתווכים מקצועיים המספקים לנו את כל השירותים הרלוונטיים בשביל לקדם את התהליך ולבצע אותו על הצד הטוב ביותר.

 

כיצד מתווכים מקדמים תהליך של מכירת בית

ראשית, הם משתמשים באמצעי פרסום שונים, בין אם זה אמצעים דיגיטליים, כמו פרסום בלוחות מודעות, אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד, ובין אם מדובר באמצעים מודפסים או אחרים. הם יכולים לפרסם בעיתונות הכתובה, בשלטי חוצות ובדרכים אחרות.

שנית, הם יציגו את הבית בפני לקוחות שייכנסו אליהם למבנה ויציעו להם אותו, בתקווה שיהיו מעוניינים להגיע אליו ולבחון אותו.

שלישית, הם יחסכו לנו הרבה מאוד זמן וטרחה. במקום שאנחנו נצטרך להיפגש עם כל לקוח פוטנציאלי, אזי שהם ייפגשו עם כל הלקוחות, בנפרד או ביחד, ויציגו להם את הבית. אנחנו גם לא חייבים להיות בו. כך למשל עושים בעלי נכסים שמתגוררים בחו"ל או ביישובים מרוחקים.

ארבע, הם יציגו בפני הלקוחות את תנאי המכירה וכמובן יעשו זאת באופן שיווקי, מכירתי, במטרה לשכנע אותם שזה הבית שהם חולמים לקנות.

 

כיצד נבחר את המתווך הנכון

בשביל שנוכל ליהנות מכל זה, אזי שאנחנו חייבים לשכור מתווך שבאמת יוכל לשרת אותנו, באופן מקצועי, אמין, בהתאם ללוח הזמנים שאנחנו מקציבים לו וכן עליו לעבוד על פי התנאים שלנו (לא לחרוג ממה שאנחנו דורשים).

חשוב שזה יהיה מתווך מקצועי, מנוסה, מישהו שמכיר היטב את האזור וכמובן מכיר את כל הכלים והאמצעים בהם הוא יכול להשתמש לצורך המכירה.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים