קרדיט תמונה: freepik

ביטוח נסיעות לארהב – לטוס בצורה בטוחה

חשבתם לעצמכם מה יכול לקרות ברגע שתצטרכו טיפול רפואי בחו"ל? אף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על זה, אך מציאות שכזאת עשויה לקרות. יכולות להיות סיטואציות רבות שיביאו אתכם למצב שבו תצטרכו טיפול רפואי. אם מדובר על טיול בארהב תרצו לדעת כי אתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר. הבעיה בארהב היא שכל טיפול רפואי עשוי לעלות ביוקר, הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים לעצמכם. אנו מדברים על מאות דולרים לכל בדיקה פשוטה, כזאת שבארץ תעלה לכם כמה עשרות שקלים בלבד.

 

ביטוח נסיעות לארהב זה חובה

אומנם הרשויות בארהב לא יחייבו אתכם להיכנס למדינה עם ביטוח בתוקף, אך זוהי חובה מבחינתכם. מדובר על פרמטר שיעניק לכם שקט כאשר אתם צריכים טיפול רפואי. הרי אף אחד לא ירצה לשלם מאות או אלפי דולרים על טיפול רפואי שמגיע ללא כל הכנה מוקדמת. ברגע שיש לכם ביטוח של חברת פספורט קארד תוכלו לדעת כי אתם בידיים בטוחות. לא תצטרכו לשלם מהכיס שלכם סכומי עתק על טיפולים רפואיים שונים.

 

הפעלת הביטוח וקבלת הכסף בזמן אמת

התעוררה בעיה רפואית שדורשת מכם להגיע במהירות? ביטוח נסיעות פספורט קארד יאפשר לכם לקבל את הכסף על המקום ללא עיכובים מה שאומר שתוכלו להמשיך בדיוק מהנקודה שבה אתם הפסקתם. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם צריכים להמתין זמן רב עד לקבלת הכסף לחשבון. אם מדובר על טיול ארוך בארהב יהיה עליכם לדאוג כי תמיד יהיה לכם כסף זמין להשלמת הטיול. ברגע שההוצאות על הטיפול הרפואי יהיו גבוהות זה עלול למנוע מכם לבצע את הטיול כמו שרציתם.

 

מוקד שזמין בשעות של ארהב

אתם רוצים לדעת כי ברגע שאתם צריכים סיוע יהיה מי שיענה לכם על השאלות החשובות? ביטוח נסיעות לארהב של חברת פספורט קארד הוא הנכון ביותר לכם. המוקד של החברה פעיל בדיוק בזמנים שבהם אתם תטיילו בארהב. מה שאומר שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו לחכות לשעות הפעילות בארץ. זה שאתם מטיילים במדינה עם שעות הפוכות מהארץ זה לא אומר שיהיה עליכם לשלם על כך ביוקר. קחו את זה לתשומת הלב שלכם כאשר אתם סוגרים את הביטוח.

 

עשרות אלפי נוסעים מרוצים כל שנה

אין סיבה שתיקחו סיכונים כאשר זה נוגע לביטוח נסיעות לארהב. את הביטוח של חברת פספורט קארד סוגרים בכל שנה עשרות אלפי נוסעים לכל מיני יעדים בעולם. בניהם אלפי נוספים שמגיעים למדינות שונות בתוך ארהב. אם אותם אנשים הגיעו לארץ מרוצים, אין סיבה שגם אתם לא תהיו מרוצים. מדובר אומנם על עניין קטן אך הוא כמובן מביא איתו השפעה גדולה. אתם תרצו לדעת כי אתם יכולים לסיים את הטיול בטעם טוב.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים