קרדיט תמונה: freepik

אלומיניום שחור- כשפונקציה פוגשת עיצוב

אלומיניום שחור מהווה כיום חומר גלם פופולרי מאוד לעיצוב הבית, לעיצוב שערי גלילה לחנייה או שערים חשמליים ועוד. מדובר על חומר גלם עם המון השראה, אשר משלב בצורה מושלמת בין עוצמה לבין עידון. כיום משתמשים באלומיניום המדובר עבור עיצוב של בתים מעוצבים באופן יוקרתי וייחודי. האלומיניום השחור מסמל את העוצמה של הברזל לצד היופי, העדינות, הדיוק והדקיקות.

 

למה דווקא אלומיניום שחור?

אלומיניום שחור מהווה כאמור חומר גלם שימושי מאוד בעיצוב הבית. הוא יוצר מראה דרמטי והוא טומן בחובו משמעויות רובו. הצבע השחור מסמל עוצמה ומסתורין, צניעות וענייה, אלגנטיות, סמכות וכוח. אם בעבר אנשים חששו להכניס את הצבע השחור לביתם מתוך חשש כלשהו שהוא יפגום להם במראה הבית המעוצב וההרמוני, הרי שכיום רבים מבינים כי השילוב של אלומיניום שחור בבית שלהם, ישדרג להם לחלוטין את העיצוב של הבית. הדבר נכון כאמור גם לעיצוב שער גלילה לחנייה או שערים חשמליים לחנייה. מעבר לעובדה שמדובר על חומר גלם עמיד ואיכותי אשר יוצר שער חנייה בטוח לשימוש ויעיל, הרי שהצורה הדקורטיבית של אלומיניום שחור מספקת מראה חנייה מעוצב ומרהיב ביופיו.

השחור ללא ספק מתאים להכל. ידוע כיום כי אנשים המעוניינים ליצור רושם בלבוש שלהם, נוטים לבחור בגד שחור כלשהו בעל נוכחות. גם אם אתם בטוחים שהשחור נטמע בסביבה, דווקא הוא זה שיוצר את הרושם הייחודי ביותר. השחור הוא סמל לזוהר ואלגנטיות בעולם כולו, גם בלבוש וגם בעיצוב הבית. ניתן לומר כי גם אם בעבר הצבע השחור לא היה פופולארי בתחום הלבשת בתים, הרי שהיה ברור שהוא יפרוץ בזמן כלשהו לעולם זה ויחולל בו מהפכות של ממש. כיום ידוע לכל כי אלומיניום שחור לעיצוב מסגרות חלונות בבית, לעיצוב מעקות בבית ועוד, יוצר מראה אלגנטי, קלאסי ומהודר.

 

פרופיל בלגי לאלומיניום שחור

כיום לא מעט אדריכלים ומעצבי פנים, ממליצים ללקוחות שלהם להשתמש בפרופיל בלגי דק שעשוי כמובן אלומיניום שחור בעיצוב ביתם. לצבע שחור יש מטרה חשובה והיא להעניק ביטוי לתחושה ולרגש שהוא מעורר בכל אדם. לפרופיל בלגי שחור יש נוכחות חזקה כאשר הוא משולב בחלונות של הבית והוא ממסגר את הנוף במסגרת דקיקה אשר מעניקה ללא ספק לכל בית אופי רב.

חשוב לדעת כי את האלומיניום השחור לא משלבים רק בעיצוב בתים פרטיים, אלא בכל מבנה המתיימר להיות יוקרתי מבחינת עיצובו ומרשים ביופיו. ניתן למצוא את האלומיניום השחור במגוון משרדי הייטק, במשרדי עורכי דין, במסעדות יוקרתיות ועוד, כאשר המראה של האלומיניום המדובר מדבר בעד עצמו. מצד אחד הוא דק ומעודן ומצד שני הצבע הוא בעל נוכחות. השילוב של האלומיניום המדובר בחלונות, דלתות, ויטרינות, מעקות ועוד, הופך כל בית וכל מבנה אחר למבנה יוקרתי ומיוחד אשר מעורר התפעלות בקרב כל אדם שנכנס אליו.

מכיוון שאלומיניום שחור מהווה חומר גלם פופולרי ונבחר מאוד כיום, הרי שהמחיר שלו יהיה מעט יותר גבוה ממחיר אלומיניום רגיל, אך אין ספק שכל איש מקצוע העוסק בעיצוב חללים פנימיים של מבנים שונים יכול להעיד כי ההשקעה הכספית בהחלט שווה את המראה הסופי המתקבל של החלל וכן, את האווירה אשר הוא יוצר.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים