קרדיט תמונה: freepik

איך קובעים תורים בשגרירות ארה"ב?

על מנת להוציא ויזה לארה"ב יהיה עליכם לקבוע תור בשגרירות לצורך ביצוע ראיון. בלי שתראיינו על ידי אחד מעובדי השגרירות, לא תהיה לכם אופציה להשיג את האישור הנכסף. ישראלים רבים מוותרים על הוצאת הויזה רק בגלל שהם אינם יודעים לקבוע תורים בשגרירות ארה"ב. האם מדובר על תהליך מסובך שעלול לגרום לכם ללכת לאיבוד? התשובה היא שלילית, זה לא מסובך לקבוע תור לשגרירות ארה"ב. אך מכיוון שהאתר כולו בנוי בשפה האנגלית יהיה קושי מסוים לעמוד בכל הדרישות. כדי שתהיו זכאים לקבוע תור לראיון בשגרירות ארה"ב חובה עליכם לסיים מילוי של טופס ארוך. כך שהשילוב של כל העניינים הללו עלול להרחיק אתכם מקביעת התור כאשר התורים הפנויים נחטפים במהירות. 

 

מי חייב לקבוע תור בשגרירות ארה"ב?

אם אתם בני 14 עד 80 יהיה עליכם לקבוע תור לשגרירות ארה"ב בישראל. תורים בשגרירות נועדו כדי שתוכלו להיפגש פנים מול פנים עם אחד העובדים. העובדים ישאלו אתכם שאלות חשובות שנועדו לשפוך אור על מטרות הטיסה. לא פעם תגלו כי חלק מהפרטים שמילאתם בפרטים לא היו מדויקים או נכונים. אחרי הראיון הקצר תוכלו לקבל סוף כל סוף את האישור ואת הויזה שחיכיתם לה. מי שמתחת לגיל 14 או מעל לגיל 80 אינו נדרש לעבור ראיון בשגרירות. אותם אנשים יכולים למלא את הטפסים ולשלם את האגרה ולקבל את הויזה. אך כמו שאתם מבינים מדובר על קבוצה קטנה מאוד של אנשים מתוך אלה המבקרים בארה"ב.

 

לאיזה שגרירות כדאי לקבוע את התור?

תורים בשגרירות ארה"ב יכולים להיות בשגרירות בירושלים או בתל אביב. מרבית האנשים בוחרים את השגרירות שתהיה הכי קרובה אליהם, זאת שיהיה לכם קל להגיע אליה. בשתי השגרירויות נותנים פחות או יותר את אותם השירותים ואת אותם המענים. אם לא אכפת לכם מיקום השגרירות תוכלו לבחור אותה בהתאם להיצע התורים הקיים. כבר עכשיו נוכל לספר לכם כי כמות התורים הפנויים לקבל ויזה לארה"ב אינה גבוהה. תצטרכו להמתין לא פעם חודשים ארוכים עד שתהיו זכאים להגיע אל התור.  

 

איך מזרזים ומוצאים בקלות תורים בשגרירות? 

אנו מבינים את החששות שלכם בכל מה שנוגע למציאת תורים בשגרירות. אינכם רוצים לעשות את כל הפרוצדורה בעצמכם? תוכלו לפנות לחברת שגרירות אונליין שתיקח את המושכות מהידיים שלכם. החברה תדאג לסייע לכם במילוי כל הטפסים הנדרשים טרם קביעת התור בשגרירות ארה"ב. לאחר מכן עם הידע והקשרים שצברה לאורך השנים תקבלו תור מהיר להוצאת ויזה. משמעות הדבר היא שאינכם תגיעו למצב בו אתם תמתינו זמן רב עד להגעת התור. רק תפנו אל האנשים הנכונים שיודעים איך לספק את הסחורה. מבחינתכם הפרוצדורה תהיה אותה הפרוצדורה, ההבדל היחידי יהיה שהדברים יתבצעו בזריזות ובקלות רבה.   

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מה זה קריפטו – על מה כולם מדברים?

כלי תקשורת כלכליים שונים מלאים בשנים האחרונות במאמרים, כתבות ודיווחים אודות מטבע קריפטו. מי שמנחשף לתחום מכיר אותו היטב ויכול

בלוג

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את המראה הפיזי של האדם. בעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לפרוצדורות קוסמטיות.