איך מממנים שיפוץ בלובי בבאר שבע ?

ובכן, מכיון ומדובר בתהליך הדורש סכום לא מבוטל שהרבה פעמים לא קיים בקופת הועד, נדרש גיוס כספי ספציפי לפרויקט זה. לכן, חשוב להשיג רוב קולות שיסייע בתהליך גיוס הכספים. בדרך כלל הסכום אותו צריך להשקיע נע בין 4,000-7,000 שקלים לדייר, תלוי כמובן בעבודות שרוצים לבצע, בבחירת חומרי הגלם, בכמות הדיירים בבניין וכדומה. מומלץ קודם קל להזמין כמה קבלנים להתרשם מהלובי ולאפשר להם להגיש הצעת מחיר מסודרת. לאחר שמגייסים את הכסף בהתאם לקבלן שבחרנו (לא מומלץ ללכת על ההצעה הזולה ביותר) ניתן יהיה לקבוע לוחות זמנים ולצאת לדרך.

איך בוחרים קבלן לשיפוץ לובי?

  1. זמינות
  2. חומרי העבודה, רמת גימור, התייחסות לעבודות קודמות של אותו קבלן
  3. עבודה לפי אישורים, תקנים, מכשור, כמות העובדים על הפרויקט
  4. ניסיון והמלצות בביצוע עבודות אחזקת מבנים
  5. מחיר

מעוניינים לשמוע עוד מידע על חידוש לובי בבניין שלכם? לא בטוחים מה התהליך כולל, איך אוספים את הכסף, כמה זמן זה אמור לקחת ואיך לעצב את הלובי מחדש מבחינת הסטייל העיצובי שלו? לחברת הכפתור האדום ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים לרבות שיקום מבנים וחידושם.

אנו עובדים עם בעלי המקצוע המובילים ביותר בישראל, אך ורק עם קבלנים הרשומים ברשם הקבלנים במטרה להפוך את הפרויקט שלכם ליפהפה ולא פחות חשוב בטיחותי. דרכנו תוכלו לקצר משמעותית את זמני הפרויקט, להוזיל עלויות ולהנות מלובי חדיש תוך זמן קצר.

לאחר סיום העבודה אנו מתחייבים לשיפור איכות החיים של הדיירים בבניין לצד העלאת ערך הנכסים. אנו עושים שימוש בחומרי העבודה הטובים ביותר, מתחייבים לעמידה בלוח זמנים, סיוע ועזרה לדיירים בזמן הפרויקט והכל במקצועיות ואיכות ללא פשרות. כל התהליך מלווה במהנדס מומחה מטעמנו כאשר במידת הצורך ניתן להרחיב את הפרויקט ולבצע עוד פעולות שיפוץ נוספות על פי הצורך ועל פי התקציב העומד לרשותכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב