צילום:freepik

איך לבחור שעון יד לגבר?

שעון יד משווה לכל גבר מראה מסוקס, עסקי וגם אלגנטי. הוא מספק אמנם את נתוני השעה הרגילים, אך מסוגל לבצע עוד מספר רב של פעולות עבור מי שעונד אותו, החל מקבלת אינדיקציות כמו טמפרטורה וכמות צעדים יומית ועד מראה המסמל סטטוס מסוים או אופי אישי. מחפשים שעון יד אבל לא בטוחים כיצד לבחור אותו? מיד תקבלו את כל התשובות.

עולם שלם של דגמים, צורות, צבעים, פונקציות, עוביים, מנגנונים ותצוגות עומד בפניכם בבואכם לבחור את השעון המושלם הבא. אלא שהמבחר המבלבל יאלץ אותנו לפרק את הבחירה לגורמים ולכן מומלץ לשקלל את כולם בסיום, על מנת לקבל את דמותו של השעון הרצוי לכם:

גודל הפנים (הקוטר) של השעון

זהו האלמנט החשוב מכל, מכיוון שהוא יקבע את הפרופורציות שבין הגדול לפרק כף היד והזרוע. גבר עם זרוע קטנה עם שעון מאוד גדול עשוי להיראות מוזר למדי, בעוד שגבר עם זרוע גדולה ושעון קטן יגרום לשעון "להיבלע" בתוך היד ולחוש אפילו מאוד נשי, מה שלא כולם מעוניינים לשדר. שם המשחק הוא איזונים ולכן לכו על מה שהולם את פרק כף היד שלכם ולא התמונה הכי יפה של השעון בגלריית החנות.

הרצועה

לרצועה יש תפקיד לא פחות חשוב בשידור הלוק הכללי של הגבר ומומלץ שהיא גם לא תהיה צמודה או רופפת מידי. מגוון החומרים רחב מאוד ולכן כאן הבחירה שלכם תהיה אישית יותר, אך הימנעו מהתאמות מוזרות גם הפעם: שעון זהב לגבר לא באמת עובד עם רצועה כסופה ואילו שעון ספורט דיגיטלי לא ממש הולך עם רצועת עור דקה מאוד בצבע חום.

עמידות השעון

השעון לא אמור להיות רק יפה, אלא גם פרקטי. וודאו שאתם רוכשים שעון עמיד במים, שהתצוגה שלו מתאימה למה שחיפשתם (למשל תצוגת התאריך ולא רק תצוגת השעה) וששכבת ההגנה העליונה של השעון (הכיסוי) עשויה מחומר קשיח המונע שריטות או חבלות על שטח השעון. בנוסף, וודאו שהרכישה שלכם מגובה באחריות מלאה. הדבר יעזור לכם לחוש ביטחון מוגבר בטיבו של השעון וגם ישרת אתכם אם תיגרם בעיה כלשהי תוך זמן קצר.

בדקו מה קיים בחוץ

מעוניינים להתרשם ממגוון רחב של שעונים לגברים? אתם מוזמנים להיכנס לאתר עדן שעונים ולהתרשם מהשעונים האלגנטיים, היוקרתיים, הספורטיביים והקזואלים העומדים לרשותכם, לעיין במפרט ולהבין טוב יותר מהי ההעדפה האישית שלכם בבחירת השעון.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב