קרדיט תמונה: freepik

איך אפשר גם לתקן את הסמארטפון שלכם אבל גם להישאר שפויים אחרי הכל?

איזה מעצבן זה שקורה משהו למכשיר שלנו. זה הדבר הכי יקר לנו! הוא הדרך שלנו לתקשר עם העולם, עם חברים, בעבודה, להתעדכן, להיכנס לרשתות החברתיות, למייל בקיצור – כל החיים שלנו נמצאים על מכשיר אחד. פלא שאנחנו משתגעים שהוא מתחיל "לזייף" ולצוץ בו תקלות. זה מתסכל ומעצבן ולפנות זמן וללכת למעבדה אפילו יותר מעצבן מהכל.

יש לנו פתרון מושלם בשבילכם! הגעתם למקום הנכון (:

 

מעבדות ניידות לתיקון מכשירי טלפון וסמארטפונים

מעבדה ניידת לתיקון סמארטפון, גאוני לא? ה"המצאה" הזו התחילה איי שם בימי הקורונה. כולנו היינו תקועים בבתים, משתגעים משעמום, חוסר מעש, הילדים משגעים אותנו (אולי בכלל הם יצרו את התקלה מלכתחילה) בקיצור: נולד הצורך בטכנאי שיגיע עד לפתח הבית שלנו לתקן את המכשיר. למזלנו התופעה הזו תפצה תאוצה, והיום אפשר למצוא מעבדה ניידת כמעט בכל עיר מגורים גדולה בארץ.

 

מה היתרונות של מעבדה ניידת לאחר הקורונה?

אז בטח אתם שואלים את עצמכם, מה אני צריך את הטכנאי אצלי בבית? בואו נספר לכם כמה מהיתרונות הכי בולטים בשירותי מעבדה ניידת לתיקון אייפון:

  • אתם יכולים להזמין את השירות לכל מקום. למעשה אתם יכולים להזמין אותו אפילו למקום העבודה שלכם! כן, יתקנו לכם את המכשיר מבלי שתצטרכו לצאת מהעבודה מוקדם ותוך כדי שאתם עושים כסף.
  • רוב המעבדות מאפשרות תהליך הזמנה פשוט דרך האתר, הטלפון ולחלקן יש אפילו אפליקציה.
  • התיקון מתבצע בשקיפות מלאה מולך שלא כמו במעבדות סמארטפונים רגילות.
  • זמינות גבוה של טכנאים בעלי ידע מקצועי וניסיון בכל רחבי הארץ.
  • קבלת מחיר בעבור התיקון כבר במעמד ההזמנה על פי התקלה שקיימת במכשיר. רוצים לבחור את ההצעה הכי משתלמת עבורכם? בדקו כמה מעבדות!
  • אפשרות בחירה בין חלפים תואמי מקור למקוריים מהחברה במחירים מוזלים.
  • חוסכים לכם בזמן יקר.
  • חוסכים ממכם את ההגעה למעבדה כשאין בידכם מכשיר תקין.

אלו רק חלק מהיתרונות שאנחנו רואים בשירותי מעבדה ניידת. בטוחים שעלו לכם עוד כמה.

 

מעבדות "מחרטטות" אתכם?

כמה פעמים יצא לכם להגיע עם בעיה קטנה למעבדה, להשאיר את המכשיר שלכם שם כמה שעות ולגלות שאתם חוזרים לחוב רציני? פתאום גילו שהבעיה הזאת יצרה גם את הפגם הזה ובעצם החליפו לכם את כל המכשיר מבפנים. אף אחד לא מתייעץ איתכם או מודיע לכם מראש, ואתם? נשאר לכם רק להגיע ולשלם בכדי לקבל את המכשיר שלכם בחזרה אליכם כי אפילו כמה שעות בלעדיו הרגישו כמו סיוט.

כאשר את מזמינים מעבדה ניידת אתם זוכים לראות את כל תהליך התיקון לנגד עיניכם. זכותכם המלאה לבקש לראות ולשאול שאלות בשביל להבין מה התקלה בדיוק. אי אפשר לחרטט אותכם יותר!

 

פתרונות למגוון תקלות ופגמים בסמארטפון

יש לאנשים מחשבה שגויה שמעבדות ניידות הן פחות "מקצועיות" בגלל שהן לא מטפלות במכשיר במעבדה אבל זו הנחה שגויה. מעבדות ניידות יכולות להיות עם כל המכשירים והאביזרים שהם צריכים בשביל לטפל כמעט בכל בעיה. לפעמים גם אפילו במהירות גבוה יותר ממעבדה רגילה שיש עוד מכשירים לפניכם ותור ארוך. בכל אופן כדאי לכם לבדוק עם המעבדה על התיקון והזמנים. מעבדה מקצועית תדע להגיד לכם במדויק.

 

לסיכום

מגפת הקורונה הייתה נוראית וטראומטית לכל הדעות, אבל לפחות כמה דברים טובים יצאו ממנה. מגוון של שירותים שהיו בעבר מעצבנים ומסורבלים הפכו קלים ונעימים יותר. איזה כיף שלא צריך לבזבז זמן על תיקון הכשיר יותר!

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים