אטרקציות לילדים בשבת

את השבת שלכם הייתם אולי מעדיפים להעביר בבית, לנוח ולהתכונן לקראת שבוע העבודה החדש, אבל לילדים שלכם יש תכניות שונות, וכשהסיפור הזה חוזר על עצמו בכל שבת מחדש, חשוב מאוד שתצטיידו בקצת מידע על אטרקציות לילדים בשבת. כבר מלכתחילה, חשוב שתכינו את עצמכם לכך שבמקרים מסוימים תוכלו להתמקד באטרקציות קרובות לאזור המגורים שלכם, אבל יהיו גם מקרים שהאטרקציות האלה יידרשו מכם נסיעה למרחק לא קצר מהבית, אבל הרי לילדים שלכם, גם הנסיעה הזאת עצמה היא אטרקציה בפני עצמה.

סוגים שונים של אטרקציות לילדים בשבת

תחילה, חשוב להבחין בין אטרקציות שמתאימות לתקופת החורף ובין כאלו שמתאימות יותר לתקופת הקיץ. במהלך עונת הקיץ, מרבית האטרקציות שאותן ירצו הילדים שלכם לחוות, יהיה קשורים מן הסתם במים – בריכה, ים, פארק מים ואולי אפילו נחלים, בריכות טבעיות ומפלים. בעונת הקיץ אפשר גם ללכת לעשות ספורט מים, סקי מים, בננה בים וכדומה. עונת הקיץ גם מתאימה מאוד לאטרקציות הממוקמות במבנים סגורים, מוצלים וממוזגים ובכלל זה לראות סרט בקולנוע, הצגה לילדים ביום שבת, באולינג, מוזיאון מדע לילדים, מרכז משחקים והפעלות בסגנון ג'ימבורי אבל גם לילדים גדולים יותר. אטרקציות אלה יכולות להתאים גם לעונת החורף.

יחד עם זאת, ישנן גם אטרקציות לילדים בשבת שידרשו מכם לשהות מעט בשמש, אבל לילדים שלכם לא תהיה עם זה אפילו טיפה של בעיה. לא כשמדובר בסופרלנד, לא כשמדובר בלונה פארק, לא כשמדובר בפארק קרסו למדע כשמדובר באף אטרקציה אחרת שבה הילדים שלכם ממש לא מתעניינים בשמש, בזיעה או בחום, וכל מה שמעניין אותם הוא לעבור ממתקן למתקן.

ואפשר גם אטרקציות משלכם

אחרי שאמרנו את כל זה, ועל אף שישנו מגוון רחב של אטרקציות לילדים בשבת, מעת לעת מומלץ לעשות גם פעילויות משפחתיות עצמאיות עם אטרקציות שאתם יוצרים בעצמכם. זה יכול להיות פיקניק בשמורת טבע, טיול בטבע, טיול פרחים או ציפורים, טיול איסוף אבנים בטבע, טיול לימוד על צמחייה בטבע וכן הלאה. כל אלה יכולים לשמח מאוד את הילדים שלכם וחשוב מאוד שתחשפו אותם גם לסוגים כאלה של אטרקציות שיקדמו אצלם ערכים של טבע וסביבה, ולא רק ערכים של צרכנות והוצאת כספים.

מהשורה הראשונה לא הבטחנו לכם שזה יהיה קל. אטרקציות לילדים בשבת זה עניין רציני שכל הורה צריך להתמודד איתו, וזה חוזר על עצמו כל שבת מחדש. אפשר לפעמים גם לשבת בבית ולעשות פעילויות משפחתיות מסביב לשולחן, אבל מעת לעת הילדים שלכם זקוקים לצאת החוצה, לחוות את העולם, לראות עולם ולצבור חוויות שכפי שכולנו יודעים לעולם אינן נמחקות מהזיכרון וגם אחרי ששכחנו את כל מה שקרה לנו בתקופת הילדות, יהיו אלה אותם זיכרונות של אטרקציות לילדים בשבת אליהן לקחו אותנו ההורים שלנו, שייצרבו בנו לנצח.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הובלות קטנות בבאר שבע
הובלות קטנות בבאר שבע

  באופן עקרוני, הובלות קטנות בבאר שבע, מאפשרות לסטודנטים רבים באזור, כמו גם לאנשים – שזה פשוט הצורך שלהם, להעביר

מציאת רואה חשבון לחברה בעמ

  מעוניינים לפתוח חברה בעמ ומחפשים רואה חשבון שיסייע לכם עם המשימה? ובכן, מן הראוי להתחיל בכך שכל רואה חשבון

איך מפרק רכבים מרוויח כסף?

  בכדי להצליח בחיים אנו צריכים להבין כיצד דברים עובדים. אם נבין כיצד הכלכלה למשל עובדת נוכל להרוויח כסף רב