כל האירועים והפעילויות במתחם הקטר 70414

 "שני בקטר": פעילות קיץ באווירה קסומה לכל המשפחה
 
בימי שני של חודשי הקיץ החל מהשעה 17:30 ועד 20:00 יתקיים במתחם הקטר 70414 פעילות מיוחדת במינה לכל המשפחה: "שני בקטר". במסגרת הפעילות תהנו מהצגות ילדים לכל המשפחה של תיאטרון הילדים "עתיד בהיר", מתחם בועות סבון ומסיורים במתחם הקטר, הכוללים כניסה לחללים המוזיאלים של המתחם: מיני מוזאון אינטראקטיבי ומהנה לילדים וקרון טרקלין מקורי עם מיצגים מרהיבים ולרכוש ערכות יצירה ומזכרות לילדים במחירים מיוחדים.

~~ההצגות תתחלנה בשעה 18:30
 

 פירוט ההצגות במתחם:
 
3.7 – תותי מארץ התותים – הצגה המשלבת את ספרי הילדים הקלאסיים "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד". תותי היא ילדה מתוקה שאוהבת מאוד תותים. חלומה הגדול הוא להגיע בזמן לארץ התותים, כדי להספיק לנשף "תות המלכות", וכמובן לפגוש את מלך תות המפורסם, אבל יש בעיה: התותים של הכתר של מלך תות אבדו, הוא עצוב ולא יוכל לשמוח בנשף החגיגי. תותי הגיבורה מחליטה לעזור למלך תות להחזיר את התותים האבודים לכתר שלו. היא יוצאת לחפש את התותים, אך הדרך אינה קלה. כדי למצוא את התותים עליה לבצע משימות שונות, כמו למשל לשחק "קלאס תות" ולעבור דרך סיפורים הקשורים לתותי, ביניהם "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד". האם תצליח לבצע את המשימות ולהגיע לארץ התותים במועד?
 
10.7 – אלאדין ומנורת החלומות - סיפורם של הנער אלאדין, מנורת החלומות הקסומה, ומכשפית, המכשפה שרוצה להשתלט על חלומותיהם של כל בני האדם, אך לשם כך צריכה להגיע למנורת החלומות, שנמצאת במערה סודית, שרק קולו של נער צעיר וטהור לבב יכול לגלות לה את השביל שמוביל לשם. האם יצליח אלאדין להציל את חלומות בני האדם מפני מזימותיה של מכשפית?
 
17.7 – רובין הוד והנסיכה אמיליה - רובין הוד וחבריו חיות היער: האריה, הציפור והשועל רוצים לעזור לתושבי הממלכה לנצח את הנסיכה המרשעת אמיליה, ששולטת בהם ביד רמה, אך כאשר הם מתקרבים לארמון, הם מגלים את האמת המפתיעה. האם הנסיכה אמיליה היא באמת נסיכה מרשעת, או שמא רק כושפה על-ידי מכשפת היער הרעה וכל חלומה הוא להינצל מהכישוף ולחזור להיות טובה?  האם רובין הוד האמיץ וחבריו חיות היער יוכלו לעזור?
 
24.7 – בארץ דין דין הדינוזאור - גילי מקבלת מסבתה מתנה מיוחדת: בובה של דינוזאור. אך ברגע שהיא לוחצת על הזנב שלו, הוא לפתח מתעורר לחיים ומוביל אותה דרך מערה סודית לביקור בארץ דין-דין הדינוזאור. שם היא פוגשת חברים חדשים וזוכה לחוות חוויות מרגשות.
 
7.8 – בוקר טוב, פינוקיו - סבא ג'פטו הנגר חלם כי בלילה גילף בובת ילד מעץ שלה קרה "פינוקיו", בגלל הפינוקים שהוא מתכנן עבורו, כמובן, אך בבוקר גילה שהבובה-ילד נעלם... פינוקיו יצא לראות עולם... פינוקיו פוגש בדרך דמויות שונות ומשונות ולומד איך לומר אמת גם כשממש מתחשק "לקשט" את האמת בכמה תוספות...
 
14.8 – הנסיך האמיץ והדרקון - הנסיך האמיץ וחבריו הטובים יוצאים למסע להציל את כוכב האור ואת הדרקון הוורוד טוב הלב ממזימותיו של הנחש. האם יצליחו במשימה?
 
21.8 – פיטר פן בארץ הילדים - פיטר פן, גיבור האהוב שהוא הילד הנצחי, מגיע אל עולם הילדים, שם הוא פוגש ילדים אמיצים, שעוזרים לו במאבקו בשודד הים הרשע, קפטן הוק. הוא פוגש בילדה החמודה וונדי ומגלה את היכולת המיוחדת שלה לעזור לו במשימה... האם תסכים וונדי לעזור לפיטר פן להכניע את השודד הרשע? האם יש דרך שבה תוכל לגרום לשודד להשתנות?
 
28.8 – רובי הרובוט – חבר מעולם אחר - מהומה רבה במעבדתו של ד"ר עתידי. רובי, הרובוט האהוב, לא נשמע לבקשתו של הד"ר לא לעזוב את המעבדה עד שיקבל מהמדען את כפתור החברות שלו. הרובוט הסקרן יצא לגלות עולם, ולמצוא חברים חדשים. אך איך יצליח לעשות זאת בלי כפתור החברות?

 
  • מומלץ לרכוש כרטיסים מראש.
  • ביום שני, 31.7, לא תתקיים פעילות.
  • לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים: 08-6234613, שלוחה 2. 

 

אפיק פרסום בניית אתרים